MS-13

24f0ks5.png

MS-13 Istorija.

MS-13 gauja, kitaip Mara Salvatrucha 13, buvo galima sakyti viena iš pavojingiausių gaujų, šį gauja, 1997m. įsikure neitikėtinoje vietoje, bet kalėjime, daugelis žmonių prisidėjo prie kalėjimo pabėgimo, ar kitaip pasprukimo. Mara Salvatrucha 13 gaujos lyderiui Andriui pavyko planas, per kurį pabėgo daugelis, kurie prisidėjo prie MS-13 gaujos narių, ir tik pabėge iš kalėjimo, jie jau gavo ginklus bei narkotines medžiagas. MS-13 gaujos nariai, atvažiavo į labai labai maža kaimelį, kuriame jie pradėjo gaminti/auginti narkotines medžiagas kaip kanapes ir t.t, kai jie turėjo prigamine narkotinių medžiagų, ir turėjo daug ginklų, jie ėmė pardavinėti ginklus/narkotikus. Jiems šį prekyba sekėsi gerai, bet nustojo pardavinėti ginklus bei narkotikus, dėlko nustojo? taigi nustojo dėl to jog, daugelis žmonių mane kad į kaimelį atvyksta MS-13 gaujos nariai su ginklais, bet pasirodo ne. Atvyko Russian Mafia, ir jie bande sužlugdyti Mara Salvatrucha 13 prekyba bei kaimelį kuriame jie augino kanapes. Tuo metu kai Russian Mafia pasitrauke iš kaimelio, MS-13 ėmė, važiuoti link zonos kurį vyko Los Santos miestę. MS-13 gaujai nepavyko pirmojį Los Santos zonos puolimas, tad jie atsitrauke, nes jiem nebeužteko narkotikų/ginklų, ir nuo to laiko, Mara Salvatrucha 13 lyderis Andrius paskyrė du naujus Co-Leaderius, ir jų Vardai buvo: Jack ir Zvonink, šie du co-leaderiai padėjo surinkti būrį naujų narių į gauja.

Gaujos Lyderis

Andrius_Slaptas

Co-Leaderiai

Jack_Free ir Zvonink_Man.

Nuveikti darbai po zonų.

Nėra.

Nuveikti darbai po grobimų.

Nėra.

Redaguota Andrius_Slaptas

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

"Tuo metu kai Russian Mafia pasitrauke iš kaimelio" čia apie BRATVA pasitraukimą :D sekmės su gauja dabar atsirado naujų gaujų pažiūrėsim kaip seksis jums

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Naa napasakyčiau apie aprašyma tai nėra toks ir ispudingas , galvoju tikrai ilgai neišbusit jūs čia , nes gauja yra atsakingas darbas labai , o šiaip tai sekmės jums

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visų pirma sveikas, iškart pastebėjau GFX darbelį kuris man buvo kažkur matytas arba iš kažkur paimtas.Šiandien chate kai rinkote gaujinius pastebėjau, kad renkate faršą/mėsa.Kokius žmones renkat tokia ir gauja, bet tikėkimes jog bent jau veiksmo duosit :wacko:

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1 minute prieš, Emke.Bmw rašė:

Nebloga gauja, sekmes zonose, beto kas gfx darė?

Sveikas, kolkas paemiau iš interneto, surasiu kas padarytu gfx normalų, td pakeisiu. o šeip tai, rebeka sakė gfx gali būti ir iš interneto trauktas, bet kadangi, nenoriu kopinti tai meginsiu surast kuris padarytu. Beto, dėkui už tokius atsiliepimus, stenksimes visuose zonose aktyviai dalyvauti.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gaujos amžiaus vidurkis maždaug 12 metų. Realiai neįsivaizduoju kaip pats Slaptas vos teamspeake pracypiantis vadovausi gaujai ir liepsi rushint xddd Kazkaip man nei gaila zmogaus nei juokas ima, Kiek zinau tokius zmones reik atjaust, tai tiesiog noriu palinket, kad pasiruostumet uzdarymui gaujos, kad po to nebutu rage quitų. Ką žinau, biški juokinga. Nu sėkmės :D

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
3 minutes prieš, Xavier_Martinez rašė:

Gaujos amžiaus vidurkis maždaug 12 metų. Realiai neįsivaizduoju kaip pats Slaptas vos teamspeake pracypiantis vadovausi gaujai ir liepsi rushint xddd Kazkaip man nei gaila zmogaus nei juokas ima, Kiek zinau tokius zmones reik atjaust, tai tiesiog noriu palinket, kad pasiruostumet uzdarymui gaujos, kad po to nebutu rage quitų. Ką žinau, biški juokinga. Nu sėkmės :D

Negėdink žmogaus :D

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
21 minutes prieš, Xavier_Martinez rašė:

Kiekvienas žmogus norintis judėti į priekį, pažinti privalo kažką bandyti.. Jeigu jis nori kurti gaują tegul kuria, tegul mokosi, pats juk negimei alfa. O tas tavo toks stūmimas tai pats žinai jog niekam neįdomus.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.