Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prisistatau Aidas_Krosas

Aidas_Krosas

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aidas Krosas
Jūsų tikrasis vardas: Aidas
Jūsų amžius, gimimo diena: 12 metų,  rugpjūčio 6.
Jūsų gyvenamasis miestas:Vilnius
Jūsų hobiai, pomėgiai: Daužyti paraližiuotas močiutes,  gerti iki komos.  Man patinka prisi*cenzūra*ti į kelnes ir rėkauti kol nesupakuoja mentai,  o kai supakuoja jie mane paleidžia,  nes smirdžiu šūdais. Be to esu nemirtingas ir mane rajone vadina Jezumi arba alkašu. 
Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Esu agresyvus kol negaunu vodkos,  o kai gaunu tampu romantikas,  kol nesibaigia vodka. 
Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Esu nemirtingas, galiu išprievartauti mažametį vaiką užsimerkęs. Turiu noro gerti visą savaitę kiekvieną savaitę. Galiu sudaužyti bobą per 5sekundes.
Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: Taip,  jo vardas 0.7, jis yra labai karštas gyvūnas (40°), visada mane supranta ir leidžia jį gerti. 
Turite seserų, brolių?: Brolis Šventasis litras ir sesė 0.5.
Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta?: Užgėriau ir atsidūriau čia. 
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?: Dave_D,  nes jis irgi daug geria.  Mano tikslas yra šaudyti lavonus,  kurie negali pasipriešinti. 
Jei norite dar plačiau papasakoti apie save, rašykite čia: Eikit į mano instagramą : aidas.borodicas

(lauksiu fanų) 
Jūsų nuotrauka (privaloma):e4b6c54bedc748fc2d1faf01bcc39dd1627.jpg

36bbf6da4ab1563eee868854afaf68a9309.jpeg

4e3b328b886f78fd4f1169e3b8428f85135.jpeg

dbd4436c67c4ec1b956a2c20da2f00b3555.jpeg

8f1f1a509ad0e4df4a8d1a14f2b90bef582.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.