Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Jūsų V_P kilmė.

Red Bully

Rekomenduojamas pranešimas

Labas visiems. Kažką noriu padaryti tokio įdomaus bei paprasto. Štai ir sugalvojau. V_P kilmė. Ką tai gali reikšti? Pvz. man/gal ir kitiems tiesiog įdomu kodėl jūsų vardas yra toks, o gal jis tiesiog jums yra jau labai senas ir jūs su juo visur registuojatės. Daug nekalbėsiu ir iškart eikime prie paaiškinimo, ČIA:

Anketa:

Jūsų vardas_pavardė (Serveryje):

Ką jis reiškia/ar seniai jį naudojate/ar jis kažką primena ir t.t. ir t.t.:

 

 

Linksmų naujųjų metų visiems !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų vardas_pavardė (Serveryje):Edga_Sart aka Curb_Stomps

Ką jis reiškia/ar seniai jį naudojate/ar jis kažką primena ir t.t. ir t.t.:Edga_Sart tai nieko tiesiog nick ,bet Curb_Stomps - Tai reiškia WWE Seth_Rollins smugis. Ši nick naudojų nuo 2013 metų Sausio 1 dienos. Jis tiesiog man patinka visada naudojų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų vardas_pavardė: Titas_Basket (Serveryje):

Ką jis reiškia/ar seniai jį naudojate/ar jis kažką primena ir t.t. ir t.t.: Jis reiškia kad man patinka krepšinis. Naudoju Gan seniai, net nepamenu nuo kada. Tik atsimenu jog šį name sugalvojo draugas ir tas name man labai patinka :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų vardas_pavardė (Serveryje): Rokas_Grs

Ką jis reiškia/ar seniai jį naudojate/ar jis kažką primena ir t.t. ir t.t.:  P nuo greenside.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa:

Jūsų vardas_pavardė (Serveryje):Alfa_Kenshin_Yona_Išnešiu_Becbugo_

Ką jis reiškia/ar seniai jį naudojate/ar jis kažką primena ir t.t. ir t.t.:Na nes šitame serveryje esu žvėris kadangi visus taškau netgi visokius bennečius, o alfa nes greensaide turiu 3 mergikių fb, ką tu ką vakare? nu o Kenshin_Yona nzn tiesiog susigalvojau taip

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų vardas_pavardė (Serveryje):  Mantas_Soap

Ką jis reiškia/ar seniai jį naudojate/ar jis kažką primena ir t.t. ir t.t.: Soap pavardė kilo  iš mano mėgstamo  call of duty mw žaidimo veikėjo.

MUILAS

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jūsų vardas_pavardė (Serveryje): Webas_Tube

Ką jis reiškia/ar seniai jį naudojate/ar jis kažką primena ir t.t. ir t.t.: Nieko neslėpsiu, kaip daugelis sako, taip ir man pačiam aišku, jog šis slapyvardis yra gan kvailas, tačiau man savotiškai jis patinka, dėl mano idėjos bei užsibrėžtų tikslų 2015 metais. Šitam slapyvardžiui daug aiškinimo nėra, kadangi tais metais domėjausi interneto tinklalapių programavimu bei kurdavau video, todėl taip ir nusprendžiau užsivadinti. Šį slapyvardį naudoju tik šiame projekte, kituose projektuose naudoju savo vardą bei priedui Webas.

Taipogi, gerų naujųjų metų visiems!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Migelis_Zhebtuvelis  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.