Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apklausa: Gatvės gimnastiką/Street Workout.

Johnny_Gat

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, man pasidarė įdomu, ar yra šiame serveryje žmonių, užsiimančių ar besidominčių gatvės gimnastika. Papasakokite kaip jums sekasi šis sportas, kiek laiko užsiimate, ar pavyksta pasiekti su jas geras formas ir tt. Aš pats užsiimu šiuo sportu labai seniai... Su draugais susirinkdavome prie turnikų ir varžydavomės kas ką "išlauš" :D, bet dabar užsiimu tuo rimčiau, niekada nepraleidžiu treniruočių, pastoviai progresuoju, šiuo metu keliu bazę. Iš bazinių pratimų galiu pasakyti, kad padarau 37 prisitraukimus, 75 atsispaudimus, 40 dipų (atsispaudimų lygiagretėse), 15 muscle-up'ų (užėjimų) tobula forma. Žinoma, palaikau priekinį, atbulinį horizontus, straddle planche, vėliavą, bet laiko dabar nežinau, nes seniai juos treniravau.       

       Tai va, šioje apklausoje laisvai rašykite kaip jums sekasi šiame sporte, diskutuokite, jei esate pradedantieji, drąsiai galite klausti patarimų manęs ir panašiai.                                                                                                                                                                                                                                  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-12-10 at 12:14, Voltas. rašė:

 Vasara buvau pradėjes užsiminėti tai padariau 10prisitrukimų, o dabar tai darau tik atsispaudimus (25-30)Vaizdo rezultatas pagal užklausą „gifs push ups“

Šaunuolis! Nestabdyk, semkis žinių ir svarbiausia judėk į priekį 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.