Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Mane apgavo Žmogus su pinigais ir tune dežem prašau padėkit:(

tomekas

Rekomenduojamas pranešimas

Viskas buvo taip viena karta susitikom ir paprašiau jo kad jis mane nuveztu iki darbo ir bevezant jo paklausiau ar galetu jis mane įdarbinti i medikus jis pasake taip tik reikia jam duoti 40k pinigu as jam daviau ir jis pasake kad tipo truksta dar apie 30k as turejau juos ir daviau ir pasake susitiksim kita diena .kita diena susitikom ir jis sako kad tipo darys event idarbinama ir mane iskart priims as paskiau gerai o kada taip bus ir jis atsake kad bus siandien vakare arba ryt ir tada isejau as is servo. kita diena jam parasiau jis atsake kad dar truksta kazko geresnio daviau jam 5 tdezes ir sake visvien neužtenka daviau tada 25 tdezes ir sake bus gerai tipo darys event rytoj. kita diena jis is manes paprase 50k nes tipo truksta jam automobiliu as paskolinau sake grazins 60k as sutikau ir paklausiau kada darysi event sakiai kad siandien ir jis pasake kad dar truksta nes tdezes jam centai tada as supykau ir sakiau kad uzkniso dabar viska man grazink nes cia mes zaidziam kazkoki zaidima ir tada jis nieko neatrase sujeme ji policija ir jo dabar nebematau apie 3 dienas .is viso jis man skolingas apie 120k ir 30 tdeziu

 

P.S Prašau padekit man viska susigrąžinti man labai tu pinigų reikia nes ant jų labai taupiau ir galiu pripažinti kad buvau durnas tokį spendimą padarantis ;(

 

Apgavystės data Nuo: 2017-09-1 iki:2017-09-02

 

 

 

Štai vienas iš įrodymų kitų nuotraukų nespėjau nofotkint nes nežinojau kad reikia

 

?ui=2&ik=5f5e1e0284&view=att&th=15f8821e

Redaguota tomekas
todel nes pamiršau idėti įrodymus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.