Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.2] Pasiūlymas serveriui: Atskirimas UBER

UncleBenss

Rekomenduojamas pranešimas

UBER

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Uncle_Benss

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą

Iš pavadinimo turbūt suprantat, kad noriu atskirti UBER nuo TAXI. Aš manau mes žinome, kad UBER su TAXI tikrame gyvenime yra tikri konkurentai. Mano pasiulymas turi ir minusu, ir pliusu. 

 

Pliusai:-; Žmones gali pasirinkti ar nori UBER ar TAXI (Uber butu brangiau, bet greiciau);

Daugiau Darbų;

Minusai:-; Kaip minėjau PLIUSUOSE Uber butu brangiau, taip, jie butu skirtingu kainu.

Tas pats lieka:-; Tiek pat darbuotojų;

 

Irgi pastebejau, kad kai iškvietimą priema, rašo TAKSISTAS priemė, tačiau atvažiuoja UBER.

 

 

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Manau būtu naudinga, nes žmones galetu Pasirinkti: Brangiau, ar greičiau. (Uber kainos butu pritaikytos taip, kad būtu po lygiai iškvietimų.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)UBER vienas iš padalinių galėtu būti Dillimores kaimely, kadangi TAXI būtu Palamino Creeks miestely. (Dviejuose skirtingose pusėse.

 

 

BET KOKIA NUOMONĖ SVARBI,

IŠREIŠKITE JĄ KOMENTARUOSE

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, nesąmonė kažkokia :DD, iš tikrųjų kam to reikia, čia tau ne šūdservis kad būtų dvi taksistų firmos... Dar pasakyk, kad du direktoriai turėtų būti, nu visiškas marazmas.. Na bet vistiek, čia tik mano nuomonė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Kam tau reikia kad šiame gerame projekte būtų dvi taksi firmos? užtenka pilnai vienos firmos. Dabar taksi firma puikiai susitvarko su klientais ir tikrai jų netrūkstą, nors biški ir pavėluotai atvažiuoją, bet skūbėti gyvent nereikia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.