Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo Ernestas_Spakojnsas

Jarek_Gold

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jarek_Gold

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Ernestas_Spakojnsas

3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Buvo taip,susitarėm kad pasiulys jis man sultaną už 160k ir pasiūlė uranus,ir aš nepastebėjęs nupirkau ją ir atsijungiau nes jo nebuvo šalia ir galvojau kad jis vairuoją tą sultana kurį buvom susitarė pirkti,kad neįmestų į vandenį atsijungiau,o prisijungęs pamačiau kad ten ne sultan o uranus.

4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 02.28 įrodymu neturiu todėl laiko tikslio negaliu nusakyti bet apie vakarą kažkur

5. Įrodymai (būtina): Neturiu,bet patikrink logus viską pamatysi.

P.S jo nickname gali būti su daugiau S raidžių,nes po apgavystės jis nebeprisijungia į serverį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žioplys, nu pats kaltas esi..  Pasižiūrėt reikia, kaip tau pasiūlo, o ne iškarto pirkti. Paskui eina į forumą ir ieško kaltų, nors pačio klaida..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

prie ko čia žioplis ? tai žmogus nepastebėjau gal greit reikėjo išeiti , o tu iškart stumi , prilaikyk žodžius prie savęs , o tu kita karta kai pirksi kažka įdėmai žiūrėk ką perki .. ir labai blogai kad neturi įrodymu , gali būt kad ne gražins tau nieko , nes be įrodymu nieko negali daryt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sorry kad kišiuosi. Pirmas dalykas. Neturi įrodymų to dėl gali nieko ir nebūti, o tau žala nebus atliginta. Kitas dalykas iš vienos puses yra kaltas Ernestas, nes jis siūle Uranus specialiai norėdamas pasipelnyti, ir galbut net neturėjo sultan automobilio, o iš kitos pusės kaltas yra ir Jarek,nes visada reikė pažiūrėti ką perkate, o ne iškarto pirkti. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
39 minutes prieš, Hard_Efect rašė:

Sorry kad kišiuosi. Pirmas dalykas. Neturi įrodymų to dėl gali nieko ir nebūti, o tau žala nebus atliginta. Kitas dalykas iš vienos puses yra kaltas Ernestas, nes jis siūle Uranus specialiai norėdamas pasipelnyti, ir galbut net neturėjo sultan automobilio, o iš kitos pusės kaltas yra ir Jarek,nes visada reikė pažiūrėti ką perkate, o ne iškarto pirkti. 

Jei aš neklystu galima lengvai pasižiūrėti logus ir nereikės tų įrodymų..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Marjancik_Buffer. rašė:

prie ko čia žioplis ? tai žmogus nepastebėjau gal greit reikėjo išeiti , o tu iškart stumi , prilaikyk žodžius prie savęs , o tu kita karta kai pirksi kažka įdėmai žiūrėk ką perki .. ir labai blogai kad neturi įrodymu , gali būt kad ne gražins tau nieko , nes be įrodymu nieko negali daryt

Kas čia sakė, jog tai buvo stumimas ? Kodėl jei aš noriu išsakyti savo nuomonę, turiu tai pasilikti sau? :D Pasakiau ką manau šiuo atvėju ir viskas. Perki transporto priemonę neįsidėmėjas ką tau siūlo, o tai ir yra žioplumo klaida. O kad bausti Ernestą, tai nepritariu, tiesiog tegu lieka pamoka žmogui, kitą kartą žinos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš irgi manau patikrinkit logus,ir pamatysit kad nemeluoju apie jo išdaigas...O atsijungiau vien dėl to kad neįmestu to sultano į vandenį o greit nupirkau nes pamaciau tiuningacija kaip sultano ir kaina labai pigia

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 valandas prieš , Ernestas_Spakajonsas rašė:

apsigavai o ne apgavo.

o tu negalejai pasiulyt sultano ir nereiketu nei man gruzintis ir tau gero žinok nebus Rokas,jei supranta kitus logus patikrins,gal ir man nebus gražintas bet nors jau bus rami galva kad serverį nebus tokio apgaviko kaip tu.Nes už apgaules gresia banas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
34 minutes prieš, Jarek_Gold rašė:

o tu negalejai pasiulyt sultano ir nereiketu nei man gruzintis ir tau gero žinok nebus Rokas,jei supranta kitus logus patikrins,gal ir man nebus gražintas bet nors jau bus rami galva kad serverį nebus tokio apgaviko kaip tu.Nes už apgaules gresia banas.

nei aš apgavau nei ka, neturejau aš jokio sultano, vienintele mašina kuria turejau tai Uranus. Žiopla klaida padarei kad nepažiūrėjai ka perki.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Ernestas_Spakajonsas rašė:

nei aš apgavau nei ka, neturejau aš jokio sultano, vienintele mašina kuria turejau tai Uranus. Žiopla klaida padarei kad nepažiūrėjai ka perki.

o,kodel tu skatinai mane pervesti i banka 160k?ir pasipelnyti.Beto tu važiavai su sultan automobiliu mes prasilenkem ir paklausiu kiek sultan sakei tipo pervesk 160k ir pasiimk bet as nevedziau nors kaip normalus pacukas grazintum puse sumos nors ir taip jau nuskilo cia tau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Jarek_Gold rašė:

o,kodel tu skatinai mane pervesti i banka 160k?ir pasipelnyti.Beto tu važiavai su sultan automobiliu mes prasilenkem ir paklausiu kiek sultan sakei tipo pervesk 160k ir pasiimk bet as nevedziau nors kaip normalus pacukas grazintum puse sumos nors ir taip jau nuskilo cia tau.

del pinigu, susitiksim aptarsim, bendradarbiausim ir atgausi kazkiek pinigu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Rokas rašė:

Prašau pranešti šioje temoje kai apgavikas grąžins visą pinigų sumą, kurią prarado nukentėjęs žaidėjas

gerai,bet gali pratikrint logus nes gali persimest tas saibas jis nebent mldc pacas yra ir grazins,bet jis nebeprisijungia i serveri labai retai tik.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rokai,kažką darom,nes jis nei jungias į serverį nei gražina sumos,nes buvom susitarę kad į dieną bent po kažkiek praves į mano banko saskaitą.Ernestai,būk mldc ir nebijok prisijungt į servą nuo Roko nieko nepaslėpsi,jis viska gali tikrinti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu Jarek  80k gražinta kovo 8d., Uranus su Tune palikau tau kaip ir sakiau, paskui kuria tai diena susitikom prie Auto Salono, pasiuliau tau gun'u visų rušių, atidaviau vos ne viska ir sakei kad numuši nuo skolos, tada uz keleta minučiu sakiau kad palauktum kol susirasiu savo FRC, nes ten buvo dar gun'u. Susiradau, bet taves jau serveryje nebuvo, paskui forume parašei man i p.m., kad gražynčiau dar 40k ir busim atsiskaite. Aš paprašiau kad palauktum, nes taip greit visko iš karto negaliu gaut. O šiandien aš už tai kad typo gražinau "tik puse sumos" gavau ban ir dar paskyra ištryne. Tai kame bedos?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, Ernestas_Spakajonsas rašė:

Nu Jarek  80k gražinta kovo 8d., Uranus su Tune palikau tau kaip ir sakiau, paskui kuria tai diena susitikom prie Auto Salono, pasiuliau tau gun'u visų rušių, atidaviau vos ne viska ir sakei kad numuši nuo skolos, tada uz keleta minučiu sakiau kad palauktum kol susirasiu savo FCR, nes ten buvo dar gun'u. Susiradau, bet taves jau serveryje nebuvo, paskui forume parašei man i p.m., kad gražynčiau dar 40k ir busim atsiskaite. Aš paprašiau kad palauktum, nes taip greit visko iš karto negaliu gaut. O šiandien aš už tai kad typo gražinau "tik puse sumos" gavau ban ir dar paskyra ištryne. Tai kame bedos?

Realiai, tai skola dabar turetu but tik apie 20k :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
9 valandas prieš , Jarek_Gold rašė:

Nežinau kas čia atsitiko,tiesiog aš laukiau skolos ir viskas.

Sveikas,


Kiek jis tau dabar yra skolingas? Jei tau atidavė 100k+, mašiną, bei tau Rokas dar pusę sumos persiuntė.

Parašyk man žaidime, atiduosiu jo likusią skolą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
9 valandas prieš , Jarek_Gold rašė:

Man jis dar skoloi apie 30k

Aš Ernestui skoloj esu, tai va. Atiduodu už jį skolą tau. Dabar jau atsiskaitę, viskas? :)

Spoiler

c93e2645ed11fbf3100ca41edaecd781571.bmp

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.