Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[BLOGAS] John'Fralin - Apie mano atsiradima serveryje, kas sudomino, įspūdžiai

John_Fralin

Rekomenduojamas pranešimas

Apie mano atsiradima serveryje, kas sudomino,
Taigi labiausiai šiame projekte man patinka atmosfera tarp žaidėjų, juk kituose projektuose visi vienas kita smeižia, stumia vienas ant kitų, ir jiems visiškai nusispjaut, o šiame projekte, didelis pliusas, jog visi normaliai bendrauja, niekas ant nieko nestūmia ( reti atvėjai ) pats užsiregistravau čia, tik šiandiena, ir tiek jau daug įspūdžiu turiu, taigi pradėjau diskutuoti forume, naršyti, veliau pastebėjau jog dauguma žmonių perėjo čia iš kitu projektų, tai taip pat pliusas, nes dauguma pažįstamu yra, tai va pradėjau diskutuoti forume, veliau pamačiau jog vyksta atrankos į darbus, na užpildžiau į viena darbą, gaila bet nepatekau, toliau užpildžiau į kita darbą, ir vėl nepatekau, na ir galiausiai užpildžiau į policijos darbą, ir dabar laukiu rezultatų, ir tikiuosi ten patekti! Galiausiai pamačiau jog visi rašo, šiandien startas, na ir pradėjau laukti to visu laukiamo starto, BAM pagaliau sulaukėm starto, visi greitai suėjom į serverį rekordas jei neklystu 295, čia su tuo atveju kad serveris nulūžo, būtu tikrai daug daugiau rekordo, bet gana ir tiek, tai jau labai didelis rezultatas, na pirmas žingsnis kuris buvo mano serveryje, peržiūrėjau informaciją apie serverį, pasirinkau sau norima skin'ą, ir pradėjau vykdyti apmokymus, iš pradžių buvo sunku susigaudyti, nes nelabai ten ką ir žinojau, kaip ką daryti, bet pagrindiniai administratoriai visiems paaiškino, ir tada jau pradėjau vykdyti tuos apmokymus, labai patiko ši sistemą apmokymu vien dėl to, jog su jais ir apžiūrime visa miestą, ir jau aiškiau viskas tampa, na ir įvykdžiau jau kažkiek apmokymų viskas labai patiko, buvo labai susidaręs geras įspūdis, bet netikėtai kažkas atsitiko, serverio sistema pradėjo dauguma žaidėjų kickint, nežinau kas ten įvyko, bet man nesvarbu, palauksiu rytojaus ir tada jau ramiai tęsiu žaidimą, nes administratorių kaltinti negalima, jie idėjo labai daug pastangų į ši serverį ir nereikia man sakyti, jog aš čia nardau ir panašiai, tai manęs nedomina. Taigi pasikartosiu labiausiai patiko žaidėjų atmosfera, visi draugiškai sulipom į serverį ir žaidėm, na bet įvyko kas įvyko, nieko tokio, rytoj tęsim žaidimą! Be to norėčiau pridurti, jog rašiau viską skubėdamas, ir nepeikite manęs už tai jog rašiau su klaidom , ar kažkur mintys ne taip išdėstytos buvo..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[new]Kaip pradėjau žaisti SA:MP žaidimą, ir apskritai ką žaidžiau, istorija,nuotykiai serveriuose,
Pats pirmas mano žaidimas prie kompiuterio buvo L2 (
 lineage 2 , atrodo taip vadinosi tas žaidimas ) tai va, žaisti pradėjau kai pamačiau jog brolis žaidžia, turėjo net savo serverį buvo žiauriai įdomu paprastai žiūrėti kaip žaidžia, bet veliau sumąsčiau ir aš pabandyti pažaisti, L2 jau buvo atsiustas nes kaip ir minėjau jau brolis žaidė, prisijungiau į pati jo serverį, aišku išprašiau pas ji visokiu itemų, ir su draugu pradėjom pas ji žaisti, žaidėjų buvo nemažai ir tikrai buvo įdomu, iš pradžiu nieko nemokėjau net negalvojau,kad bus taip sunku užsidėti ten visokius " buffus " atrodo ar ką ten, kad stipresnis būčiau, ir žodžiu taip susidomėjau, kad žaidžiau be perstojimo pats galiu pasakyti, kad tikrai daug laiko pražaidžiau ir žiauriai įsitraukiau į ta žaidimą, žaidžiau ne mėnesi o pora metų, veliau pagalvojau, kad reikia pradėti žaisti ir kitus žaidimus, nes jau visi sakė, kad tas L2 jau pasenęs ir taip toliau, na ir sumąsčiau keisti žaidimą, draugas kaip tik pradėjo žaisti kažkokį tais laikais SA:MP žaidimą, pamenu dar tas dienas kai ateidavom pas ji ir kapodavo jis ta žaidimą, irgi labai buvo įsitraukės iš pradžių aš net negalvojau, kad jis mane taip sudomins ir aš ji žaisiu iki šiol, na tai va ėjo dienos į dieną, ir jis man irgi pasiūlė pradėti žaisti, na atsisiunčiau, pasikviečiau aš ji pas save, kad jis man viską pasakytu, kad paaiškintu kaip žaisti ir t.t, jis man viską paaiškino, pradėjom žaisti kažkoki serverį , na aišku buvo labai senai ir nežinojom, kad serveriuose turi dirbti ir viską pats užsikalti, o mes susirasdavome koki nors serverį, kur žaidžia 20 - 30 žmonių, kur viską gauni, direktorių uždeda, VIP privilegijas taip pat, o jeigu dar ir gražiai paprašai tai ir administratoriaus statusą uždės, ir tada buvo žiauriai linksma, ir nieko tokio, kad ten žaisdavo 20 - 30 žmonių, vistiek pamenu visi šaudydavosi, ir buvo tikrai tais laikais įdomu, na bet daug tokių serverių buvom radę, na ir žaidėm juos,  veliau kažkaip man pabodo visas tas žaidimas, ir aš ji tiesiog palikau nebežaidžiau, nes buvo CS, ir kiti žaidimai, užsikabliavau ant to CS'o , ir kapojau ji tikrai nemažai laiko, bet vistiek nemokėjau gerai šaudyt, tada pamenu atsisiunčiau čytus kažkokius, ir buvo taip linksma visiems HS varyt, bet laikas ėjo ir banai taip pat ėjo, na ir kažkaip vėl patraukė mane ant to SA:MP, bet jau praėjo labai daug laiko, jau nebebuvau toks vaikas, kuris ten čytindavo ir išdarynėdavo visiškas nesąmonės, surimtėjau, ir pradėjau ieškoti sau rimtesnio projekto, draugas pasiūle žaisti kaimelių serveryje ( žinote apie kuri kalbų, apie Edgos ) na tai va, pamenu prisijungiau, užsiregistravau, ir pradėjau laikyti teisės, dar iki šiol prisimenu, prašydavau adminų pagalbos, nes buvo neįmanoma išlaikyti teisės, visi trankėsi, šaudė, tai vos iš nevilties nepalikau to serverio, bet kažkoks administratorius padėjo man, gydė mašiną, ir sekmingai išsilaikiau tas teisės, na pildžiau į darbus, bet tada dar nelabai ir mokėjau rašyti anketų, tai visad draugas padėdavo, apie tokius darbus kaip PD/FBI, galėjau tik svajoti, nes niekad ten nepatekdavau, ir būdavau paprastame darbe, ir nieko gero ten neveikiau, bet pamenu ta akimirka, kai viena kartą užpildžiau į PD darbą, ir patekau! O tada tai buvo tiesiog kažkas ko negaliu įvardinti, taip džiaugiausi ir aišku iškarto prisijungiau į serverį, kad mane priimtu į darbą, tada dar galvojau, kad be jokių TS ir kitų dalykų tiesiog priims, ir aš ramiai dirbsiu, bet ne viskas buvo kitaip, man pasakė prisijungti į Ts kanalą ir laukti eilės, na aš galvojau, ką čia jie manęs klausinės, nes kaip ir nieko nemokėjau, tai va pradėjo mane apklausinėti aš visiškai pasimetęs, nieko nežinojau, ką atsakyt, ir nepatekau, buvau labai pyktas, tada nuėjau dirbti į dylerius, ten visai buvo linksma, grobimai, susišaudymai miestuose buvo tikrai įdomu, na atėjo laikas, ir vėl pastebėjau atranką į PD darbą, užpildžiau, išmokau visas darbo taisyklės, komandas, ir patekau, nuėjau į serverį kad mane priimtu, vėl sakė eit į TS, tai va per apklausą niekur nesusivėliau, viską teisingai atsakiau ir jau dirbau PD firmoje, buvau labai laimingas, ir iškarto bėgau dirbti su darbine mašiną, galiu pasakyti , kad visa savaite , aš dirbau be perstojimo , užsikėliau nemažai darbo patirties, užsikaliau pinigų į algą, ir jau buvau laimingas, dirbau ir sukaupiau kažkur 10 milijonų suma, tada man atrodė, kad tokie pinigai kažkas neįtikėtino, bet pasirodo klydau, pamačiau kad kiti žmonės turi ir po 50 milijonų, na pradėjau pirkti ten lūšnas ir kitas nesąmonės kaip mašinas su didelė ridą, ir kartą mane buvo apgave su NRG-500, pirkau už 2 milijonus atrodo 60K ridos, ir tas žmogus kažką padarė ir visiškai pardavė kitą NRG-500 su 20 km ridą,supykau, po to nežaidžiau apie 2 dienas serveryje, bet kažkaip grįžau ir tęsiau savo darbą, dirbau, toliau per kažkuria treniruotė mane išmetė iš darbo, nes neklausiau aš ten jų ir tiek, nu žodžiu man ir taip buvo pabodę ten dirbti, tai ir nebuvau pyktas ant jų, na žodžiu ir taip keičiau tuos darbus kaip kojinės, na ir vėliau kažkaip man pabodo ten žaisti, nes visi visur šaudo, visi visus peikia, ir žodžiu nusibodo man viskas, ir palikau ta serverį! Perėjau į Invio serverį, ir man ten labai iš pradžių patiko, ten daugiausiai pradirbau Spec būryje ,, Aras " ten sukaupiau 6,023xp darbo patirties, ir laikau tai pasiekimų :D, na ten kažkaip pastebėjau, kad vyksta atranką į Policijos direktorių, nieko nelaukdamas užpildžiau anketą, ir dirbau toliau Aras darbe, sedėjau TS savo darbo kanale, ir kažkas mane atmuvino į kita kanalą, pažiūrėjau, ogi ten Direktorių Prižiūrėtoją buvo, ir sakė kad aš esu kandidatas, ir reikia pravesti praktiką, labai jaudinausi nes tai buvo mano pirma praktiką, net nebuvau pasiruošęs, tai užėmiau tik antrąja vietą ir tiek, buvo aišku ir grūzo, bet viskas praėjo, ir kažkaip nekreipiau į tai demėsio, bet vis dar tikėjausi, kad pirma vietą užėmes žmogus, neišbus direktoriaus poste 2 savaičių ir man atiteks tas postas, dėja prabuvo apie mėnesį, tai ir veliau kažkaip kartais pažaisdavau o kartais ne. Veliau atradau Greenside.lt projektą, ir dabar čia žadu žaisti ilgai. Apie Greenside projekto atradimą galite paskaityti viršuje. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesąmonė. Nieko įdomaus neperskaičiau ,kad ir kokios tavo protingos mintys buvo kai kuriose vietose nugrybavai kak nada. Manau skaitydamas blogus turėčiau įsitraukti ir skaityti toliau ir toliau paskui laukti pratęsimo kaip kokiam anim. filme. Tačiau čia buvo taip nuobodu ,kad vos perskaičiau tavo pirmą pastraipa. Tobulėk dar su tuo rašymu ,nes nieko gero brolau. Nieko gero...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesąmonė. Nieko įdomaus neperskaičiau ,kad ir kokios tavo protingos mintys buvo kai kuriose vietose nugrybavai kak nada. Manau skaitydamas blogus turėčiau įsitraukti ir skaityti toliau ir toliau paskui laukti pratęsimo kaip kokiam anim. filme. Tačiau čia buvo taip nuobodu ,kad vos perskaičiau tavo pirmą pastraipa. Tobulėk dar su tuo rašymu ,nes nieko gero brolau. Nieko gero...

Gal tu ir teisus, aišku tobulėsiu! Be to dėkui už kritiką. O, kad nugrybavau gali būti dėl to, kad rašiau daug minčių, ir tiesiog jos išsisklaidė. Bet kita kartą bandysiu blogą padaryti, kad jis jūs sudomintu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.