Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prašau užblokuoti - Jarek_Fushion

jeremis malboro

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jeremy_Malboro

 

• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Jarek_Fushion

 

• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimas

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/Wlv6N

 

Tiesiog stovejau, vaziavo pro kelia Jarek , *cenzūra* ir dingo masina ir ismete kad sunaikino. Buvo uzrakinta.  Viskas matyti nuotraukose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai, kad ne tau vienam rodo, jog aš susprogdinau, nors nieko nedariau. Dirbu pervežėju, bendradarbiams irgi sprogo mašinos, ir rodė jog aš, nors man pačiam dingo darbinė mašina... Buvau pervežėjų bazėje, ir visiems rodė jog aš sunaikinau, nors aš nebūčiau net spėjęs per 2 sekundes visų mašinas susprogdinti. Izdivalkes kažkas daro ir tiek, jei nori pasijunk serveryje sumokėsiu už atsatymą, Dar tavo pačio nuotraukoje matosi, jog viskas įvyko 18:39, bet pateikei nuotrauką jog tavo transportas užrakintas 18:40.

Sakau nei aš nenoriu problemu, nei tu turbūt, todėl sakau jei čia jau labai padarė kažkas tau nuostolių mano vardu galiu sumokėti už atstatymą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
11 minutes ago, Jarek_Fushion said:

Tai, kad ne tau vienam rodo, jog aš susprogdinau, nors nieko nedariau. Dirbu pervežėju, bendradarbiams irgi sprogo mašinos, ir rodė jog aš, nors man pačiam dingo darbinė mašina... Buvau pervežėjų bazėje, ir visiems rodė jog aš sunaikinau, nors aš nebūčiau net spėjęs per 2 sekundes visų mašinas susprogdinti. Izdivalkes kažkas daro ir tiek, jei nori pasijunk serveryje sumokėsiu už atsatymą, Dar tavo pačio nuotraukoje matosi, jog viskas įvyko 18:39, bet pateikei nuotrauką jog tavo transportas užrakintas 18:40.

Sakau nei aš nenoriu problemu, nei tu turbūt, todėl sakau jei čia jau labai padarė kažkas tau nuostolių mano vardu galiu sumokėti už atstatymą

Nu seni nebeatmazink , pirma nuotrauka sunaikinai 18:38:53. Pateikiau nuotrauka ,kad buvo uzrakinta priestai 18:39:18. Taip pat sone matos kaip kitam zmogui NRG sunaikinai, tai ka zinau. Vaziavai per kelia , pristabdei , po 5 sek *cenzūra* ir masinos neber. Ir nuvaziavai i fūrų bazę.

Man uz atsatyma saibu nereik , nesijaudink, man reik maziau tokiu kaip tu serve.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Jeremis Malboro rašė:

Nu seni nebeatmazink , pirma nuotrauka sunaikinai 18:38:53. Pateikiau nuotrauka ,kad buvo uzrakinta priestai 18:39:18. Taip pat sone matos kaip kitam zmogui NRG sunaikinai, tai ka zinau. Vaziavai per kelia , pristabdei , po 5 sek *cenzūra* ir masinos neber. Ir nuvaziavai i fūrų bazę.

Neatmazinu, nuvažiavau į fūristų bazę pačiam man darbinė dingo, tai sakau aš nenoriu problemų, tuo labiau ir tu nenori, todėl sakau jei nori sumokėsiu už kažkieno padarytą žalą ir problema išspręsta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.