Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Steve_Stanley Mechaniku Direktorių

Hikaro_Masati

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Just_Remix
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Steve_Stanley
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Mechanikai
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Priėmę serverio žaidėja į darbą be atrankos.
• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.0.1 Kiekvienas serverio direktorius privalo jausti atsakomybę einant direktoriaus pareigas; 1.2.0 Direktorius ir pavaduotojas privalo gerbti visus serverio žaidėjus ir visiem suteikti lygias teises įsidarbinti į savo firmą.
• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : šitie įrodymai kaip serverio žaidėjas dirba mūsų firmoje, prieš 30 minučių: https://imgur.com/a/SvfBS. šitie įrodymai kaip atrankos nebuvo:  https://imgur.com/a/06aso. o šitie įrodymai kaip serverio žaidėjas, kuris dirba pas mus nepildė į mechanikus: 

 

  •  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai smagu, kaip mano firmos darbuotojas, man rašo papeikimą. Patarimas visiems, prieš rašant papeikimą direktoriams - perskaitykite direktorių kodeksą. 

Citata: "2.8.1 Jeigu į Jūsų firmą nori prisijungti senas draugas, patikimas pažįstamas, galite pateikti DP informaciją, kad nebūtų "free priiminėjimo"."

P.S. Kai atblokuos - būsi išmestas, nenoriu firmoje turėti tokių darbuotojų, kurie bando mane liaud. tariant "nuversti". Geros dienos :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
20 minutes prieš, Steve Stanley rašė:

Labai smagu, kaip mano firmos darbuotojas, man rašo papeikimą. Patarimas visiems, prieš rašant papeikimą direktoriams - perskaitykite direktorių kodeksą. 

Citata: "2.8.1 Jeigu į Jūsų firmą nori prisijungti senas draugas, patikimas pažįstamas, galite pateikti DP informaciją, kad nebūtų "free priiminėjimo"."

P.S. Kai atblokuos - būsi išmestas, nenoriu firmoje turėti tokių darbuotojų, kurie bando mane liaud. tariant "nuversti". Geros dienos :) 

Tu pateik įrodymus kad jis tavo senas draugas, patikimas pažįstamas. kiekvienas turi lygės teises į darbą įsidarbinti, žmogus nepildė į šia firma, aš nieko nesakau jei jis būtų užpildęs į firma, ir tu ji priimi. 

Tu manęs neturi teisės išmesti iš šiuos firmos , nes aš nepažeidžiau taisyklių. Geros Dienos. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Apie šio žaidėjo priėmimą į firmą buvau informuotas, tad direktorius baudžiamas nebus, tačiau dėkoju už galimo pažeidimo pranešimą.

P.S. darbuotojas negali būti išmetamas iš firmos, jei jis parašo papeikimą savo direktoriui arba pavaduotojui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    5 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Laimis_Hifi  Svečias  Svečias  Wizard_Airidas  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.