Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Žaidimas ''SĖKMINĖS''

Yeti_Project

Rekomenduojamas pranešimas

                      ''SĖKMINĖS''                                                                                                

(Iškart pasakau, viską labai gerai persiskaitykit, kitaip bus blogai)

Sveiki visi, kas skaitote šią temą. Noriu pradėti nuo to, kad ji gali ir nepasiteisinti, kitiems trūks pasitikėjimo, ar kažko panašaus, tačiau aš priesiekiu, nemeluosiu. (Koks man iš to profit'as?)

Kyla klausimas, kas čia, kas tos ''Sėkminės'' ? Tai bus toks savaitinis (gali ir keistis, galbūt bus savaitgalinis ar pnš.) lošimas. Čia nereiks kažką smarkiai galvoti, nebus jokių koeficiantų, tai bus tiesiog sėkmė.

Kaip viskas veiks?

1.Bus pervesta kažkokia (taip iš po kiekvieno žaidėjo) suma per savaitę man į banką. (Red_Bully sąskaita)

2.Jūs man į A.Ž. nusiunčiat foto, kad tikrai nusiuntėte tam tikrą pinigų kiekį.

3. Imkim kaip pavizdį, tarkim va, šeštadienis, (nors visad prasidės nuo pirmadienio) suma turi būti iš kiekvieno žaidėjo po 2.000 serverio valiutos, kiek ten bus žaidėjų davusių pinigus man į banką susumuosiu visą bendrą sumą, ir bus paskirstyta 3 žaidėjams. Skirstoma bus taip: I vietai bus 50 % sumos. II vietai bus 35 % sumos ir galiausiai III vietai bus 15 % sumos. (Ėmus pavizdį, per visą savaitę susirinko 30 tūkst. serverio valiutos iš visų žaidėjų, bus skirstoma nurodytais procentais. I vieta - 15000 tūks. / II vieta - 10500 tūks. / III vieta - 4500 tūks. (čia padariau pagrindu 30.000 tūks.)

Kokiu būdu tai bus daroma?

Tai bus svetainės kur random išrenka skaičių. (dar neturiu tos tikrosios svetainės, tačiau tikrai nebus man sunku rasti). Taigi, prie nusiūstos sumos į banką (kur būsite parašę man į A.Ž.) tuo pačiu turėsite parašyti kokį tik norėsite skaičių. (bus pasakoma kiekviena kart pirmadieniais skaičių sumos, tarkim 1-50 ar 1-150 ir t.t.)

Kada bus renkami laimėtojai?

Kadangi kaip praktikai jamam 7 dienų lošimą (čia tik laikinai) (T.y. nuo pirmadienio iki sekmadienio) prasidės pirmadienį 00:00 val. ir taip tęsis iki sekmadienio 12:00 ar dar kada nors tačiau tai bus tikrai ne daugiau kaip iki 20:00 sekmadienio laiko. (NEBENT TAI BUS KAŽKOKIE SPECIALŪS/IŠIMTINI ATVEJAI) Taigi... Ateina sekmadienis aš komentaruose parašau ------ tokią juostą ar kažką panašaus, parašau kažkokį komentarą tai reiškia šios savaitės lošimas bus baigtas ar kažkas panašaus. Likus sekmadienio dienai (t.y. iki 00:00 val.) gal kokios 4-12 valandų skaičių, per tą laiką aš išrinksiu laimėtojus, nedarysiu jokių įrodymų ar kažką panašaus, nebus jokių link'ų ir t.t. (Jeigu tai pasiteisint per laiką suprasit, kad bus renkami vis kitokie žmonės taip suprasit, kad aš visai nemeluoju, jei pasiteisins visa tai) . Na aš išrinksiu laimėtojus, juos parašysiu (ta prasme tie skaičiukai) į temos komentarus, padalintą sumą į 3 rūšių procentų gautą paskutinį pinigų skaičių nusiūsiu 3 laimingiesiems žaidėjams į bankus ir t.t. eis vėl viskas iš naujo.

----------------------------------------------------------------------------------------

Taisyklės:      (Jos gali keistis, bus laikinos bei kt.)

Quote

1.Siunčiant man nuotraukas negalima jų redaguoti, karpyti ir kt.

2.Parašius man į A.Ž. jūsų norimą skaičių bei įrodančią nuotrauką, kad nusiuntėte pinigus man į banką BŪTINA užpildyti šią anketą komentarų skiltyje šitoj temoj.

Anketa:

Jūsų V_P žaidime:

Lošimo datos laikas (bus viskas parašyta man darant savaitės lošimą): Nuo: <...> iki <...>

 

3.Siunčiant man A.Ž. žinutę taipogi reikia paminėti jūsų V_P žaidime bei parašyti jūsų norimą skaičių.

4.Tarkim ateina sekmadienis, laikas: 14:58 val. žmogus man paaukoja pinigus 15:01 laiku ir žiūri forume, kad mano komentaras parašytas 15:00 laiku : ''viskas, daugiau nebepriimu'' tokiu atveju tie žaidėjai turi man parašyti A.Ž. laišką su pasiaiškinimu ir įrodymais tada jų statyta suma bus grąžinta.

5.Pirmiausiai reikia man parašyti į A.Ž., o tik tada šios temos komentaruose. (ŽMONĖS KURIE RAŠYS ŠIOJE TEMOJE NEPRANEŠĘ MAN Į A.Ž. BUS BAUDŽIAMI)

6.Jeigu žaidėjas, tarkim vietoj 5.000 E, pastato 50.000 E, nieko tokio, viską pasiaiškinus man į A.Ž. atgausite pridėtą nereikalingą sumą.

7.Nuotraukas kelti BŪTINAI TIK per ''Imgur'' arba ''Part''.

8.Taisyklės gali keistis, atsirasti naujų punktų bei kitą. Kadangi čia viskas iš akies dabar, žiūrėsim ar pasiteisins.

----------------------------------------------------------------------------------------

Keli susitarimai:

Quote

1.Jei tarkim bus lošimas galimas skaičių statymas: 1-60 ir 2 žmonės pastato už tą patį skaičiu tarkim 17. ką tada darom? Gautą sumą (jeigu jų skaičius laimės I/II/III vietų sumą) bus dalijamas DAR KARTĄ per pusę, taip jie gaus po puse kažkuriuos vietos sumos.

2.Jeigu ką nors nesuprantat/ar pastebėjot klaidą/o gal kažką turit pasiūlyti? Būtinai rašykite žaidime (Red_Bully) arba į A.Ž. (TIK JOKIAIS BŪDAIS NE Į ŠITOS TEMOS KOMENTARUS)

3.Kartais visos ''sėkminės'' truks tik 6 dienas. Ta prasme jeigu aš tema pradėsiu tik antradienį. (Viskas bus informuojama mano komentarais)

----------------------------------------------------------------------------------------

Pirmosios ''sėkminės''. (Eina eksprontu, kadangi bus tik 1 diena laiko pastatyti, nes noriu viską pabandyti.) 2017.12.02-2017.12.03

Quote

Kaip jau minėjau, kolkas čia tik pabandymas.

Laikas (NUO / IKI): 2017.12.02 - 2017.12.03 (Detaliau parašysiu komentaruose)

Statymo suma: 500 E.

Galimi skaičiai: Nuo 1 iki 40.

          Baigtos                                

---------------------------------------------------------------------------------------

Antrosios ''sėkminės'' (Loterija)  (2017.12.03 - 2017.12.06 ( arba 07 )

Quote

Antras kartas, tikiuosi atsiras daugiau norinčių.

Laikas (NUO / IKI): 2017.12.02 - 2017.12.06 ( arba 07 ) . Detaliau parašysiu komentaruose.

Statymo suma: 2500 E.

Galimi skaičiai: Nuo 1 iki 20.

---------------------------------------------------------------------------------------- Manau kolkas tiek, aišku visada galima redaguot, lauksiu jūsų atsakymų bei viso kito. (P.S. nepykit už klaidas ar kita)                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                            -Red_Bully

                                                                                                                                                 

Redaguota Yeti_Project
Nepykit už klaidas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

--------------------------------------------

Taigi, pastebėjau, kad kolkas LABAI mažai dalyvių, galbūt per daug to ''veiksmo''? Ta prasme, kad reikia pervesti užpildyti ir t.t. Bet jeigu tai tik dėl sumos, tada viskas gerai. Sekmadienį, ta prasme šiandien ant vakaro pabandysiu kažką daugiau. 2000? 2500? gal net 3000. Kolkas nežinau.

--------------------------------------------

Grįžtant prie šios nelabai vykusios loterijos, pabaikim ją                         2017.12.03    +- 14:00 .

Kaip jau sakiau, ši loterija gali ir NEPASITEISINTI, tačiau dar 1 kartelį su didesnia suma gal atsiras norinčių laimėti dar daugiau....  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Galutinis prizas : 5 dalyviai x 500 E - 2.500 E. + dadėjau aš 500 . Tai išvis 3.000 Eurų. Taip taip, suma tikrai maža, bet pirmas kartas, noriu padėkoti tiems kurie sugaišo savo laiką bei dalyvavo, o dabar rezultatai:

Pro_Mode - patvirtinta / jo skaičius: 9 / vieta: II / prizas: 3.000 x 35 %           {1050 E}

Hexa_max - nepatvirtinta / jo skaičius: - / vieta: - / prizas: - .

Spri_Teee - patvirtinta / jo skaičius: 13 / vieta: III  / prizas: 3.000 x 15 %              {450 E}

Titas_Basket - patvirtinta / jo skaičius: 7 / vieta: -   / prizas:

Tiger_Woodz - patvirtinta / jo skaičius: 32 / vieta:  I    / prizas: 3.000 x 50 %            {1500 E}

Kokie skaičiai krito (vardinu iš pat pradžios, aišku tarkim žmogus pastatęs už pvz. 2 skaičių ir man jis iškrenta pirmas, jis ir laimės pirmą vietą) : <...> 32 <...> 9 <...> 13 <...>.                                               <...> - reiškia 1 arba daugiau skaičių (netinkamų)

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Apie kitą loteriją bus pranešta vėliau. Sėkmės.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų V_P žaidime: Pro_Mode

Lošimo datos laikas (bus viskas parašyta man darant savaitės lošimą): Nuo: 2017.12.03 iki 2017.12.06

Redaguota Pro_Mode

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai, sugalvojau, kad čia bus paskutinė loterija, kadangi dalyvių nėra, o dėl 3-5 žmonių tai pasiūlysiu žaisti kauliukais.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro_Mode - patvirtinta / skaičius: 15 / vieta: II / prizas: 10000 x 35 %                 {3500 E}

Titas_Basket - patvirtinta / skaičius: 7 / vieta: III / prizas: 10000 x 15 %             {1500 E}

Spri_Teee - patvirtinta / skaicius: 16 / vieta: I / prizas: 10000 x 50 %                  {5000 E}

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaip matote nuskriausto nebus, visi gaus vietas, kad ir kaip tai kvaila. Taigi taigi,

Galutinis prizas: 3 dalyviai x 2.500 E (+2.500 nuo mano pusės) yra: 10.000 E

Kokie skaičiai krito (vardinu iš pat pradžios, aišku tarkim žmogus pastatęs už pvz. 2 skaičių ir man jis iškrenta pirmas, jis ir laimės pirmą vietą) : <...> 16 <...> 15 <...> 7

 

Kaip jau matote, žaidėjų tikrai nėra daug, todėl nesivarginsiu tai darymas...

Na bet po velnių, kodėl man to nedarius, galvosiu kažką daryti ir toliau, ar tai būtų event'ai, loterijos ar kas kita, nes vistiek nebeturiu ką veikti per GS'dą... Turiu visus dpasiekimai ' us . Todėl manau, kad bandysiu dar kažką ''gaminti''... Sėkmės.

        RAKINKITE TEMĄ ! ! !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.