Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.2]Naujas darbas - Alkoholikai

Aidas_Krosas

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Aidas_Krosas

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Aš, Aidas, siūlau naują profesiją - alkoholikus. Šis darbas patiks tiems, kurie sampe nieko nesugeba ir nori darbo (man). Viskas labai paprasta, direktorius būsiu aš. Darbuotojams įlipus į darbinę mašiną "Regina" žemėlapyje atsiras butelio formos paveikslėlis, kuris rodys kelią prie darbo vietos. Atvykus į nurodytą vietą, kuri gali būti bet kur žaidime, darbuotojas ras dėžę. Priėjęs prie dėžės žaidėjas stovės vietoje 3 minutes ir atliks gėrimo animaciją. Praėjus 3 minutėms, bus informuoti policijos pareigūnai, kurie turės tave gaudyti. Darbar tavo misija bus saugiai grįžti į bazę, skurdų butuką, ir ten pavemti prie lovos. Saugus grįžimas - gėda. Kažko partrenkimas važiuojant, grįžimas su antrankiais - garbė.

Darbuotojai turi važinėti po viena, gėrimas su draugais nėra alkoholizmas. Tai yra vienintelė taisyklė, jos nepaisymas - išmetimas.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Teisėsauga turės užsiėmimo. Bus išnaudota gėrimo funkcija, kuri dabar bevertė. 

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūs jau degraduojat? :DD Kokie dar alkoholikai, ir pričiom čia priskaityt prie darbų? Nesuprantu, vienas cigarus siūlo, kitas elektronkes, bet su šia idėją jau lenkiat lazdą. Kokia iš to nauda, ateis iš liberčio žmonių daugiau? - Ne... Nuo šios idėjos kaip tik jų mažėtų. Arba kitas variantas, kad tu namuose neturi ko gert, nes nepilnametis esi, tai nori samp'e pagurkšnot? Kur ritatės jūs *cenzūra*?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 hours ago, Haero_Mallboro said:

Jūs jau degraduojat? :DD Kokie dar alkoholikai, ir pričiom čia priskaityt prie darbų? Nesuprantu, vienas cigarus siūlo, kitas elektronkes, bet su šia idėją jau lenkiat lazdą. Kokia iš to nauda, ateis iš liberčio žmonių daugiau? - Ne... Nuo šios idėjos kaip tik jų mažėtų. Arba kitas variantas, kad tu namuose neturi ko gert, nes nepilnametis esi, tai nori samp'e pagurkšnot? Kur ritatės jūs *cenzūra*?

suda bazarini, cia visi nuo mazu dienu buhajit, tik pripyskiu ieskai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
18 valandas prieš , Ernestas'Paklausk rašė:

Nesamoniga idėja. Čia mano manymu tas pats tik, kad pabėgiotai nuo policijos. Prieš, nereikalinga idėja, kuri būtų neefektinga.

 

2 valandas prieš , Haero_Mallboro rašė:

Jūs jau degraduojat? :DD Kokie dar alkoholikai, ir pričiom čia priskaityt prie darbų? Nesuprantu, vienas cigarus siūlo, kitas elektronkes, bet su šia idėją jau lenkiat lazdą. Kokia iš to nauda, ateis iš liberčio žmonių daugiau? - Ne... Nuo šios idėjos kaip tik jų mažėtų. Arba kitas variantas, kad tu namuose neturi ko gert, nes nepilnametis esi, tai nori samp'e pagurkšnot? Kur ritatės jūs *cenzūra*?

Atsigaukit truputėlį ir išlipkit iš to žaidimo, jau atrodo prikolas jums nebesuprantamas.

 

Aš už idėją, serveryje nėra darbų, kuriuose būtų kaip ir pramoga dirbti, o šitame tau niekada nenusibos.

Angliau, jei gausiu įspėjimą ir ištrinsi komentarą, nu tada vsio, nebežinau kokias litanijas reikia rašyti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūs rimtai daužti? Darbas - Alkoholikai, čia net logikos neturi, čia ne darbas, čia pasekmė yra alkoholizmas *cenzūra*.. Norit, eikit į barą kurnors prie kebabinės, ir gerkit laimingi, neterškit forumo su savo nesąmonėm

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Aidas_Krosas rašė:

suda bazarini, cia visi nuo mazu dienu buhajit, tik pripyskiu ieskai

Kas sakė, kad aš bazarinu čia kažką? Sakau, kad atraufavę darotės, kad tokius grybus siūlot..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Aidas_Krosas  Jack_Suarez 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.