Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.6]Pasiūlymas įgyvendinti į serveri pokeri

Cause

Rekomenduojamas pranešimas

Susijęs vaizdas 

Jūsų Vardas_Pavardė žaidimeEarth_Ceejey

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymąMano pasiūlymas yra toks, kad serveryje turi būti kazino pastatas ir visokie ten žaidimai, kiek vienas žaidėjas po sunkaus darbo galėtų nuvykti į kazino ir ten ramiai pažaisti visokius žaidimus pokeri, loterija, kauliuka, Manau kiek vienas žaidėjas palaikytų mane su šia idėja.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau kad taip daug žaidėjai nuretu pažaisti pokeri kauliuka ir t.t, bei manau žaidėjų kiekis būtu didesnis.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Kazino išvaizda:

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „samp kazino“

Kaip atrodytų pokerio žaidimas: 

0.jpg

Kaip atrodytų loterija žaidimo stalai:

 Vaizdo rezultatas pagal užklausą „samp kazino“

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „samp kazino“

 

 

Nurečiau sužinoti kiek vieno žaidėjo nuomonė rašykite komentaruose. :wub:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 minutes ago, Matthew_Mercedes said:

Manau, taip pritariu tiesog man atrodo jog tos KAZINO trūksta! Like tau.

Ačiu už nuomonė, Prie ko čia like ne like esmė tiesiog reike kazko naujo serveryje kad būtu idomiau žaisti ne tik dirbti ir kauliuka žaisti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano balsas yra neutralus nei už nei prieš kodėl...? Todėl, kad stipriai pakenktu serverio ekonomikai, nenaudinga sistema, nes yra kauliukas ir to užtenka.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu prieš, tai yra per daug banalu, bei būtų nukopijuota nuo kitų projektų. Sutinku su Red_Label nuomone, kris ekonomika, bei ir taip jau yra kauliukas nuo kurio tu ir taip rizikingai žaidi, fifty fifty šansas kad laimėsi, arba ne. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
16 minutes ago, Red_Label said:

Mano balsas yra neutralus nei už nei prieš kodėl...? Todėl, kad stipriai pakenktu serverio ekonomikai, nenaudinga sistema, nes yra kauliukas ir to užtenka.

ekonomika būtu puiki jei ka pvz galėtų būti taip pvz laimi 100k gausi 97k 10% į serveri susinaikina, galėtų žaidėjai žaisti ir iš 10-15k.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pritariu tavo idėjai 110proc. Serveryje trūksta veiklos laisvalaikiui, žaidėjams kurie neturi darbo su pakv tikrai nėra ką veikti . Tai pagyvintu šiek tiek pastovu žaidėju skaičių, nes manau puse bent jau serverio yra žaidę pokerį, ir tikrai sutiks su šia idėja. /Kauliukai yra gan nuobodus žaidimas, o čia tektu ir pačiam pagalvoti, rizika. Žodžiu aš tikrai už :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
24 minutes prieš, Red_Label rašė:

Mano balsas yra neutralus nei už nei prieš kodėl...? Todėl, kad stipriai pakenktu serverio ekonomikai, nenaudinga sistema, nes yra kauliukas ir to užtenka.

O tai kauliukas tai ne ta pačio principo žaidimas azartinis ? Jis nekenkia pagal tave ekonomikai ? :D:D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes ago, Michael_Pacano said:

Esu visiškai prieš, vienas iš serverio privalumų yra dar nesugadinta stipriai ekomomika, o kiek pavyzdžių yra kaip visokie kazino ir kt. sugadinę projektų.

Tai tu galėsi nežaisti bet jei butu kazino tai tu nevaryk tada išvis, nes bent aš taip jaučiu pats pirmas ten sedetum jau. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu visiškai prieš. Jeigu įgyvendinta būtų idėja, serveryje dauguma žaidėjų praleistų laiko ten, keldami pinigus. Kadangi serveryje dar nėra sugadinta ekonomika, tikrai ši idėja yra beprasmė. Nes reikia džiaugtis dar kol pinigai turi prasmę, bei, kad ne visi turi dešimtimis milijonų. PRIEŠ ŠIĄ IDĖJĄ, galvok naują. GS TEAM

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, Tu sakai nori nuomonės kiekvieno žaidėjo, bet pats kitų žaidėjų nuomonei prieštarauji ir mėgini įkišti savo. Argumentas, kad to nereikia yra tai, kad kauliukas yra tam skirtas - nereikia išviso to kazino. Eikit realybėj į tą kazinkę pasikelt ant piniga, ar jum nėra 18? Beto, sakai serveryje žaidėjų kiekis padidės? Nejuokauk seniukai, tokie menkniekiai tik vienetus prikvies į serverį, dėl tokių pastangų kažin ar verta dirbtis tiek. Dar tėvam namus praloš;Ddd Nu soriuka, kad čia taip hate'iškai parašiau, bet come on, galima apseit ir be tokių dalykų. Manau, kad tikrai kažką normalesnio būtų galima padaryt, nei leist laiką kuriant kažkokį kazino.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
22 minutes ago, Justas_Twiter said:

Už. Prie ko čia serverio ekonomika jei žaidėjai iš savo pinigų pvz loštu pokerį vistiek iš kitų žmonių pinigus laimėtum ne serverio

Taip vienas prieš kita žaistu pokeri, kauliuka galima butu žaisti tik kazino, jei žaidėjas išeina iš pastato žaisti nebe leidžia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 hour ago, Adas Duffas said:

oho orginali įdėja tikrai necopinta nuo lc.  Sėkmės galvojant toliau,o ne kopinant.

Prie ko čia LC ten nėra tokios sistemos žmogau atsigauk nuo to serverio ten paskutine she.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

išties patiko pasiūlymas tavo ir jis jau ne vieną kartą yra siūlomas projektui, bet kaip matome šiuo momentu dar nėra jo. O ši pasiūlymą su kiekvienų žmogumi, galime išpešti ir paįvairinti sistemą manau, kad būtų daugiau žmonių ir paįvairinti žaidimo kokybę su kazino. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš kodėl?. Nes tu esi vienas iš serverio pabaisų, kuriam nieko nepritarsiu nors tai ir bus duoti tam ar tam pareigas. Su tavo pasiūlymais tikrai nepritarsiu. Kaip būsi normalesnis tada vis kas bus savo vietoj, o dabar esi pabaisą kuriam dieneles suskaičiuotos čia jau. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Jack_Parker rašė:

Prieš kodėl?. Nes tu esi vienas iš serverio pabaisų, kuriam nieko nepritarsiu nors tai ir bus duoti tam ar tam pareigas. Su tavo pasiūlymais tikrai nepritarsiu. Kaip būsi normalesnis tada vis kas bus savo vietoj, o dabar esi pabaisą kuriam dieneles suskaičiuotos čia jau. 

Šiuo atveju, nesąžiningai darai. Vien dėl to, kad nekenti kažkokio žmogaus, esi prieš idėją? Nesąmones kalbi iš vis, tu ne į žmogų atsižvelk, o į patį pasiūlymą...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Aivaras_Ali rašė:

Šiuo atveju, nesąžiningai darai. Vien dėl to, kad nekenti kažkokio žmogaus, esi prieš idėją? Nesąmones kalbi iš vis, tu ne į žmogų atsižvelk, o į patį pasiūlymą...

Man tas tavo pasiūlymas nevertas nieko serve, kiti nemoką lošti kiti moką. Bus nesažiningą tikrai, esu prieššššš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.