Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prašau užblokuoti Slibke_Mafijoz

Furistas_Tomce

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Furistas_Tomce

 

• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Slibke_Mafijoz

 

• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimą, nes mano NRG buvo užrakintas, o jis į jį atsisėdo ir į vandenį sunaikint nuvežė dėl to, kad pralaimėjo visas šaibas kaule.... Antroje fotografijoje galima matyti kaip per komandą /transportas aš atrakinau NRG ir užrakinau po susprogdinimo, o tai įrodo, jog jis čyteris, nes atsisėdo į užrakintą transportą.

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/F5THx

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymu per mažai įrodymu.

1. Nerodoma kas susprogdino tavo transporta.

2. Iš kur žinot, ar tai tą transportą atrakinai? Reikėjo iškart po sprogimo atrakinti, o ne daryt tokį laiko tarpą.

Taip, kad nebe***k čia prota.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma, kad nerodo kas susprogdino, tai čia jau serverio bėdos. Visų antra sms tavo žinutės viską pasako. Visų trečia transportas buvo užrakintas ir dar po to pradėjai atmazinti dėl pakilusio pingo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes prieš, Furistas_Tomce rašė:

Visų pirma, kad nerodo kas susprogdino, tai čia jau serverio bėdos. Visų antra sms tavo žinutės viską pasako. Visų trečia transportas buvo užrakintas ir dar po to pradėjai atmazinti dėl pakilusio pingo.

Pingas ištikrųjų man nekoks nuo pat ryto svaido iš serverio, bei nekrauna objektu dėl didelio pingo. Tu čia serverio bėda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Slibke_Mafijoz rašė:

Pingas ištikrųjų man nekoks nuo pat ryto svaido iš serverio, bei nekrauna objektu dėl didelio pingo. Tu čia serverio bėda.

Žinok aš ir taip sakyčiau, jei būčiau tokią pat nesąmonę padaręs ir mažai trūktų iki RCON :) Sėkmės atmazinant ir lendant į *cenzūra*ną toliau

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
9 minutes prieš, Furistas_Tomce rašė:

Žinok aš ir taip sakyčiau, jei būčiau tokią pat nesąmonę padaręs ir mažai trūktų iki RCON :) Sėkmės atmazinant ir lendant į *cenzūra*ną toliau

Pridurkas :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.