Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Ar naudojate Spotify?

Angliz

Ar naudojate Spotify?  

36 balsai

  1. 1. Ar naudojate Spotify?


Rekomenduojamas pranešimas

ywetEqA.gif

Ar naudojate Spotify?

Sveiki, šiandien sugalvojau, jog reikėtų muzikos skiltį šiek tiek paįvairinti, gal kiek pakeisti ir kyla klausimas, ar šiuolaikiniai žmonės naudojasi tik YouTube paslaugomis? Kodėl YouTube? Ar ne laikas pereiti į kitas muzikos programas? Pagrindinė idėja, jog muzika skiltis yra praktiškai nenaudojama, nors turėtų būti atvirkščiai, kadangi šiuolaikinio žmogaus be muzikos net neįmanoma įsivaizduoti, noriu pabandyti tai pakeisti.

Komentaruose galite pateikti savo nuomonę tiek apie YouTube, tiek apie Spotify, kuo vienas ar kitas yra geresnis. Ar perkate Spotify premium'ą?

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neperku spotify premium, nes retai kada juo naudojuosi, pagrinde iš Molėtų į Vilnių važiuodamas muzikos paklausyt naudojuosi, kol autike kimarinu, tai nematau prasmės pirkt premium. O šiaip kai dabar yra ta akcija spotify premium, tai gal ir visai nieko pasiimt. O taip tai namuose dažniau youtube naudojuosi ir per ten klausausi muzikos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai, spotify gal net labiau patinka, jei mano tikslas yra TIK pasiklausyti muzikos, o ne žiūrėti video klipus. Tiesa, neturint spotify prenumeratos ši - bevertė, nes reklamos kas porą dainų žiauriai įgrysta, o telefone net ir skip'inti dainų normaliai negali. Bet turint omeny, kad būtent spotify platforma labai dažnai palepina akcijomis, tai nesudaro didelės problemos įsigyti tą prenumeratą. O dar ypač, kai esu mėgėja visur ir visada judėti su muzika, tai spotify šiuo atveju žiauriai praverčia kaip app'sas telefone. (:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau youtube, kadangi prie jo praleidau didžiąją dalį laiko, dažnai žiūriu įvairius vaizdo įrašus, pamokas, klausausi muzikos, manau youtube yra žymiai geresnis už spotify, tad renkuosi youtube.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Naudoju ir naudosiu YouTube, net nežinau kiek metų tai naudoju, nes jame gali žiūrėti muziką kartu su VIDEO, kuri gali sukelti emocijas ir kitus dalykus, visgi man tai yra papraščiau susirasti norimos muzikos, pažiūrėti vaizdo įrašų. O asmeniškai spotify man ne prie širdies, kažkada trumpam buvau parsisiuntęs, nepatiko tai ir ištryniau, geriau naudoju tą kas yra nemokamai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visgi aš pati naudoju tik YouTube muzikos klausymui. Visada palaikiau ir palaikysiu YouTube, nes ten mano nuomone galima rasti daugiausia dainų, kurias nori paklausyti. Spotify nesu niekada naudojus, bet galbūt ateityje teks panaudoti. Apie Spotify esu girdėjus keletą atsiliepimų, bet kiek žinau, tai Spotify dažniausiai naudoja Apple naudotojai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turiu spotify premium, tai tikrai nesigailiu, kad pirkau. Žmonės, kurie tikrai mėgsta muziką, dažnai jos klausosi, žiauriai apsimoka, ypatingai siūlyčiau tokiem žmonėm, kurie mėgsta paklausyti old gabaliukų, ar šiaip įvairaus stiliaus. Tikriem muzikos klausytojam spotify geriausias variantas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kartais naudoju. Galit atsisiųsti spotify premium, na bent jau androidui tai yra. Rašote browseryje "Spotify Premium Apk" ir atsisiunčiat, jis susiinstaliuos ant esamos spotify versijos ir turėsite nemokamą premiumą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.