6 minutes prieš, Another_One rašė:

ane nes botai ozinat

Ne ožinam, o patys esat ant tiek sužaloti žmonės kad čytinat tiek akivaizdžiai kad plika akim matyt ir nereik nei pzu nieko daryt, vienas iš atvėjų nuo salono į lv zona šaudo ir kuo puikiausiai pataiko, kitas per sf zona nuo stogo irgi iš rifle 5/5. Jei čytinat, tai čytinkit kad nepagautų, o geriausiai išvis nečytinkit, vistiek tas zonas ar su magijom ar be magijų nepaimat.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes ago, Džeris_Nežinau said:

Dar parekauk ant hoto kompo nebeisijungsi nes gipse busi 

Ko čia taip *niurkt* buvo ?

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Rimti *cenzūra*iai leaduose , prieš ką šaudytis bus ? Sėkmės velniai.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On ‎2017‎.‎11‎.‎06 at 1:36 AM, Franklinas_Elo said:

Tema smulki, pagrindas yra, bet vizualiai atrodo trash GFX darbai painto 2min laiko neįdėta į tema kuri iškarto patrauktu akį faktiškai atsidarai tema ir iškarto norisi išjungti, nes vien GFX darbai atstumia kažką toliau domėtis apie gauja tiesiog reikėtu daugiau darbo įdėti ir padaryti ją estetiška, kad tik atsidarius tema iškarto būtų susidomėjimas kaip kas iškur kilo, nes dabar viskas padaryta atmestinai. Apie istorija nesinorėjo skaityti kai taip viskas atmestinai padaryti, nes galvojau istorija irgi tokia pat bus, bet ėmiau ir perskaičiau istorija. Na nebuvo be galo nuobodi ar tragiška, bet sakyčiau, kad nuvalkiota ir su tais 1920 metai galėtumėm pereiti į dabartį ir nebesiknisti į praeitį visgi jeigu jau rašom istorija tai yra mūsų istorija, o ne pačios IRL gaujos, nes jos daug kuo skiriasi todėl ir reikėtu pradėti nuo savo istorijos, o ne bandytu miksuoti, bet visgi smagu, kad tai darai sėkmės su gauja.

Ta tema nėra svarbu  :D Visus daužom ir tai svarbiausia.  Kada 20 *cenzūra*ių gauja ?

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
4 minutes prieš, Džeris_Nežinau rašė:

Nesipykit draugai. Svarbu kad mes geriausiB)

ok

4 valandas prieš , Cesar_Salvatore rašė:

Ta tema nėra svarbu  :D Visus daužom ir tai svarbiausia.  Kada 20 *cenzūra*ių gauja ?

tu ypač pro duažytojas XDDDDDDDD

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
53 minutes ago, Another_One said:

ok

tu ypač pro duažytojas XDDDDDDDD

Žiurėk nueik i GTA San Andreas papkę susirask CLEO 4 papkę nueik ten ir ištrink aim.cs failiuką. Ačiū :)

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Taigi, labas vakaras. Kadangi aš apie gaujas nežinau beveik nieko/bei nemėgstu gaujų, tiesa sakant nelabai žinau ką reiškia ''NGS''. Todėl jeigu kam įdomu pažiūrėti kaip atrodo iš to žmogaus pusės, kuris čia neturi nei saviškiu, nei priešų, bei neiną už nė vieną gauja. Taigi asmeniškai man labiausiai čia atrodo tie jūsų ''atmazai''. Dar kitaip sakant, čia yra tiesos žodžiuose, tačiau tikrai nevisuose. Dar man kiltu tokia abejonė, ką jūs vadinate ''Cenzūra'' ir ką tai reikšu. Tačiau kiek aš suprantu, tai tikrai nėra švelnus žodelis... Daugiau kaip ir nežinau ką pasakyt, jeigu būčiau ten kokios nors gaujos narys ar palaikyčiau tą gaują, sakyčiau ''Adamsų šeimynėlė'' ar dar kaip nors kitaip. Tačiau kaip matote, nepalaikau nė 1 gaujos. Sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
15 valandas prieš , Yeti_Project rašė:

Taigi, labas vakaras. Kadangi aš apie gaujas nežinau beveik nieko/bei nemėgstu gaujų, tiesa sakant nelabai žinau ką reiškia ''NGS''. Todėl jeigu kam įdomu pažiūrėti kaip atrodo iš to žmogaus pusės, kuris čia neturi nei saviškiu, nei priešų, bei neiną už nė vieną gauja. Taigi asmeniškai man labiausiai čia atrodo tie jūsų ''atmazai''. Dar kitaip sakant, čia yra tiesos žodžiuose, tačiau tikrai nevisuose. Dar man kiltu tokia abejonė, ką jūs vadinate ''Cenzūra'' ir ką tai reikšu. Tačiau kiek aš suprantu, tai tikrai nėra švelnus žodelis... Daugiau kaip ir nežinau ką pasakyt, jeigu būčiau ten kokios nors gaujos narys ar palaikyčiau tą gaują, sakyčiau ''Adamsų šeimynėlė'' ar dar kaip nors kitaip. Tačiau kaip matote, nepalaikau nė 1 gaujos. Sėkmės.

@Yeti_Project Nieko nesupratau ką tu čia norėjai pasakyt, atrodo teksto yra, lietuviška kalba, bet niekaip neįšifruoju tavo rašinio.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1 minute ago, Colinas.. said:

@Yeti_Project Nieko nesupratau ką tu čia norėjai pasakyt, atrodo teksto yra, lietuviška kalba, bet niekaip neįšifruoju tavo rašinio.

net nežinau ką tau dabar atsakyti?

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

trumpas, bet neblogas aprašymas, sekmės su gauja vyručiai, tikriausiai nepabijos ir susikurs kas gaują kad būtu veiksmo, nors kažin :D

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Žiūriu normaliai čia :) ai bet sunešočiau jus kaip pėdus tai vą turėkit bėda pasigausiu išprevartausiu esu toks prie pedo juokauju :D 

Sėkmes su gauja! 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.