Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

GS kaimeliu pristatymas

David_Winship

Rekomenduojamas pranešimas

Iš tikro matosi kad padirbėta neblogai. Bet man trūksta veiksmo, vien obijektų aprodymai nėra gerai, na bet modofikacijų pagalba gaunasi gražiai nieko neskau. Šaunuolis, kad kuri filmukus. Turime kažką bendro! Nesustok ir atkreipk dėmesį į mano žodžius. Sėkmės!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Keletas paskraidymų su kamera ir muzikinis fonas užmestas, kas gražu tai ENB, o šiaip nieko stebuklingo, trūko veiksmo, tos greenside kasdienybės, pasišaudymų, pasigaudymų, visokių situacijų. Sėkmės tobulėjant. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 valandas prieš , Dovis_Black rašė:

Iš tikro matosi kad padirbėta neblogai. Bet man trūksta veiksmo, vien obijektų aprodymai nėra gerai, na bet modofikacijų pagalba gaunasi gražiai nieko neskau. Šaunuolis, kad kuri filmukus. Turime kažką bendro! Nesustok ir atkreipk dėmesį į mano žodžius. Sėkmės!

 

1 valandą prieš , Enrique_Quintero rašė:

Keletas paskraidymų su kamera ir muzikinis fonas užmestas, kas gražu tai ENB, o šiaip nieko stebuklingo, trūko veiksmo, tos greenside kasdienybės, pasišaudymų, pasigaudymų, visokių situacijų. Sėkmės tobulėjant. 

Dėkoju už išsakytas klaidas, patarimus. Kitame video pasistengsiu jų išvengti.

35 minutes prieš, Nedaz_Nedaz rašė:

Koks enb ?

 

Zavasko forume, Young'as pasidino šį ModPack'a, tai susirask.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip jau ir buvo minėta, kad trūko to tokio viduriuko GS... Bei kiek pastebėjau nebuvo aprodyta visiškai viskas... Galbūt reikų ilgesnio vidio ar kt. Jeigu reiktų vertinti dešimtbalėje sistemoje, mano vertinimas būtų: 6/10

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.