Peikiu Earth_Ceejay

ADMINISTRATORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

(2015.01.24)

•••

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Justas_Quattro

Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Earth_Ceejay

Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Tiesiog per admin chatą paklausiau ar "eik *cenzūra*" yra keiksmažodis ar įžeidimas ? Nesuprantu tokių administratorių, tiesiog nieko gi aš nepasiunčiau ten tiesiog su skliaustais gražiai paklausiau ar tai įžeidimas ar keiksmai, nežinau kaip kitaip man tai sužinoti, nes paklausęs gaunu mute.

Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą http://www.part.lt/perziura/6fb1a78b98ef41a6eab58d5def76c530944.png

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei nori paklausti turi rašyti tokiu budu [ keiksmažodis ] o ne ižeidineti kitu žaidėju geros dienos

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1 minute prieš, Cause rašė:

Jei nori paklausti turi rašyti tokiu budu [ keiksmažodis ] o ne ižeidineti kitu žaidėju geros dienos

aš gi gražiai kabutėse parašęs paklausiau prie ko galėčiau priskirti šitą frazę?  tiesiog žmogišku būdu paklausiau ar tas žodis yra keiksmažodis ar įžeidimas, tai jeigu nebuvau tokioje situacijoje kaip man išsiaiškinti ši frazė keiksmažodis ar įžeidimas?

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nesvarbu turėjo žodinis buti kabutės [] o vyko chat ir ižeidinėjote pastebejau buvote nubaustas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2 minutes prieš, Cause rašė:

Nesvarbu turėjo žodinis buti kabutės [] o vyko chat ir ižeidinėjote pastebejau buvote nubaustas

pateik įrodymus kaip vyko chat :DDD, matei dar kur įkėliau įrodymus buvau sudoku klaustuką parašęs, jo norėjau paklaust, + vycka tada dar afk buvo, bet čia neįrodysiu jau.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.