Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Jason_Cortizo

Jason_Cortizo

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jason_Cortizo
Jūsų tikrasis vardas: Danas
Jūsų amžius, gimimo diena: Man 15 metu gimiau 2002 metais lapkricio 13.
Jūsų gyvenamasis miestas:Lietuvoj gyvenau Kedainiose bet siuo metu gyvenu Anglijoje GraveSend
Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina): Pridekit i snapa jeigu norit DanasAmal ;) 
Jūsų hobiai, pomėgiai: Megstu pasedeti prie pc ir iseit pakimarint i lauka karts nuo karto ir kasiuka pakapot. :D
Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Esu draugiskas zmogus retai nervuotas. Prie nauju zmoniu is pradziu bunu truputeli drovus bet paskui viskas ok buna :D .
Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Manau neturiu jokiu dalyku kurie mane isskirtu is kitu zmoniu esu paprastas zmogus nothing more nothing less:D .
Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: Taip turiu Jorksiriuka vardas Perla sena boba jau :D
Turite seserų, brolių?: Turiu du brolius jaunesnius
Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta?: Suzinojau be zaisdamas lmg is draugu bet is karto nepradejau zaisti kadangi buvau jau kaip ir pertrauka padares nuo sampo o kaip gryzau kazkaip nesinorejo gryzti i lmg ir norejau vel viska pradeti nuo nulio naujas serveris naujas acc ( nu ir del to kad 3metus laukiau atnaujinimo bsk nusibodo laukt tai bye bye lmg hello greenside :D )
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?: Daug nenoriu siekti Direktoriai ir Pavaduotojai man jau butu per rimta pareiga  tai tiesiog busiu paprastas draugiskas zaidejas :D .
Jei norite dar plačiau papasakoti apie save, rašykite čia: GreenSide nesenai pradejau zaisti nu gal pries 3h :D tai tiesiog norejau prisistatyti kad jeigu ir pasimatysim zinotumet kas as toks :) 

P.S soriukas kad be lietuvybes rasau reikes susitvarkyti.
Jūsų nuotrauka (privaloma:https://imgur.com/a/j0Ima Vo ackarikas :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute ago, Effyxe_Star said:

Sveikas. Malonu susipažinti, sėkmės žaidime bei gyvenime! :) P.S lauk naujo žmogučio snap'e. :D 

Dekui :) okyte lauksiu bus malonu tureti tave snape ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
6 hours ago, Kenneth_Smith said:

Sveikas Danai, malonu. Esi įdomi asmenybė mano nuomone. Sėkmės ir tikiuosi sutarsime projekte.

Sveikas ir dekui. Nu manau tikrai sutarsim :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.