Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Filmas: Rain' 14

Gvidas_Ham

Rekomenduojamas pranešimas

Rain' 14

Kaip kilo mintis sukurti  Rain' 14?

          Kartu su Mantvydas_Live gabenom nelegalius krovinius gaujoms, ir tiesiog pasiūliau važiuoti atbulomis visą maršruta, jis truko 15 minūčių, viską filmavau. Tuo met sumaniau padaryti dar keletą kadrų. Juos padariau kas be ko. (Filme to nematysite)

          Po keliolikos minūčių naršant forume į galvą atėjo mintis sukurti dar vieną scena, įsijungiau užrašinę, ir puoliau ją užsirašinėti. Tą mintį iš dalies užsirašiau, bet po to ją užmiršau, tačiau berašydamas kažkaip darašiau dar keletą scenu. Ir po pusvalandžio išėjo visas scenarijus, užrašius pabaiga, mintyse pasidarė juoda. Pasimečiau, išsaugojau užrašus, ir po kelių minūčių mėginau įgyvendinti. 

          Ateityje bekuriant visą veiksmą vis papildydavau scenarijų. ( pačiame filme įgyvendinta tik 1/7 visų sumanymų)

          Scenariju užsirašynėdavau budamas su draugais į mobilujį telefoną, mokykloje - lapeliai , darbo sąsiuviniai , prie kompiuterio.. tiesiog juos iškart įgyvendindavau. 

         Bekuriant visas scenas jas vis praplėsdavau.

         Tarp įprastu vaizdų planavau vis įdėt kokį kraštovaizdį. Kalnus, gamtą, upes ir kitą.. Bet to neįgyvendinau.

Apie filmą

         Tai būtų labiau trumpametražio filmo pobūdžio. Peržiūrėjas ką padariau, drįsčiau sakyti, jog tai neturi beveik jokios minties. Tačiau prieš kuriant ji buvo. Pristatytį serverį, darbus, absoliučiai visą veiklą kokia tik įmanoma, ir kurią žinau aš [Gvidas Ham]. Tačiau to padaryti nepavyko. Sutilpti į kokias 5 minutes yra gan sudėtinga, kuomet turi begale įdėjų. Planavau sutilpti į 18 minūčių. Bet daugumai net 10 minūčių atrodė per daug. Todėl paklausiau kitų nuomonių ir apsiribojau ties 350 sekundžių. 

          Įsivaizdavau maždaug pagrindinį veikėja Vinca - Vincenta, kuris pradeda savo gyvenimą šiame pasaulyje , aplinką valdo 14k TRIADS gauja, kurią pamatysite pačiomis pirmomis akimirkomis. ( Su 14k TRIADS buvo begale minčių, kurių neįgyvendinau , Velneli, kreipkis, galbūt kokį reprezentacinį sukursiu jums, nes jau tikrai ęsat prasimuše. )  Vincas stengiasi prasimušti gyvenime, jį užvaldo troškimas tapti turtingu, imasi įvairiausių darbeliu, susideda su gaujomis, susirandą darbą , įsigyja butuką, kovoja dėl teritorijų. Vėliau matysit kaip jis tampa turtingu, valdžia jo rankose, aukštesnės pareigos darbe, prabangus namas, automobilis, draugai, išgertuvės. Tačiau atrodys visiškai ne temon, bet jis miršta, jį nužudo Rokas (Mafijos Tevas). Su malunspraniu Vincui besėdint Fūroje ir mėgaujantis kraštovaizdžiu.

Informacija

Aktoriams negailėjau pinigų, tad išleidau virš 300.000€ , bet paskiręs buvau filmo pastatymui : 500.000€. Reiškias nepilnus 200.000€ sutaupiau. Neslėpsiu, visai norėčiau pasipelnyti iš viso to. :> ( Nuvyke į banką, banko pavedimu į mano sąskaita galite pervesti grynųjų , nepyksiu, tai motyvuos mane sukurti kažką tikrai rimto, o ne be temos mini filmą.)

Nuotrauką iš jau sumontuoto video, kitaip sakant pačio prodiuserio užkulsių:
60d7eb935c72f17a670be950e228984d232.png

 

Temoje dalyvave aktoriai, galite taip pat įkelti ką nors, kas yra už kadro ribų. (Aišku nuotraukų nebus :D

 

Filmą išvysite geriausiu atvėju 2015-05-26. Blogiausiu 2015-05-31.

Prašau temos nerakinti, ir kantriai laukti filmo pristatymo. 

 

Ateityje dar bus video. Aišku su kiekvienu aš tik tobulėju, įdėjų begalė, tačiau dar tinkamai nemoku jų pateikti vaizdiškai. Dėl to pati filmo kokybė, efektai, muzikos nesuderinimas, visiškai prastai įvertinta asmeniškai savęs.

 

 

 

[Papildyta]Priimsiu visą kritiką. Taip pat visad mėgstu būti įvertintas, todėl įsivaizduokite jog esate filmo kritikai, tikri profai. Atsižvelkite į visas galimybęs kokias aš turiu, ir vertinkite ką sukuriau. Aprašyma ( prirašyčiau dar gau, bet būtų nereikalinga, ir taip pat pasiliksiu sau visas idėjas) , patį filmą. 

 

 

 

Filmas bus matomas šiuo adresu:

HD įsijunkit

Redaguota Gvidas_Ham

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O damn! Laukiu nesulaukiu, perskaičiau visą info, labai sudomino. Greičiau kelkit  :D

 

Filmas su įgarsinimu?

 

 Be ;[. Nieko rimto, per daug tikitės.. Aš pats norėjau ne tai parodyti kas gavosi. Bet vis šis tas išėjo. ;] .

 

 

 

Šiuo metu jau filmas yra keliamas į youtube, kol kas numatoma kėlimo trukmė : 2h, 20 min. ( netas medinis.)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 Be ;[. Nieko rimto, per daug tikitės.. Aš pats norėjau ne tai parodyti kas gavosi. Bet vis šis tas išėjo. ;] .

 

 

 

Šiuo metu jau filmas yra keliamas į youtube, kol kas numatoma kėlimo trukmė : 2h, 20 min. ( netas medinis.)

Iš aprašymo kyla labai didelis įspudis :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
 

Tikrai filmas neblogas dviejuose veiksmuose dalyvauju aš su klauno apranga ir su DPD aprangą . Svarbiausia galas kaip Rokas negražiai elgėsi su fūristais negražu FU :D . Spaudžiu rep , nes video medžiaga gan neblogai suklijuota ir padaryta bendra masė .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas  būtų liuks jei ne tas laginimas . Ir 1 scena fail kaip zmogus iš oro nukrito :D Paskutinė scena irgi fail :D Pradėjo šaudyt belekur po to tik į fūrą , ir ji nesprogo :D šeip pritrūko veiksmo man . Bet šaunuolis kad kūri kažką . 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manęs šis "filmas" nesudomino. Nežinau kodėl, bet jis man nepatiko. Gal būt man nepatinka kai šokinėja veiksmas nuo vieno prie kito be aiškaus motyvo. Tiesa pasakius, jei video žiūrėtum be tavo aprašymo, kažin ar ką nors suprastum ką čia norėjai parodyt. Gerbiu už pastangas, idėja ir bandymą realizuoti idėja. Matosi turi minčių ir sugebėjimų dar vienam video, taigi lauksim dar vieno tavo blyno :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Veiksmas šokinėja nuo vieno dakyko prie kito, bet visai neblogai. Pasistengei. Tą fūrą kai bandėt sprogdint, juokingai atrodė, nes pradžioj šaudėt į žemę, paskui padegėt fūrą, o ši tiesiog dingo. :D Na, man patiko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš pradžių peržiūrėjau video, po to perskaičiau aprašyma. Na kažkaip nelabai gal pavyko, bet video lengvas ir gerai sužiūrėtas. Beto čia sa-mp tobulumo neįmanoma padaryti. O šiaip man tokie trumpi filmukai nėra įdomūs, norėtusi pamatyti kažką tokio kaip codeganas buvo sugalvojas. ( mano bloge yra įkeltas tas filmas 4 dalių jei norėsi peržiūrėk). Bei, kad kalbėtumėte, o ne tik muzika grotu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na štai laukiau ir sulaukiau, o sulaukęs tikrai nenusivyliau, tai kaip tu sakei, kad nesitikėt nieko įspudingo.. man patiko! patiko ir tai, kad filmavausi šiame video / filme, ir dėl to džiaugiuos, kad bent taip galėjau prisidėti prie tavo pagalbos ir tau padėti, tik va patarimas, jei kompas nemedinis, įsirašyk modus ant sampo, bent jau tada kai filmuoji, ir žadi kažką kurti, visai kitas vaizdas. Spaudžiu dešinę ir dedu žalią!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.