Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pristatau Echten_Bloodworth

Echten_Bloodworth

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):

Echten_Bloodworth
Jūsų tikrasis vardas:

Jonas M.
Jūsų amžius, gimimo diena:

Man yra septyniolika (17) metų. Bet kiti sako +20
Jūsų gyvenamasis miestas:

Kaišiadorys, mažas bažnytkaimis tarp kauno ir vilniaus
Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina):

youtube_circle_color-48.pngmexokis // facebook_circle_color-48.png mexis1337 // instagram_circle_color-48.png mex1337s // skype_circle_color-48.png mexis1337  // steam-social-media-48.pngmexis1337

NORINT PERŽVELGTI SPAUSKITE ANT UŽRAŠO ↑
Jūsų hobiai, pomėgiai:

Esu darbštus, dirbu po mokyklos taigi turiu mažai laiko kažką nuveikti.. Domiuosi krepšiniu pats kartais jį žaidžiu, taip pat mėgstamas yra counter straikas. iš hobių gal būt būtų važinėjimas dviračiu ( vasarą ) 


Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas:

Pagrindinės mano charakterio teigiamos savybės - draugiškumas, bendravimas su žmonėmis, savęs neiškėlimas į viršų, darbštumas, pagalba kitiems, sąžiningumas. Visada stengiuosi padėti iškilus bėdai, taip pat visuomet stengiuosi išvengti nereikalingų konfliktų , nesistengiu būti idealas , visuomet elgiuosi savaip, stengiuosi lygiuotis į pačius geriausius, Reputacija yra neutrali forume bei serveryje. Neigiamos savybės turbūt būtų - nekantrumas, užsispyrimas, klaidų darymas, iš kurio aš galiu pasimokyti
Kuo galite pasigirti, kuo išsiskiriate iš kitų?:

Žmogus kaip ir visi, gyvas kaip ir visi. O šiaip esu be galo draugiška asmenybė.
Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?

Ne, neturiu nėra laiko juos prižiūrėti ^^
Turite seserų, brolių?:

Ne.
Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta?:

Apie greenside sužinojau dar prieš jo atsidarymą, bet tuo metu mažai laiko skyriau samp pasauliui ir pasinėriau į realų gyvenimą bet po pertraukos sugalvojau pabandyti pasižaisti vėl ir puikiai tam tinka greenside.
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?:

Konkretaus serverio autoriteto neturiu, po truputi iš kiekvieno aukštesnių pareigų žaidėjo semtis patirties manau geriau. Tikslų didžių neturiu kadangi esu dirbantis neatrasčiau laiko turėti kokias nors pareigas projekte.
Jei norite dar plačiau papasakoti apie save, rašykite čia:

Jūsų nuotrauka (privaloma):

lLWoVdV.jpg

LOFTAS BLITZRAVE BLACK FRIDAY ↑

UhtAlz1.jpg

25014465_612442738880030_493935168477934

rave mode <šypsausi>

#Cheers @2018

mexis1337

Senas nick: Mexokis_Marihuana

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.