Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Padėkit su modais

Black_Hand

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Black_Hand

2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): Sampas

3. Problema (apibūdinkite problemą): Žodžiu, pradėjo crashinti, ir daug ką persirašiau ir pnš, nu ir insijungiu sampą, nebecrashina, viskas normaliai, bet jokie modai neveikia iš modloader failų ir cleo failų. Models veikia, viskas normaliai, matau hudą ir viską, bet kiti failai iš kitų aplankalų neveikia... Gal esat jūs susidūrę su tokia problema ? Žodžiu, turiu insirašęs aš daugiau aplankalų kurie man veikdavo ankščiau, bet dabar tiesiog veikia models, nu suprasit iš mano hudo, jog veikia tik models

4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Bence rašė:

Pabandyk persirašyt cleo papkę, o su moadloader ar yra gta folderyje moadloader.asi failas?

 

Perrašiau viską tris kartus, vistiek. Jo, yra net du ir dar viduj modloader yra

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Rnv_Palestinaikos rašė:

Modloader papkė gali neveikti, jei jame yra aplankas su ne angliškom raidėm :)

Tipo visi aplankalai viduj pvž "Mašinos" Kulkų skylės" ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Just now, Black'Hand said:

Pataisiau visas lietuviškas raides, vistiek niekas neveikai iš modloaderio...

lietuviškos tinka, bet ten rusiškų nenori skaityti kartais

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas. Man buvo panasi problema, gal net ir tokia pati, buvau prisirases nesamoniu, kad teko perrasyt viska. Jeigu modloaderi sena pasilikai su modifikacijos ir perrases viska vel perkeliai ta pati modlodaderi su modifikaicjos i gta, gali buti nuo to. Bandyk modlodaderi isnaujo tuscia isirasyt ir td modifikacijas, nu kaip naujai, kad butu... tiesiog isnaujo modlodaeri tuscia ikelk i gta ir jame modus isnaujo isirasyk, bet neperkelinek to pacio modlodaerio su modais... isnaujo tuscia modlodaeri isikelk ir td modus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Rnv_Palestinaikos rašė:

lietuviškos tinka, bet ten rusiškų nenori skaityti kartais

Nu, aš rusų nelabai moku, tad ir nerašau rusiškai, nieko nėra kitokiomis raidėmis, nesuprantu kas čia yra...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas. Man buvo panasi problema, gal net ir tokia pati, buvau prisirases nesamoniu, kad teko perrasyt viska. Jeigu modloaderi sena pasilikai su modifikacijos ir perrases viska vel perkeliai ta pati modlodaderi su modifikaicjos i gta, gali buti nuo to. Bandyk modlodaderi isnaujo tuscia isirasyt ir td modifikacijas, nu kaip naujai, kad butu... tiesiog isnaujo modlodaeri tuscia ikelk i gta ir jame modus isnaujo isirasyk, bet neperkelinek to pacio modlodaerio su modais... isnaujo tuscia modlodaeri isikelk ir td modus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Devqion_Gordon rašė:

Sveikas. Man buvo panasi problema, gal net ir tokia pati, buvau prisirases nesamoniu, kad teko perrasyt viska. Jeigu modloaderi sena pasilikai su modifikacijos ir perrases viska vel perkeliai ta pati modlodaderi su modifikaicjos i gta, gali buti nuo to. Bandyk modlodaderi isnaujo tuscia isirasyt ir td modifikacijas, nu kaip naujai, kad butu... tiesiog isnaujo modlodaeri tuscia ikelk i gta ir jame modus isnaujo isirasyk, bet neperkelinek to pacio modlodaerio su modais... isnaujo tuscia modlodaeri isikelk ir td modus.

Okce, pabandysiu dabar

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes prieš, Devqion_Gordon rašė:

Sveikas. Man buvo panasi problema, gal net ir tokia pati, buvau prisirases nesamoniu, kad teko perrasyt viska. Jeigu modloaderi sena pasilikai su modifikacijos ir perrases viska vel perkeliai ta pati modlodaderi su modifikaicjos i gta, gali buti nuo to. Bandyk modlodaderi isnaujo tuscia isirasyt ir td modifikacijas, nu kaip naujai, kad butu... tiesiog isnaujo modlodaeri tuscia ikelk i gta ir jame modus isnaujo isirasyk, bet neperkelinek to pacio modlodaerio su modais... isnaujo tuscia modlodaeri isikelk ir td modus.

Vistiek... Nieko nėra iš tų modų kai įsjingiu sampą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
29 minutes ago, Rnv_Palestinaikos said:

lietuviškos tinka, bet ten rusiškų nenori skaityti kartais

nebesnekek nesamonių, skaito net ir japoniskas raides, ar paprastus taskiukus.

įsikelk šitą - http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=21709

jeigu nepaeis, bandyk keist gta_sa.exe - http://www20.zippyshare.com/v/payVDJPr/file.html

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

daug random failu main direktorijoj.. 

isirasyk nauja gta. tik kai instaliuosi gta, instaliuok ji kitur (pvz susikurk c diske nauja folderi ir i ji instaliuok), kai baigsi - susirasyk modloaderio modus po viena ir ziurek gal pagausi kuris trugdo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Lowry_Green  Jack_Chburek  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.