3 hours ago, EursPits said:

bac920d71d298c247708b4a5ceab434d393.png Ramiai taip.

Daugiau turiu xDDD 3800, norejau 4k , bet va baniuky.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

K. tikrai nebloga gauja. Manau dabar tikrai vyksta veiksmas, turit labai stiprius priešininkus. Linkiu sėkmės su jais kovojant. (Nebent skaitot ir ''tarpininką'' tai - PD). Kas man dar patiko, tai, kad jūs niekad nenuleidžiat rankų, nes kitos gaujos tiek tikrai neištempdavo, kame čia pavizdys. Gražiai, gražiai atsisveikino su gauja Jeremy's ir Kevin'as. Tiksliai nežinau kas ten buvo, bet spėju hack'ino. (kas dar daugiau gali būt). Čia kaip pavizdys, kad kiti nepradėtų. Taigi linkiu toliau tokios pat sėkmės, gal dar net geresnios, o aš laukiu ir laukiu galerijos nuotraukų, bet juk kova svarbiau, negi į zoną atsivesi forografą?! Sėkmės.   R_B                                                                                                                           

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
19 hours ago, Yeti_Project said:

K. tikrai nebloga gauja. Manau dabar tikrai vyksta veiksmas, turit labai stiprius priešininkus. Linkiu sėkmės su jais kovojant. (Nebent skaitot ir ''tarpininką'' tai - PD). Kas man dar patiko, tai, kad jūs niekad nenuleidžiat rankų, nes kitos gaujos tiek tikrai neištempdavo, kame čia pavizdys. Gražiai, gražiai atsisveikino su gauja Jeremy's ir Kevin'as. Tiksliai nežinau kas ten buvo, bet spėju hack'ino. (kas dar daugiau gali būt). Čia kaip pavizdys, kad kiti nepradėtų. Taigi linkiu toliau tokios pat sėkmės, gal dar net geresnios, o aš laukiu ir laukiu galerijos nuotraukų, bet juk kova svarbiau, negi į zoną atsivesi forografą?! Sėkmės.   R_B                                                                                                                           

Jeigu WH skaitai kaip rimtu čytinimu tai jo. Bet turbūt tas pats Bennetis ir puse komandos WH naudoja :DD Niekam nekenkiau naudodamas visokiu aimu ar pns.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
28 minutes ago, SICK said:

Jeigu WH skaitai kaip rimtu čytinimu tai jo. Bet turbūt tas pats Bennetis ir puse komandos WH naudoja :DD Niekam nekenkiau naudodamas visokiu aimu ar pns.

Tai zinai benetis profas per pzu antidrunkus gaudo gi xddd

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.