Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Naujoji taksistų direktorė.

Billy_Jack

Rekomenduojamas pranešimas

Labai netikėtas Antano_Vairuotojo pasitraukimas iš direktoriaus pareigų privedė mane skelbti pirmąją mano, kaip DP analizę į Taksistų vadovo pareigas. Šioje atrankoje stengiausi surasti kuo daugiau naujų veidų su kiek unikalesnėmis, naujokus priversiančiomis prisijungti į firmą idėjomis. Per ~4 dienas išviso pateikta 13 kandidatūrų,  patraukliausias anketas pateikė: Aivaras_Ali, Bonnie_Rose, Hitautas_White, Michael_Pacano ir Daniel_Rose.

 

Pereiname prie kandidatų analizavimo ir iškarto tenka sustoti prie pirmojo – Aivaras_Ali, kitaip žinomas Garesas_Vilkas (Taip, tas pats, kuris prieš gerą mėnesį visus serverio žaidėjus būsenos atnaujinime išvadino necenzūriniais žodžiais, o ir patį serverį prilygino nieko vertam). Anketa gal ir nebloga, tačiau tokie neprognozuojami pasisakymai būsenos atnaujinimuose man nėra pageidaujami, todėl esi atmetamas šioje atrankoje. Antroji kandidatė – Bonnie_Rosa, žaidėja, kuri nesistengia išsiskirti iš kitų, uoliai dirbo pervežėjuose, tą patį dabar daro ir taksistuose. Anketoje mane labiausiai sudomino pateiktos idėjos ( „Kelionių turas“ , „Kolekcija“ ), labai norėčiau pažiūrėti, kaip šios atrodytų firmoje, puikiai sugebi dėstyti mintis, todėl užsidedi nemažą pliusą šioje atrankoje, nepaisant to, kad neseniai pervežėjų neaktyvumo anketoje parašei, kad dingo motyvacija žaisti ( tai yra suprantamas ir dažnas reiškinys, 2000min aktyvumas šią savaitę tai paneigė ). Hitautas_White – turbūt niekam nematytas ir negirdėtas asmuo šiame projekte, kuris čia turi vos ~9‘000 patirties taškų, tačiau sugeba pateikti labai stiprią kandidatūrą ir perspjauti daugumą senbuvių, bet labiau pasidomėjęs tavo anketa man šiek tiek pritrūko patirties pačiame serveryje ir stipresnių idėjų, todėl linkiu padirbti ties tuo. Michael_Pacano - ketvirtasis kandidatas, kuris nėra dažnai matomas serveryje, nes yra nemažai laiko praleidęs kituose projektuose ( mačiau registracijas ir pats minėjai tai ), motyvacijos turi, užsispyrimo taip pat, tačiau novatoriškų idėjų iš tavo pusės nemačiau (minimumas ir t.t.), stebėjimo metu tavęs prisijungusio nesutikau, tačiau patikrinau, kad šį mėnesį pražaidei ~1500min ,kas yra tikrai neblogai. Paskutinis žaidėjas - Daniel_Rose.. Kitų projektų DP pasakė tai , ką ir aš tau dabar pasakysiu: „rašei daug, tačiau kartais susidarė toks įvaizdis, jog rašai vien dėl to, kad tik kuo daugiau prirašytum. “.  Kodėl taip sakau? Vietoj to, kad būtum prirašęs naujų idėjų ar išsamiau papasakojęs apie firmos koncepciją - tu man rašai, kaip dirbai pas mane ir koks geras direktorius aš buvau, ko aš neprašau ir man tai nėra priimtina. Nesi dirbęs pas Antaną, pasisakai, kad nekartosi buvusio direktoriaus klaidų, tačiau gavęs direktorių remsiesi jo kurtomis sistemos? Naujų idėjų nepateikei, nes pagal tave tai yra beprasmiška, nes daugumą jų neįgyvendina, kas vėl yra klaidinga nuomonė. Žaidime dirbi pervežėju, tačiau daugumą laiko praleidi su gaujiniais arba stovėdamas AFK kalėjime.  

 

Ilgai mąstęs ir svarstęs, kuris kandidatas labiausiai tinka šiam postui - pasirinkau Bonnie_Rosa, kuri viliuosi, kad sugebės įnešti naujovių ir sudominti visus serverio žaidėjus bei drausmingai atlikti vadovo pareigas, sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
12 minutes ago, Aivaras_Ali said:

Vėl mergina? Man atrodo pasigailėsi taip rizikuodamas. P.S Nieko prieš Bonnie neturiu, sėkmės jai. 

Apdėjo pana, tai gėda? xddd Sėkmės kitą kart randomas.

Beje, sekmės Bonnie einant direktorės pareigas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Dave_Destiny rašė:

Apdėjo pana, tai gėda? xddd Sėkmės kitą kart randomas.

Beje, sekmės Bonnie einant direktorės pareigas.

Tarp eilučių skaityk, aš prisimenu kas su Ema buvo. O aš sakau, prieš Bonnie nieko neturiu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dirbau kartu su šia panele fūruose. Panele tikrai draugiška, bei kupiną idėjų. Tikrai susitvarkys su direktoriaus pareigomis. Ką tau galiu palinkėti, didžiausios sėkmes kurios tau tikrai prireiks. Sėkmes. :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ŠAUNIAI PARINKTAS ANALIZĖS PAVADINIMAS, ŽIAURI INTRIGA BUVO SKAITANT, JAU MANIAU PAIIMS VILKAS.

Redaguota Billy_Jack
Čia buvo intriga be intrigos, pagauni?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Get_Paid rašė:

ŠAUNIAI PARINKTAS ANALIZĖS PAVADINIMAS, ŽIAURI INTRIGA BUVO SKAITANT, JAU MANIAU PAIIMS VILKAS.

Kitą kartą, kitą kartą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.