Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.2] Įdėja aikštelės!

Gordas

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidimeGordon_Hells

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Ną pradėkime nuo žvejybos,kaip pastebėjote prie kiekvieno žvejybos punkto nėra mašinų aištelės ten tikrai nėra aikštelių kur pasistatyti Tr.priemonę ir tenką palikti prie kelio ar ant žolės kaip žinome, taip negalimą palikti, bet vistiek yra tokių kur palieką prie kelio ar žolės, ir poto mechanikai turi teisią nutempti mašiną nes kadangi žaidėjai neturi kur   pastatyti savo tr.priemonių poto kylą visokių nesklandumų, kad mechanikas nutempė mašiną nuo žvejybvėtės, tad mano įdėją būtų tokia, kad padaryti prie kiekvienos žvejybvėtės mašinų aikštelės, kad žaidėjai be rūpeščių pasistatyti transportą, ir nesijaudins, kad mechanikas nutemps mašiną

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?Nebūtų pasipiktinimų dėl mechanikų darbo, kad jie nutempia mašinas nuo žvejybos vietų, ir žaidėjai galės palikti transporto priemones, ne ant žolės ar šaligatvio.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): 

(P.S Kritiką primsiu, ir sakykite ar jums patiktų tokia įdėją,ar gal turite savo patobulinimų ir parašykite čia dadėsiu jei atrodys viskas gerai ir logiškai)

Redaguota Gordas
Patobulinimas!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Garesas_Vilkas rašė:

Svarbu, apie kokią žvejybvietę kalbam, bet ye, aš už.

Ną kaip pastebėjau prie visų nėra stovėjimo aikštelių

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Gordas rašė:

Ną kaip pastebėjau prie visų nėra stovėjimo aikštelių

Ne ne, aš kalbėjau, pvz, prie dillimore kaimelio kur yra, tai ten leidžiama tempti tik už tvoros esančias mašinas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Garesas_Vilkas rašė:

Ne ne, aš kalbėjau, pvz, prie dillimore kaimelio kur yra, tai ten leidžiama tempti tik už tvoros esančias mašinas

Ną mano manymu būtų geriau visur padaryti tas aikšteles nes kadangi kiti nežino, kad galimą palikti prie tvoros mašinos

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš pats nevažinėju žvejoti, tačiau tikrai gerai žinau, kad naujokai važiuoja, na aš pirma kart apie tokią problemą girdžiu. Tačiau pasakysiu ką galvoju aš. (BB)Pradėkime nuo to, kad BB miestelio žvejybos punktas yra PILNAI sutvarkytas, ten galima ramiai pasistatyti mašiną ir jos nenuteps. (PC) Prieiname prie PC miestelio žvejybos punktą, kiek aš iš patirties žinau, ten yra tokia maža trobutė, tai ten galima mocą įsivaryti, o mašinas už to namuko, todėl su PC irgi viskas gerai. (MG) Taigi, laikas prieiti prie paskutiniojo žvejybos punkto kuris priklauso MG miesteliui, štai čia ir yra didžiausia problema, todėl apie ją nieko daug nepasakosiu, nes ir tamsta Gordonas viską pasakė. Tačiau aš su juo nesutinku, kad reiktų statyti aikšteles. mano nuomonė yra labai paprasta bei tikrai naudinga. Kadangi vienintelė žvejybavėtės zona MG yra su užrašu ''Draudžiama važiuoti toliau'', taigi labai paprasta, panaikinam tą užrašą ir vsio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.