Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×
Forume per šviesu?! Išbandyk nakties rėžimą! ×

Peikiu Arnas_Haiva

Kapelio Korišas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Jeremy_Santos

• Moderatoriaus Vardas_Pavardė serveryje/forume : Arnas_Haiva

• Už ką yra peikiamas šis moderatorius ?: Neadekvatus moderatoriaus privilegijų piktnaudžiavimas. (Manau jog jis taip elgiasi iš keršto jog per matematikos pamoka jam į dvilapi pripiešiau lytinių organų.)

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :

Mano vartotojas buvo užblokuotas dar prieš idedant šia taisykle, o komentaras paslėptas del to vaizdiniu įrodymų šiuo metu neturiu, galėsit savininkai patys "prachekint" >> 

Jeigu aš esu baudžiamas prieš įvedant šią taisykle, tai tuo atveju prašau šiam individui (GPPPPPPppppp) a.k.a Alex a.k.a @Matthew_Bennett uždėti RCON, nes jug jis praeityje gavo BAN už čytinima 2x. Nes kaip matau jog šiuo metu serverio savininko draugui taikomi dvigubi standartai išvengti bausmės. Ne kaip kitiems šio projekto nariams, kurie yra diskriminuojami + dar vadinami šiukšlėmis pačių komandos narių. 

@Rokas @Matthew_Bennett @Arnas_Haiva                                        @Žveris. XDDDDDDDDDDDDDDDD nene jkj

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

• Nariai peržiūrėję temą

2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

• Stilius

2020 © greenside.lt

• Sukurti...