Jump to content
Atranka į gaujų prižiūrėtojo pareigas ×
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Peikiu Adolf_Shekelberg

Ratas_Tratas

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ratas_Tratas

Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Adolf_Shekelberg

Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Free kick, net neperspėjo.

Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą 

5e8f1cde8f169c082771104e01dbcd13372.png

Tokia pati situacija ir čia - 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O labas, Ratai, kaip pats žinai, tai mes taksistai ant stogo žmonių negalime vežti todėl Adolfas tave iškickino, nes aš jo paprašiau, kad tai padarytų, nes tu geras ~3 min tiesiog stovėjai ant mano mašinos(Tavo nuotraukoje matosi)., o tai trukdė mano darbui. Tiek šiam kartui.  p.s Yra liudininkas Rytis_Real su kuriuo mušeisi ant stogo.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2 minutes prieš, Antanas_Vairuotojas rašė:

O labas, Ratai, kaip pats žinai, tai mes taksistai ant stogo žmonių negalime vežti todėl Adolfas tave iškickino, nes aš jo paprašiau, kad tai padarytų, nes tu geras ~3 min tiesiog stovėjai ant mano mašinos(Tavo nuotraukoje matosi)., o tai trukdė mano darbui. Tiek šiam kartui.  p.s Yra liudininkas Rytis_Real su kuriuo mušeisi ant stogo.

Žodžiais visi galime rašyti ką norime, o turime pateikti įrodymus (kuriuose įrodytų už ką būtų kick, turėjai mane perspėti kad "nulipk nuo car 1/2 arba 1/3"), o kadangi tu to neparašei ir nepasidarei įrodymų, tai žodžiai yra laiko gaišinimas. Pridėjau tokia pačią tema, kurioje matosi ta pati situaciją. Nes toks jausmas kad tik užlipus ant car, jau pradėsim dėliot kick arba netyč padauš ar dar kažką padarys.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pilnai priimu įspėjimą, bet kam perspėti? Vieną kartą gavai kick'ą kitą kartą nebedarysi, bet tu vienas iš tų šlykštukų (Atsiprašau jeigu įžeidžiau) kurie kenkėjiškai stovi ant stogų ir provokuoja admin'us, o tada kai gauna ko nusipelnė rašo papeikimą. Nemanau, kad admin'ai turėtų gauti įspėjimus už kitų žaidėjų pasikartojantį kenimą kitiems.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
52 minutes prieš, Shekelis32LTU rašė:

Pilnai priimu įspėjimą, bet kam perspėti? Vieną kartą gavai kick'ą kitą kartą nebedarysi, bet tu vienas iš tų šlykštukų (Atsiprašau jeigu įžeidžiau) kurie kenkėjiškai stovi ant stogų ir provokuoja admin'us, o tada kai gauna ko nusipelnė rašo papeikimą. Nemanau, kad admin'ai turėtų gauti įspėjimus už kitų žaidėjų pasikartojantį kenimą kitiems.

Kodėl čia provokuojančiai kai stoviu ant mašinos? iš anksto perspėji ir nulipu, nejaugi jau yra uždraustą būti ant mašinų?

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

• Stilius

2020 © greenside.lt

• Sukurti...