Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Samanta_Star

Samanta_Star

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Samanta_Star
Jūsų tikrasis vardas: Samanta
Jūsų amžius, gimimo diena: 18 (1999.12.07)
Jūsų gyvenamasis miestas: Ukmergė
Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina): Šiuo klausimu noriu išlikti šiek tiek anonimiška. O kas labai nori, gali pridėt į snapchat: samantutea :D
Jūsų hobiai, pomėgiai: Mano pagrindinis hobis – muzika. Esu ale dainininkė. Šiaip tai nieko panašaus į tai. Tiesiog užsiimu mėgėjišku dainavimu, kuris prasidėjo, kai man buvo 7-8 metai. Niekur profesionaliai nesimokau, dainuoju laisvalaikiu, savo malonumui. Lankau chorą jau nuo pat pirmos klasės (t.y apie 12 metų). Nemanau, kad tai yra kažkoks pasiekimas, bet, kaip sakoma, reikia džiaugtis mažais dalykais. Kartais „užplaukia“ tokia random mintis, kad norėčiau išbandyti giedojimą bažnytiniam chore. Gal kada nors ir įgyvendinsiu šią mintį, kai būsiu sena davatka :D Čia truputį jau nusivažiavau į lankas, bet tikiuosi, kad nepyksit labai. Tai va. Kalbant apie pomėgius, mėgstu skaityti knygas. Nesu „knygų žiurkė“, bet nežinau kas yra maloniau, negu niūrų vakarą pasidaryti kakavos, apsigaubti pledu ir pasiimti mėgstamą knygą į rankas... Apie buvimą su draugais kaip pomėgio nepasakosiu, nes manau, kad kiekvienas turi tokią mėgstamą veiklą. Tačiaaaau, prie pomėgių tikrai galiu priskirti SA:MP lošimą. Nežinau kas man pasidarė, bet šis žaidimas mane taip įtraukė, kad, jaučiu, man dabar priklausomybė jam :D
Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Greičiausiai pagalvojote, kad esu kūrybinga. Jeigu taip - klystate. Kad turiu tokį hobį, tai nereiškia, kad esu kūrybinga. Mano galvoje kaip tik yra stygius kūrybiškumo bei fantazijos. Save laikyčiau prie gana sunkaus charakterio žmonių. Žinoma, tai ne visada pasireiškia, nes dažniausiai būnu šiltas žmogus, bet kartais išlenda tokios situacijos, kur reikia pilnai parodyt visas savo puses. Pradedant apie mano gerą charakterį (dabar bus basic dalykai, kuriuos vos ne kiekvienas žmogus rašo, tai galit praleist šią dalį), tai esu draugiška, paslaugi, maloni, linksma asmenybė. Žinoma, ši paskutinė savybė dažniausiai atsiskleidžia draugų rate, kai galiu 100% atsipalaiduot ir žinau, kad niekas manęs nepalaikys debile. Niekada niekam neatsuksiu nugaros, nesvarbu koks tas žmogus ir ko jam reikia. Taip pat esu ambicinga, t.y, siekianti savo tikslų, tik ne visada gaunasi juos pilnai įgyvendinti. Taipogi esu gana jautri. Galiu netgi apsiverkt, jeigu pamatau skriaudžiamą gyvūną. Esu gana nenuspėjama. Vieną akimirką galiu žiauriai būti tingi, valandomis nesikelti iš lovos, o kitą būnu energinga, žvali ir veikli.  Mėgstu paprastumą, džiaugiuosi paprastais dalykais. Pavyzdžiui, labai patinka žiūrėti pro langą kai sninga ar lyja. Atrodo, smulkmena, bet kiek laimės tai sukelia. Ties šitais dalykais tikrai neišsiplėsiu, nes viskas labai suprantama ir aišku. O dabar pereikime prie smagiosios dalies – mano blogų savybių. 1) esu laaabai užsispyrus. Retai kada nusileidžiu, visada privalau laimėti ginčą, o jeigu nepavyksta, vis tiek bandau eiti iki galo :D 2) Kalbant apie pykčius, aš visiškai nemoku pykti. Ilgiausiai esu pykus gal porą dienų, nes daugiau kažkaip sąžinė neleidžia. Šita savybė mane labai labai pačią užknisa, nes ties šia sritimi norėtųsi kietesnio charakterio. 3) Esu per daug naivi. Naivumas, iš dalies, yra geras dalykas, bet kai jo nepadauginama. Prie to pačio priskirčiau tą faktą, kad labai greitai prisirišu prie žmonių, ir paskui sunku juos paleist. 4) esu gana uždaras žmogus. Niekam nesakau, kad man yra blogai, geriau tyliai viską viduje iškenčiu. Šiaip dar yra labai daug savybių kurių neišvardinau, bet ir nemanau, kad yra labai būtina narstyti mano charakterį po atskirą kaulelį :D
Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Tikrai nepasakysiu, kuo išsiskiriu iš kitų, nes manau, kad mes visi esame unikalūs ir savaip išskirtiniai. Taip pat nemėgstu girtis, nes laimė mėgsta tylą. 
Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: Turiu katę. Nepatikėsit, bet jos vardas labai retas ir niekam nežinomas – Pūkė :D Ji yra labai sena, žmonių metais jai 14, bet tai netrukdo jos mylėt lygiai taip pat, kaip ir jauno katino. Kaip jau turbūt supratot, labiau esu katinų žmogus, negu šunų. Jaučiu liksiu senmerge ir auginsiu kokių 10 kačių :D
Turite seserų, brolių?: Turiu brolį.
Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta?: Apie šį projektą sužinojau lygtais iš interneto. Nelabai pamenu, tai buvo prieš porą metų. Neprisimenu net nick‘o su kurio žaisdavau. Tuo metu pažaidžiau gal apie savaitę ir mečiau, nes kažkaip neužkabino. O visai neseniai, maždaug prieš mėnesį, serveryje pradėjo žaisti mano brolis. Kurį laiką žiūrėjau kaip jis žaidžia ir pagalvojau, kad reikia duoti antrą šansą šiam projektui. Ir ką, nei kiek nesigailiu šio savo sprendimo. 
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?: Šiame serveryje turbūt į nieką nesilygiuosiu, nors ir yra žmonių į kuriuos turėčiau lygiuotis. Kol kas nekeliu aukštų tikslų sau, pradėsiu nuo mažų. Tai dabartinis tikslas – pražaisti dar mažiausiai mėnesį. Taip pat norėčiau pradirbti visus darbus,  susipažinti su kuo daugiau serverio žaidėjų. Gal po kokių metų, jeigu dar žaisiu čia, galbūt bandysiu eiti į kokio nors darbo direktoriaus postą :D
Jei norite dar plačiau papasakoti apie save, rašykite čia: Viską ką norėjau papasakoti, papasakojau aukščiau. Ir dar, nežinau ar taip galima daryti, bet tikiuosi, kad nepašalins šios temos. Visi kas galite, gimtadienio proga asmenine žinute numeskite savo grojaraščius arba bent po vieną dainą. Žanras visiškai nesvarbus :)
P.S jeigu norite daugiau sužinoti apie mane, galite nebijoti ir klausti čia arba asmeniškai, tikrai visiems atrašysiu.
Jūsų nuotrauka (privaloma): O čia įdomiausia dalis manau... :Dhttps://m.imgur.com/a/dFAhK, https://m.imgur.com/a/Xw1cx Buvo gana sunku išrinkti vieną nuotrauką, tai keliu dvi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunu, jog prisistatei iš foto atrodai graži mergina, šaunu, jog kažkas ir iš arčiau esančių čia žaidžia, nes dauguma kiek pastebėjau čia iš Žemaitijos yra. Pats esu iš Molėtų. :D Tai sėkmės tau palinkėsiu, tiek realiame gyvenime, tiek ir projekte. Geros dienos Samanta. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
41 minutes prieš, Bonnie rašė:

Sveika! Buvo smagu skaityti tavo prisistatymą, manau esi įdomus žmogus:lol: Tikiuos, jog sutiksim gerai. Na sėkmės projekte siekiant savo tikslų, be abejonės sėkmės ir gyvenime. Ir žinoma su Gimtadieniu, Samanta!;)

Ačiū labai! :) Tu taip pat atrodai labai šiltas ir malonus žmogus ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes prieš, Ken_Shizuki rašė:

Šaunu, jog prisistatei iš foto atrodai graži mergina, šaunu, jog kažkas ir iš arčiau esančių čia žaidžia, nes dauguma kiek pastebėjau čia iš Žemaitijos yra. Pats esu iš Molėtų. :D Tai sėkmės tau palinkėsiu, tiek realiame gyvenime, tiek ir projekte. Geros dienos Samanta. :)

Dėl gyvenamosios vietos aš irgi šitą dalyką pastebėjau :D Tau taip pat sėkmės! :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Cesar_Salvatore rašė:

Labas, malonu susipažinti. Sveikinu su gimtadieniu,  taipogi linkiu sėkmės tiek šiame projekte tie realiame gyvenime. :)

Ačiū už sveikinimus :) Dar tiek daug žmonių vienu metu man nėra sėkmės linkėję :D Dėkui ir už šitą ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
9 valandas prieš , Dominykas_Weed rašė:

Su pilnametyste! Sėkmės žaidime, jeigu reikės pagalbos kreipkis! Butinai padėsiu;)

Jeigu reikės - kreipsiuosi, ačiū labai ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
9 valandas prieš , Kajuto rašė:

Labukas, žiūrėk esu prie šaibu, turiu ahujena kregzde, gal nuveikiam kai ką?

Labuka, galim į mišką varyt, kebabų pavalgyt ;) xd

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, Samanta. Skaitydama tavo prisistatymą, radau tikrai nemažai panašumų tarp manęs ir tavęs. Daugelis mūsų charakterio savybių tiesiog sutampa, o ypač blogosios savybės. Šaunu matyti tai, jog nepatingėjai parašyti kokybiško prisistatymo. Skaityti tavo prisistatymą buvo tiesiog vienas malonumas, nes jame viską išdėstei taip, kaip ir norėtų matyti kiekvienas skaitantysis. Malonu su tavimi susipažinti, Samanta. Jeigu nesunku, parašyk man į forumo a.ž, norėtųsi su tavimi pabendraut daugiau. Taip pat su praėjusiu gimtadienio. ;) Jeigu reikės pagalbos, gali drąsiai rašyti man, stengsiuosi padėti kaip tik galėsiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
19 valandas prieš , Kornelija_Nrg rašė:

Labas, Samanta. Skaitydama tavo prisistatymą, radau tikrai nemažai panašumų tarp manęs ir tavęs. Daugelis mūsų charakterio savybių tiesiog sutampa, o ypač blogosios savybės. Šaunu matyti tai, jog nepatingėjai parašyti kokybiško prisistatymo. Skaityti tavo prisistatymą buvo tiesiog vienas malonumas, nes jame viską išdėstei taip, kaip ir norėtų matyti kiekvienas skaitantysis. Malonu su tavimi susipažinti, Samanta. Jeigu nesunku, parašyk man į forumo a.ž, norėtųsi su tavimi pabendraut daugiau. Taip pat su praėjusiu gimtadienio. ;) Jeigu reikės pagalbos, gali drąsiai rašyti man, stengsiuosi padėti kaip tik galėsiu.

Labas, skaitau ir šypsausi. Kiek nedaug trūksta iki pilnos laimės, tik paprasto teksto šiuo atveju :D Tikrai, labai ačiū, kad privertei taip jaustis! 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.