Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.2] Pasiūlymas dėl komandos /sekti

Justas_Plungiukas

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rokas_Gree

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymąAš manau jog policijos komanda /sekti yra per daug OP, tad reikėtų padaryti pavyzdžiui taip: reiktų parašyti /sekti ir lyg automatiškai kažkas pakalbėtų kurioje vietoje tas bėglys būtų ir su kokia mašina.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų sunkiau policijai gaudyti bėglį, o bėgliui įdomiau bėgti.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Panašią temą esu sukūręs aš. Mano manymu reikia iš viso panaikinti ją. Nes pavyzdžiui viename RPG stiliaus projekte, kai žaidžiau, jame policijos pareigūnai komunikavimui gaudant bėglį naudodavo TS3 programą, tiesiog buvo sukurti atskiri būriai iš dviejų pareigūnų, jeigu tuo metu išeina taip, jog nelyginis pareigūnų skaičius, tai vienas būdi irgi, tačiau su motociklų, o ne mašina ir kai pavyzdžiui gaudo įtariamąjį ir jiems reikia pagalbos, jie tiesiog paspaudė mygtuką gali susiekti su kitais kanalais TS3 Whisperio pagalbą ir pranešti kolegoms koks automobilis, kokios spalvos ir kas toks yra gaudomas. O dar vienas niuansas, jog įtariamasis gali naudoti vip/admin komandas bėgimo metu, tai tiesiog būtų galima padaryti, jog žaidėjas turintys ieškomumo tiesiog jų negalėtų naudoti. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.