Camorra Criminals

[pamoinas gfx buvo]

Camorra Criminals – nusikalstama grupuotė, pasižyminti savo dideliais ginklų ir pinigų ištekliais, bei susidorojimais su žmonėmis, kurių nesuseka net talentingiausi tyrėjai.

ISTORIJA

Gauja susikūrė šiuometinėje Italijoje, Neapolyje. Gaujai vos susikūrus buvo pripažinta, jog ji yra viena stipriausiu ir įtakingiausių gaujų Italijoje, bet Neapoliui prisijungus prie vieningos Italijos (1861 m.) Camorra Criminals nusilpo, kaip ir daugelis kitų Italijos gaujų. Daug narių buvo sugauti arba nušauti teisėsaugos, todėl gaujai pamačius, jog popieriai eina tik blogyn kol jie yra Italijoje, visi persikėlė į JAV esančių miestelių teritoriją vadinamą – Red County.

Gaujos reikalai pagerėjo akimirksniu, nes didelių priešininkų iš nusikalstamų grupuočių jie neturėjo. Camorra Criminals stiprėjo ne mėnesiais, bet dienomis, per kelias dienas jie užvaldė miestų kaip Los Santos, Las Venturas, bei San Fierro gatves, jokia kita gauja nebuvo jai lygi.

Šiomis dienomis ši grupuotė tiesiog kovoja prieš teisėsaugą ir platina nelegalius ginklus, narkotines medžiagas, bei įvairių daiktų klastotes po miestelius ir miestus.

LYDERIAI

Dainius Callidi

Jake Armani

BUVĘ LYDERIAI

Josh Excite (rip ngs)

Just Remix (neaktyvus)

Franklinas Elo (ptfu)

cringe čia lol

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

jasna joshai, galvojau normalus, bet vpš nenormalus. Ir čj, kad tapsi kalidžio draugeliu. btw gali ginklus krautis, nes nėra gaujų su kuriom šaudytis.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
22 minutes ago, Kiemsargis said:

jasna joshai, galvojau normalus, bet vpš nenormalus. Ir čj, kad tapsi kalidžio draugeliu. btw gali ginklus krautis, nes nėra gaujų su kuriom šaudytis.

Kas jasnas? Tu maziau cia lok vps , nepasikrauni gunu ir pradedi cia rekaut pavidedamas.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
12 minutes prieš, excaitas rašė:

Kas jasnas? Tu maziau cia lok vps , nepasikrauni gunu ir pradedi cia rekaut pavidedamas.

Tu jasnas, nes pradėjai su tuo kurio niekas nemėgsta kas buvo pas Jeffa gaujoj. O ginklai man grynai p*, nes vistiek beverčiai jie.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
9 minutes ago, Kiemsargis said:

Tu jasnas, nes pradėjai su tuo kurio niekas nemėgsta kas buvo pas Jeffa gaujoj. O ginklai man grynai p*, nes vistiek beverčiai jie.

Tau gal pradejei pavydet ar kas tau yra? vps sakau nepatinka tau kaskas - laisvas sedek.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1 valandą prieš , excaitas rašė:

Tau gal pradejei pavydet ar kas tau yra? vps sakau nepatinka tau kaskas - laisvas sedek.

Ko aš turėjau pavydet? gaujos? kalidžio? ar kažkuo kitko? Man nepatinka, kad prasidėjai su kalidžiu kuriuo niekas nemėgo

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
14 minutes ago, Kiemsargis said:

Ko aš turėjau pavydet? gaujos? kalidžio? ar kažkuo kitko? Man nepatinka, kad prasidėjai su kalidžiu kuriuo niekas nemėgo

Tu man cia ar tevas ar kas ? Jeigu tau kaskas trugdo sakau - laisvas , realiai man neidomu kas tau patinka kas nea o su Calidziu tai as ji pazinojies ilgiau negu tave.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kaimas :DD Ir joshas nu ka zinau , sėkmės prieš mentus kariaujant.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.