Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Unban Anthony_Marcello

Anthony_Marcello

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Anthony_Marcello

 

• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Egidijus_Keza

 

• Už ką buvote užblokuotas ?: Na kaip supratau už "Fps unlock"

 

• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Neturiu, kadangi užblokavo kai buvau atsijungęs. Visa situacija buvo tokia. Sugedo kompiuteris prieš kelias dienas, per tą laiką kol tvarkė kompiuterį paprašiau draugo, kad paskolintų savo seną, nes dirbau policijos darbe ir nenorėjau būt išmestas iš darbo, bet to vakarais žaisti žaidimus mano pagrindinis užsiėmimas. Užpildžiau temą į nekilnojamo turto brokerius sužinot savo NRG-500 motociklo vertę ir kažkoks žaidėjęs užmatęs " FPS Unlock " užpildė užblokavimo temą forume, administratorius Egidijus_Keza patvirtino tai kaip " Čytinimas/Apgaudinėjimas ar kt. net nepatikrines mano kompiuterio. Aš net nežinojau, kad toks dalykas apskritai yra jo kompiuteryje. Mačiau, kad žaidimas yra modintas, mačiau, kad šone apačioje rodė fps'us, bet galvojau, kad tai nėra draudžiama ir atlieka vineintelę funkciją - rodo fps'ų kiekį. Gal skamba ir neįtikimai, bet taip ir yra. Be to, jo kompiuteris ne vienas iš geriausių, žaidime būdavo nuo 30 iki 80 fps'ų, net neįsivaizduoju kaip vienoje iš tų nuotraukų buvo virš 90 fps'ų.

 

• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/Ywyfu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.