Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Matthew_Bennett

Domas'Frozen

Rekomenduojamas pranešimas

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume :Domas_Frozen

 

• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume :Matthew_Bennett

 

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?:Dėjo bana per zona iš oro man ir mano draugams.O bannedo nepildo

 

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :https://imgur.com/a/hrrCP

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Juokinga situacija, kaip vienas gaujinis iškerta visa gauja, net nemokėdamas normaliai cbuginti. Nesueina kažkas, kaip tik Egidijus bandė tave stebėti, tu jam bandei duoti vieną eura, tikrinti ar jis daro tave pzu. Reiškia buvo ko bijoti o ir tokie žmonės random neišlenda. Nesiruošiu pildyti anketų kaip žmogus aiškiai čytina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 minutes prieš, Matthew_Bennett rašė:

Juokinga situacija, kaip vienas gaujinis iškerta visa gauja, net nemokėdamas normaliai cbuginti. Nesueina kažkas, kaip tik Egidijus bandė tave stebėti, tu jam bandei duoti vieną eura, tikrinti ar jis daro tave pzu. Reiškia buvo ko bijoti o ir tokie žmonės random neišlenda. Nesiruošiu pildyti anketų kaip žmogus aiškiai čytina.

xDDD mum per skype sakė,kad keza kažka pzu daro,nu tj pažėjau ar daro ar ne nu tj kokios problemos ko man bijot galiu ir video numest.kaip šaudau vajetus.Ir pirma pats aima prasitrink nes į siena šaudydamas žaidėjam hp ima įdomiai ;) Jai aš nemoku c-bugint tai nežinau tu globalas esi

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

.Zajibal jau čia su tais prižiūrėtojais, laiko save aukščiau kitų. @Rokas tau patarčiau atidžiau pasižiūrėti šiam prižiūrėtojui parašytus papeikimus. Viename papeikime, žaidėjas pateikia vaizdo medžiagą jog šis prižiūrėtojas naudoja inv. Žinoma, kaip ir visi turintys aukštas pareigas žaidime žmonės, imtų kalbėti niekus, nebūtus dalykus, kaip sakoma - mazintusi. Jei ne pingas, tai fps. Koks skirtumas? Pasidariau aš tą /fpslimit 20-30 patestavom su draugeliu ir kas iš to? Visos kulkos kimba. Ptfu, tada visus imkit ir atbaninkit kurie buvo užblokuoti už inv. Žinot ką pasakysiu? Gal seniau serveryje, apskiritai sampą žaisti ir būdavo įdomu, kai nevyraudavo serveriuose korupcijos, bet dabar jau nebe. Vienas žaidėjas ėmė ir parašė štai taip:

Jūs žmones logiškai pagalvokit koks tolkas jam pajungti tą inv ar dar kažką kai turi tokias pareigas serveryje?

nemanau , kad turėdamas tokias pareigas dėl kažkokios zonos pajungtu kažką.... 

logikos 0 pas jumis...

Ok, aš buvau serveryje adminas, mane užtildė dėl to jog įžeidinėjau, keikiausi. Taip pat ir čia? Protaukit truputį. Laukiu kaip dar pradėsi išsisukinėti @Matthew_Bennett


tema:

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
45 minutes prieš, Jeremy_Lucker rašė:

.Zajibal jau čia su tais prižiūrėtojais, laiko save aukščiau kitų. @Rokas tau patarčiau atidžiau pasižiūrėti šiam prižiūrėtojui parašytus papeikimus. Viename papeikime, žaidėjas pateikia vaizdo medžiagą jog šis prižiūrėtojas naudoja inv. Žinoma, kaip ir visi turintys aukštas pareigas žaidime žmonės, imtų kalbėti niekus, nebūtus dalykus, kaip sakoma - mazintusi. Jei ne pingas, tai fps. Koks skirtumas? Pasidariau aš tą /fpslimit 20-30 patestavom su draugeliu ir kas iš to? Visos kulkos kimba. Ptfu, tada visus imkit ir atbaninkit kurie buvo užblokuoti už inv. Žinot ką pasakysiu? Gal seniau serveryje, apskiritai sampą žaisti ir būdavo įdomu, kai nevyraudavo serveriuose korupcijos, bet dabar jau nebe. Vienas žaidėjas ėmė ir parašė štai taip:

Jūs žmones logiškai pagalvokit koks tolkas jam pajungti tą inv ar dar kažką kai turi tokias pareigas serveryje?

nemanau , kad turėdamas tokias pareigas dėl kažkokios zonos pajungtu kažką.... 

logikos 0 pas jumis...

Ok, aš buvau serveryje adminas, mane užtildė dėl to jog įžeidinėjau, keikiausi. Taip pat ir čia? Protaukit truputį. Laukiu kaip dar pradėsi išsisukinėti @Matthew_Bennett


tema:

 

Ponas, projektas ne vaikų rankose, komandą prižiūri savininkai. Kokių dar argumentų jums reikia norint įrodyti, jog jokios korupcijos nė kvapo šioje, jūsų aptariamoje, problemoje nėra? Joks komandos narys nėra pažįstamas, su nė vienu komandos nariu artimai nėra bendraujama, visus sieja tik žaidimo ryšys.

Pamiršau .. kodėl aš aiškinuosi žmogui, kuris pats yra korumpuotas (pardavinėja serverio turtą), bet dar turi drąsos aiškinti kas yra korupcija ir badyti į kitus pirštais, jog tie ir tie yra korumpuoti. Apgailėtina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
18 minutes prieš, Rokas rašė:

Ponas, projektas ne vaikų rankose, komandą prižiūri savininkai. Kokių dar argumentų jums reikia norint įrodyti, jog jokios korupcijos nė kvapo šioje, jūsų aptariamoje, problemoje nėra? Joks komandos narys nėra pažįstamas, su nė vienu komandos nariu artimai nėra bendraujama, visus sieja tik žaidimo ryšys.

Pamiršau .. kodėl aš aiškinuosi žmogui, kuris pats yra korumpuotas (pardavinėja serverio turtą), bet dar turi drąsos aiškinti kas yra korupcija ir badyti į kitus pirštais, jog tie ir tie yra korumpuoti. Apgailėtina.

Tai ok, ok. Pažiūrėk įdėmiai į video ir atkreipk dėmesį į žaidėjus, kurie gavo baną nepelnytai, atseit už inv. Tai gal jiems tokia pat situacijo nutiko kaip "Gaujų prižiūrėtojui" @Matthew_Bennett ? A? A iš kur tu žinai, kad jis nečytino? Jis gali tą įrodyt ? Gali? Galėtų įrodyt - būtų jau įrodęs jog nečytino. Tuo viskas ir pasakyta. Sėkmės.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes prieš, Jeremy_Lucker rašė:

Tai ok, ok. Pažiūrėk įdėmiai į video ir atkreipk dėmesį į žaidėjus, kurie gavo baną nepelnytai, atseit už inv. Tai gal jiems tokia pat situacijo nutiko kaip "Gaujų prižiūrėtojui" @Matthew_Bennett ? A? A iš kur tu žinai, kad jis nečytino? Jis gali tą įrodyt ? Gali? Galėtų įrodyt - būtų jau įrodęs jog nečytino. Tuo viskas ir pasakyta. Sėkmės.

 

Ir dar vadinate save profesionalais. :lol: Tai yra SA-MP'as, jeigu sugebate save vadinti senbuviais, tai turėtumėte sugebėti ir atskirti tokias situacijas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
21 minutes prieš, Jeremy_Lucker rašė:

Tai ok, ok. Pažiūrėk įdėmiai į video ir atkreipk dėmesį į žaidėjus, kurie gavo baną nepelnytai, atseit už inv. Tai gal jiems tokia pat situacijo nutiko kaip "Gaujų prižiūrėtojui" @Matthew_Bennett ? A? A iš kur tu žinai, kad jis nečytino? Jis gali tą įrodyt ? Gali? Galėtų įrodyt - būtų jau įrodęs jog nečytino. Tuo viskas ir pasakyta. Sėkmės.

 

Geriausias pvz būdavo Donatas_Tusinukas. Nuvažiuodavo į zonas su 20 fps jam net nerodydavo kulku/animaciju kurios vyksta, automatiškai kulkos nelimpa. Patono banas clean yra  netgi filmuodamas 100 fps turi kuris nejuda , tai ir dar paprastas dalykas, kam pirkti unban iškart po užblokavimo?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
12 minutes ago, Matthew_Bennett said:

Geriausias pvz būdavo Donatas_Tusinukas. Nuvažiuodavo į zonas su 20 fps jam net nerodydavo kulku/animaciju kurios vyksta, automatiškai kulkos nelimpa. Patono banas clean yra  netgi filmuodamas 100 fps turi kuris nejuda , tai ir dar paprastas dalykas, kam pirkti unban iškart po užblokavimo?

Dėja, kalbu ne apie jį vieną. Bet norėčiau paklausti, kodėl riedi tada į tas zonas, jeigu turi tiek mažai fps? Jog turėtai pranašumą prieš kitus žaidėjus? Ar kaip čia suprast? Tavo problemos, kad pc sampo nevelka.

 

22 minutes ago, Rokas said:

Ir dar vadinate save profesionalais. :lol: Tai yra SA-MP'as, jeigu sugebate save vadinti senbuviais, tai turėtumėte sugebėti ir atskirti tokias situacijas.

Ptfu. Kur jūs matote jog aš save vadinu senbuviu? Jeigu gaujų prižiūrėtojo ir paliksit nenubausto, tai kitus žaidėjus taipogi atblokuokit. Kas čia dabar dar per nesąmonės vyksta, žaidėjai blokuojami prižiūrėtojų be įrodymų? Free banai? Sakysite ne? OK, įrodymus pateikit, pakeisiu savo nuomonę ir atsiprašysiu už šmeižimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kurioje vietoje žaidėjas čytino? Per savo kvailumą, užblokavote nekaltą žaidėją. Nenustebsiu jei vieną dieną žaidėjų skaičius serveryje kris. Krentat kai lapai, po to vadinat visus čyteriais ir panašiai. Bugus sutvarkykite pirma, tuomet kažką sakykite. Baigiau.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 hour ago, Rokas said:

Ponas, projektas ne vaikų rankose, komandą prižiūri savininkai. Kokių dar argumentų jums reikia norint įrodyti, jog jokios korupcijos nė kvapo šioje, jūsų aptariamoje, problemoje nėra? Joks komandos narys nėra pažįstamas, su nė vienu komandos nariu artimai nėra bendraujama, visus sieja tik žaidimo ryšys.

Pamiršau .. kodėl aš aiškinuosi žmogui, kuris pats yra korumpuotas (pardavinėja serverio turtą), bet dar turi drąsos aiškinti kas yra korupcija ir badyti į kitus pirštais, jog tie ir tie yra korumpuoti. Apgailėtina.

 

1 hour ago, Rokas said:

Ir dar vadinate save profesionalais. :lol: Tai yra SA-MP'as, jeigu sugebate save vadinti senbuviais, tai turėtumėte sugebėti ir atskirti tokias situacijas.

gal davai apie profesionalumą patylim gerai? ant tiek stiprus žaidimo ryšys pas jus, kad net leidžiat savo prižiūrėtojams daryti tai kas nedera, apskritai neleistina LR įstatymuose?!

cia toks vienas pamąstymui, "komandos profesionalumas"

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Jack Hover  Svečias  Wizard_Airidas 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.