Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prasau uzblokuoti Marco_Correr

Dennis_Ferrer

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dennis'Ferrer

 

• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Marco_Correr

 

• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Taigi zaidejas sake parduos big smoke skin ir kaip man pasiule net nerase kad jis siulo kita skin viskas buvo normaliai iki kol nenusipirkau tada man ismete kita skin ir zaidejas teige suvedes blogai ID ir kaip as jam pasiuliau viska sutvarkyti jis pradejo vegti manes , Jis turetu buti uzbluokotas uz apgaudinejimus. 

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Noreciau, kad zmogus pats atrasytu i sita teme kodel jis pradejo vegti manes kaip pasiuliau viska sutvarkyti. Nes man rase kad jis pardavineja Big smoke skin o kaip nusipirkau buvo kitas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirmą, aš tau pasakiau ne tą skitą pasiūliau, ir tu nusipirkai tai ką man padaryt viskas "lietuviškom raidėm parašytą kaip sakė Mafijos_Tėvas"
2f9e600300be1ae5d2b25f7cbbfcac43805.png Pats kaltas, nieko neapgaudinėju įspėjau "LT RAIDĖMIS PARAŠYTĄ"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pasakysiu paskutini karta. Tu apgavai mane ir jei butum neapgaves butum viska graziai issprendes zaidime, bet tu pasijautei labai laimingas prasukes lieva skin uz 80k ir nusprendiai nebekreipti demesio i tai kad nutiko , lyg tai ne tavo kale, zmogau tai tavo kalte. Ir manau bus i tai atsizvelgta. PEACE

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.