Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pagalbos dėl serverio klaidos?

Lukis_Weed

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lukis_Weed

2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): samp serveris

3. Problema (apibūdinkite problemą): Vakar lošiau sampą, ir iš kaulo išsilošiau 100k, tada nusipirkau 3 tdėžes ir liko 50k, tada keza mane pagavo be šalmo su nrg gavau 30 staru vėliau dar 30, sėdau į jailą 1 valandą, tenai lošiau kaulą po kiek laiko atsijungiau turėdamas jau 80k+, jaile buvo like dar apie 26 minutes, šiandiena prisijunges esu prie sk nebe jaile ir turiu vos 2k, kaip čia suprasti, gal kokiu logus galite patikrinti ar ką ? čia laikas gal atsisuko man ? nieko nesuprantu bet praradau 80k :D nors jailą atsedėjau

4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): čia mano paskutinės 3 nuotraukos https://imgur.com/a/oZpwl

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pas mane irgi tokia situacija buvo , vakare lošiau atidariau kdėže ar ten hdėže , ir man iškrito 25k ir tune tdėžiu nu kaip turi būtį ten , ir aš nuvariau sumesti kaula , brt nepamenu su kuo lošiau , tai laimėjau 25k ir pas mane buvo 50k lygiai , ir tada aš atsijungiau , kita diena po pamokū prisijingiau ir pas mane nieko nebuvo , ir aš stovėjau išvis kitoj vietoj , tai nepildžiau anketą , nes kažkaip net neverta čia dėl tu 50k pildyt .. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
8 minutes ago, Colinas.. said:

Per rollbackus serverio turto negražina, tik kredus

Nu tai jo čia toks ir serveris, o man tai nesvarbu kiek aš čia praradau, bet jeigu kalbėčiau apie 3 limonų vertės turto praradimą, tai irgi tiesiog ignorinsit ir darysit serverio roll back ? :D greenside duoda vaizdų, mano galva tiem kurie prarado ypač daug, turtas turėtu būt gražintas..

Pvz va senis vakar ištraukė rėčiausia nrg kokį tik įmanoma gauti ir štai šnd jau nebėra 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Laba diena, šiandien buvo atsuktas laikas į vakar dienos 12:30 laiką. Turite tai, ką turėjote vakar 12:30 Lietuvos laiku. Visiems serverio žaidėjams laikas buvo atsuktas.

Niekas prarasti švaraus ir pelnytai gauto turto negalėjo. O jei ir prarado, tai arba turtas buvo nešvarus, arba ieškokite jo ten, kur jį gavote nuo 03.08 d. 12:30 val. iki 03.09 d. 05:00 val.

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.