Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Hanas_Swet

Hanas_Swet

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)Hanas_Swet.
Jūsų tikrasis vardasIgnas.
Jūsų amžius, gimimo dienaMan yra 18-a metų. Esu gimęs Kovo 12-a dieną.
Jūsų gyvenamasis miestasNorvegija, Drammen. 
Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina)Skype. bmxlyder   Facebook: Ignas Jonas Lomsargis.
Jūsų hobiai, pomėgiai: Dėja, turiu tik vieną hobį, tai lankytis labai dažnai po mašinos kapotu, tikrinti, keisti detales. Kadangi esu baigęs medicinos mokyklą ir šiuo metu dirbu pagr Drammen ligoninėje, laiko per labiausiai neišeina atrasti kitiems hobiams kaip krepšinis ar kitas sportas.
Trumpas jūsų charakterio apibūdinimasEsu charizmatiškas, užsispyręs, atviras, lengvai bendraujantis žmogus. Taip pat būtu verta paminėti jog esu žmogus kuris siekia savo užsibrėžtų tikslų, ir visada renkasi teisingą kelią, o ne tą kuris atrodo lengviausiai!
Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?Mano manymu visi žmonės yra lygių teisių, tačiau vienu mažu pliusiuku galiu pasigirti - kalbantis laisvai ir be akcento lietuvių kalba, nors Norvegų kalba jau kaip ir įgimta.
Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: Auginu Džeko Raselo terjerą, kurio vardas yra Bilis.
Turite seserų, brolių?Turiu jaunesnę seserį.
Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta?Daugelis žaidėjų emigravo į šį projektą iš kito projekto, kadangi grįžus į SA-MP pasauly praeito projekto nebeatpažinau, nusprendžiau sekti savo pažįstamų žaidėjų pėdomis.
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?Serveryje aš esu pats sau autoritetas. Kadangi tai aš pats kuriu savo istoriją, todėl nenoriu jog mano istorija būtu banali ar panaši į kitų žaidėjų! Šiuo metu esu išsikėlęs sau nei sunkų, nei lengvą tikslą - pasiekti Direktoriaus pareigų.
Jūsų nuotrauka (privaloma)

275b920b4fe7f41599f049f0d8715a31273.jpg

7815c6e44b36b87aef2cda6200d43be1837.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti ! Kaip ten Norvegijoj gyvenas? Nesinori grįžti į Lietuvą? Tikriausiai nelabai ten geresnis pragyvenimo lygis ir gali sau daugiau ko leist. Smagu jog domiesi automobiliais. Gero žaidimo ! iki greito.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 hours ago, Jamal_Cartel said:

Sveikas, malonu susipažinti ! Kaip ten Norvegijoj gyvenas? Nesinori grįžti į Lietuvą? Tikriausiai nelabai ten geresnis pragyvenimo lygis ir gali sau daugiau ko leist. Smagu jog domiesi automobiliais. Gero žaidimo ! iki greito.

Sveikas Jamal, na gyvenasi tikrai neblogai, turiu visko ko man ir reikėtu paprastai dienos rutinai. Dėl grįžimo į Lietuvą, tai nelabai, draugų vistiek Lietuvoje nebėra visi išvažinėję po užsienį. Dėl ekonominės pusės tai žinoma jog yra geresnė, daugiau paprastas civilis sau gali leisti. Tikiuosi susimatysime serveryje!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Ignai pamenu iš kito projekto fainas žmogus buvai. sėkmės čia žaisti nors manau laiko ne per daugiausiai turi tapęs daktaru hausu :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Ignai, kiek teko bendrauti esi mldc čiūvelis, tad sėkmės tau ir šiame projekte, tikiuosi, jog pasiseks tau jame ir stiprybės siekiant savo tikslų, tiek čia, tiek realiame gyvenime. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.