Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.2] Pasiūlymas adminų/vipų galių apribojimui

Roy Foster

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Roy Foster

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Serveryje labai siautėja adminai/vipai. Dauguma naudoja admin/vip komandas saviems tikslams - healinasi, kad nemirtų, telina draugus į reikiamas vietas, patys telinasi, kickina nepatikusius jiems žaidėjus, mutina už nieką, respawnina mašinas, kai tai visiškai nėra būtina ir galima vardinti toliau... Taigi mano pasiūlymas būtų toks - apriboti vip/admin galias. Nereikia kurti naujų taisyklių, o padaryti keletą pakeitimų gamemode:

  1. Padaryti taip, kad per gw vipams/adminams, kurie yra gaujose neleistų healintis, healinti kitų, telintis, telinti kitų.
  2. Vipams/adminams gavus dmg bet kur, neleistų healintis su komandomis 1 minutę. Taip pat per valandą leistų healintis 1-2 kartus, o ne kiek norima.
  3. Leisti telinti žaidėjus ir telintis adminui pačiam tik nuo 3lvl admino.
  4. Uždrausti visiems adminams telinti žaidėjus į grobimus, kad nešiotų dėžes ir pan.
  5. Uždrausti vipams/adminams skelbti skelbimus viešai su savo komandomis. Tam yra skelbimų kontora.
  6. Pagal lvl adminams (žemesniems lvl) atimti nereikalingas komandas, kuriomis jie gali naudotis saviems tikslams.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pagerėtų žaidimo kokybė. Atsirastų šiokia tokia teisybė, nes vip/admin piknaudžiauja savo galiomis saviems tikslams.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Žinau, kad visi adminai ir vipai bus prieš tokius pasiūlymus, ypač priešinsis tie, kurie ir naudoja komandas saviems tikslams. ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Hello. Pirma ką noriu pasakyti, NEsutinku su visomis tavo iškeltomis 6 taisyklėmis. Aš asmeniškai pats norėčiau, kad netgi jos pagerėtų, nes pagalvojus adminas, jis TIKRAI turi galėti mute'int, bent jau nuo 2 lvl, nes keiksmas - GS'o meilė (perkeltine prasme). Antra, tu beveik viską čia pasakei kam admin'o komandas piktnaudžiauja TIK gaujoms. Trečia, nusižengę taisyklėms jie yra baudžiami. Gero vakarėlio. PRIEŠ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
31 minutes prieš, Red Bully rašė:

Hello. Pirma ką noriu pasakyti, NEsutinku su visomis tavo iškeltomis 6 taisyklėmis. Aš asmeniškai pats norėčiau, kad netgi jos pagerėtų, nes pagalvojus adminas, jis TIKRAI turi galėti mute'int, bent jau nuo 2 lvl, nes keiksmas - GS'o meilė (perkeltine prasme). Antra, tu beveik viską čia pasakei kam admin'o komandas piktnaudžiauja TIK gaujoms. Trečia, nusižengę taisyklėms jie yra baudžiami. Gero vakarėlio. PRIEŠ.

O būtina už kiekvieną šūdą mutinti? Kaip Lietuva policinė valstybė taip ir čia servas, kur vaikai adminai su savo nesamonėm vadovauja. :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiks, analizavau tavo pasiūlymus ir išvados tokios:

Pasiūlymas "1.Padaryti taip, kad per gw vipams/adminams, kurie yra gaujose neleistų healintis, healinti kitų, telintis, telinti kitų." Su šiuo pasiūlymų sutinku visiškai, nes tam yra medikai, taksi, narkotikai, mašinos, kad ten nuvykti.

Pasiūlymas "2.Vipams/adminams gavus dmg bet kur, neleistų healintis su komandomis 1 minutę. Taip pat per valandą leistų healintis 1-2 kartus, o ne kiek norima." Visiškai nesąmoningas pasiūlymas kodėl? Tai nėra rp stiliaus serveris, kad žaidėjai už nusipirktas paslaugas negalėtu gydytis/tvarkytis, visų antrą admin'ai gali gydytis kas 1min, o vip'ai kas 5min(kas yra pakankamai ilgai kaip vipams), 

Pasiūlymas "3.Leisti telinti žaidėjus ir telintis adminui pačiam tik nuo 3lvl admino." Su šiuo pasiūlymų sutinku ypač būtų gerai, kad /to, /get būtų ištraukti iš administratorių rutinos ir būtų tik leidžiama get'inti direktoriams per veiklas ir event prižiūrėtojams. Kas pagyvintu taksi darbą.

Pasiūlymas "4.Uždrausti visiems adminams telinti žaidėjus į grobimus, kad nešiotų dėžes ir pan." Visiškai sutinku, tam visgi yra gaujos nariai, kurioje dalyvauja grobime lai patys ir nešioja.

Pasiūlymas "5.Uždrausti vipams/adminams skelbti skelbimus viešai su savo komandomis. Tam yra skelbimų kontora." Nesutinku, nes važiuoti į skelbimo kontorą ir mokėti 500€. kad paskelbtum, kad viena ar kita firma dirba yra tiesiog tragiškas sprendimas, o ir tai į minusą nuvestu žaidėją.

Tai tiek.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai, kad mano pasiūlymai visai nepanašūs į RP. RP išvis adminų niekas nepardavinėja ir vipams būtų tik vip chatas ir papildomi xp/$.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Noriu trumpai pasakyti už/prieš šias idėjas, kadangi su kai kuriomis sutinku, su kai kuriomis nesutinku.

1. Padaryti taip, kad per gw vipams/adminams, kurie yra gaujose neleistų healintis, healinti kitų, telintis, telinti kitų.

Prie šito dalyko prikibti negaliu, viskas bent jau man atrodo, kad taip ir turėtų būti, kadangi pasigydyti galima su medikų pagalba, arba narkotikais, o atvažiuoti irgi neturėtų būti sunku.

2. Vipams/adminams gavus dmg bet kur, neleistų healintis su komandomis 1 minutę. Taip pat per valandą leistų healintis 1-2 kartus, o ne kiek norima.

Dėl šios idėjos nesutinku, daugelis perka admin privilegijas tik, kad tai ir galėtų padaryti, jeigu jau bus ir uždėtas kažkoks laiko limitas, tai tikrai ne 1 minutė, tai būtų ganėtinai daug, manau jog 15sec užtektų. O apie tą "valandos" limitą būtų tikrai nesąmonė, jeigu jau tai ir būtų padaryta, tai bent jau ne 1-2 kartus, o 10-20, tačiau tikrai esu užtikrintas, kad apribojimų ties tuo neturi būti.

3. Leisti telinti žaidėjus ir telintis adminui pačiam tik nuo 3lvl admino.

Sutinku dėl šitos idėjos, tačiau dar prie jos galėtų ir būti pridėta kitų komandų, nes bent jau man atrodo, kad 3 lygio administratoriaus statusas nelabai ir skiriasi nuo 2 ar 1, bent jau 1 lygio administratoriai turi per daug komandų.

4. Uždrausti visiems adminams telinti žaidėjus į grobimus, kad nešiotų dėžes ir pan. 

Sutinku dėl to, tačiau jeigu to nepadarys galėtų bent jau uždrausti ir visus tuos "Kas norite užsidirbti pinigų rašykit į /padmins šaibos" manau, jog padmins yra skirtas ne tam ir turėtų būti naudojamas tik pagalbos prašymams, o ne gaujoms žaidėjus renkant dirbti.

5. Uždrausti vipams/adminams skelbti skelbimus viešai su savo komandomis. Tam yra skelbimų kontora.

Jeigu omenyje turi darbo skelbimus, tai neturėtų būti uždrausta.

6. Pagal lvl adminams (žemesniems lvl) atimti nereikalingas komandas, kuriomis jie gali naudotis saviems tikslams.

Um... Visos komandos gali būti naudojamos savo tikslams, specify please.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu prieš visas tavo parašytas idėjas, išskyrus pirmąją. Su pirmuoju tavo pasiūlymu visiškai sutinku. Bet, kaip tu norėtai, kad "apribotų" kitas komandas yra beviltiška. Kiekvienas žaidėjas, kuris nusiperka pareigas serveryje, turi pajausti ir žaidimo jausmą, kad su pareigom lengviau būtų žaisti. Kaip pastebėjau nesi turėjęs VIP paslaugų serveryje, kiekvienas serverio žaidėjas turinti "VIP" privilegijas serveryje gali gydytis, kas penkias minutes, kas yra tikrai didelis laiko tarpas, per kurį gali susprogdinti mašiną arba tiesiog numirti. O "ADMIN" paslaugas turint serveryje yra viskas gerai, bei nieko keisti tikrai nereikia. Paslauga kainuoja daugiau, bei manau turi turėti daugiau privalumų, nei "VIP" narys. Einant prie kitos idėjos tavo, jeigu ten galima taip įvardinti. Padaryti, kad nuo trečio lygio galėtų teleportuoti tave, ar pačiam teleportuotis kažkur yra visiška nesąmonė. Būtent šis projektas nėra kuriamas RP stiliaus, tad padaryta, kad turint paslaugas turi didesnį pranašumą už kitus, kurie neturi "ADMIN" paslaugų. Ketvirtame punkte paminėjai galima sakyti visiškai tą patį "pilstai iš tuščio į kiaurą". Priėjus paskutinį punktą, kiekvienas "ADMIN" turi savo tam tikras komandas. O realiai tai pirmąjį gal ir reikėtų padaryti. Visi kiti absurdas, jeigu tave užtildė, bet tu galvoji už nieką, tad rašyk papeikimą, atitildymo apeliaciją. Serveryje su "ADMIN" "VIP" privilegijomis yra gerai, nematau ką reikėtų pakeisti apart pirmojo punkto. Čiau miau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mane šiek tiek ne taip supratot. Aš nesu prieš privilegijas ir palengvinimą žaidėjams, kurie moka pinigus. Esu prieš piknaudžiavimą savo pareigomis prieš kitus paprastus žaidėjus. Mano nuomone, mano pasiūlymai yra tinkami pažaboti tokius veiksmus. Jeigu siūlot papeikimus rašyti, tai turbūt forume daugiau laiko praleisčiau nei serve. Praktiškai kasdien tenka šaudytis prieš adminą/vipą, kuris healinasi, kai low būna, atitelina savo draugus. Dirbant ateina ir respawnina darbinį transportą. Dar kickina su priežastim kita. O ta priežastis yra: mink *cenzūra*uj. Nepatikau adminui tai paprasčiau iškickinti arba užmutinti, nei išsiaiškinti... Tiesiog komandos naudojamos ne pagal paskirtį ir niekas nesiima viso šito suvaldyti, sutvarkyti, nes jūs įpratę prie to, jums tai įprasta. Aš nepratęs ir nesuprantu, kaip galima visa tai toleruoti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.