Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

TeamSpeak ar Discord?

Angliz

Ar naudojate Discord?  

71 balsai

  1. 1. TeamSpeak ar Discord?


Rekomenduojamas pranešimas

salon-prive.jpgar 1*OoXboCzk0gYvTNwNnV4S9A@2x.png

TeamSpeak ar Discord?

Sveiki, šis klausimas man kilo dar kiek anksčiau, atrodo, jog TeamSpeak principas jau eilę metų nekeičiamas ir tam turėtų ateiti galas kaip serveriams, kuriuose nedaromi atnaujinimai. Kaip manote jūs? Ar Discord programa yra naudingesnė už TeamSpeak, kokius trūkumus įžvelgiate jūs? Jei bus daugiau balsuojančių už Discord programą, tai dar nereikš, jog Greenside serveris persikels į Discord (nors aš būčiau už).

Apklausa nėra taikoma vien SAMP'ui

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai geriau Discord. Iš pradžių naudojausi TeamSpeak, bet kai perėjau prie Discord, viskas žymiai pasidarė patogiau. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

discorde galima dešrelę parodyt ir gaut adminą, tai sampui žiaurę zjbs. 

 

ts greensidui geriau tink, nes puse tešla*cenzūra*ų nesigaudytų ar nemokėtų įsirašyt discordo xd 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nuo senų laiku naudoju TeamSpeak 3 ir niekas juo nesiskundžia ir yra visiems puiku. Aišku nauji dalykai yra įdomus paįvairiną rutiną ir kt. Bet yra mano manymų vienas nemažas minusas, kad daug kam visokių problemų atsirastų ir visi pradėtų skūstis, kad tas neveikia ar dar kasnors.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Samp'ui - TeamSpeak'as, nes prie jo visi pripratę, primityvus valdymas, nereikia kažko per daug mokėti, nes nemanau, jog visi sugebėtų prisijungti į discord'ą, kalbu apie jaunesnius žaidėjus, kurie dar nesigaudo programų valdymu, bet jei kalbam apie naujesnius žaidimus kaip PUBG, GTA V, THE WITCHER 3 ir t.t., tai taip tada sutinku, jog discordas naudingesnis pakaitalas, nei TeamSpeak 3 programa.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.