Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Prašau užblokuoti Javier_Pena

Belenkoks_Chuligans

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Belenkoks_Chuligans
• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Javier_Pena
• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Apgaudinėjimai (vienu žodžiu buvo taip, kad mes sutarėme, kad jis man parduos mašiną, tik jei aš nupirksiu iš jo skiną. Skiną nupirko iš jo mano draugas. O paprašęs jo man pasiūlyti pirkti mašiną, jis pabėgo.) (Paskutinė nuotrauka daryta draugo kaip jis nupirko skiną.)
• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/xI95h

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tą žaidimo personažą (skiną) paprašė parduoti tavo draugas (viskas aiškiai matosi nuotraukose) tai taip ir padariau, nes tai buvo naudinga abiems pusėms, o jokio susitarimo nebuvo, nes aš tau aiškiai, net 3 kartus pasakiau, kad automobilio neparduosiu, tai dabar ar aš kaltas, kad tu žmoniškai nesupranti? Tik neturiu jokių įrodymų, kad tau buvo sakyta 3 kartus, bet jeigu čia jau taip "svarbu" galit dėl manęs serverio log'us tikrinti, kas aišku būtų kvaila 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaidėjas užblokuotas nebus, pinigus grąžinsiu iš savo kišenės, tik susisiek su manimi žaidime.

  • Javier, nereikia rašyti taip lyg nebūtum to siekęs, viskas akivaizdžiai matosi pateiktose nuotraukose. Jei tokia pat situacija pasikartos dar kartą, būsi užblokuotas už žaidėjų apgaudinėjimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.