Puros Locos Malditos XIII

834ad551722109d9ef0850cc87a9f957316.jpg

''Puros Locos Malditos XIII''

Puros Locos Malditos XIII Yra žinomą dėl savo kriaupiu nusikaltimu.  Gaujos pagrindinė veiklą yra prekiauti nelegaliomis prekėmis, bei naikinti visus kuria stoją skersai kelio.

ISTORIJA

Gauja savo veiklą pradėjo 1870-metais. gauja pradėjo nuo smulkiu nusikaltimu/grobimu bei apiplėšimų, bet po laiko gauja stiprėjo ne dienoms, o sekundėmis.  Kai gauja buvo pripažinta viena iš stipriausiu. : Gaują sudarė nedidelė grupė žmonių, bet tie žmonės buvo patyre nusikalteliai susivienyje vienam tikslui. Gaujos tikslas buvo uždominuoti, dėl savo nesėkmingos praeities jie žinojo savo klaidas bei silpnybės, todėl gauja nors ir būdama maža nuversdavo net ir dideles mafijas ir gaujų kartelius.  1878-metais buvo gautas laiškas, iš vieno žmogaus kuris pasisiule padėti gaujai. Gaują svarstė laišką, kol galiausiai nusprendė suteikti šansą pasireikšti žmogui. Gaujos sprendimas buvo tikrai geras, nes Marjancik gaują išplete kiek galėjo, po kiek laiko gaujos lyderis buvo sugautas policijos pareigūnų prie sienos gabendamas narkotikų siuntą,gaujos nariai bandė gelbėti gaujos lyderi bet tai buvo nesėkmingai kiti žuvo, kiti buvo sulaikyti. 1895-metais gaujos lyderis paleistas iš kalėjimo, pradėjo nauja gyvenimą nieko neturėdamas paskambino Marjancik su kurio susitiko, ir pasiūlė atgaivinti gaują. Nieko nelaukdami sukurė nauja gauja kuri pradėjo nauja veikla pasaulyje. Gaujos lyderis eidamas namo buvo pašautas į krūtinė, po sunkios operacijos jis ligoninei susipažino su jaunu vaikinuku kuris papasakojo kaip čia pateko, gaujos lyderiui vaikinukas patiko to dėl sumastė ji pakviesti į savo gauja, ir paskirti ji kairioji ranką. Paleistas iš ligoninės gaujos lyderis pradėjo rinkti gaujos narius į gaują, kol galiausiai gauja tapo vieninga šeima. 

Lyderiai

Hard_Efect

Marjancik_Buffer

Lukaz_Workout

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Duokit garo, kai galėsiu prisijungsiu prie jūsų, bet pirma susiveikti reikia 1,5milo :D Gera istorija, mėsos neprirink krc ir bus lb gerai

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sėkmės su gauja susitiksim zonose, 

p.s bratva užsidarė vėl c-leader atsirado :D marijančikas 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Just now, Jamy_Santos said:

Sėkmės su gauja susitiksim zonose, 

p.s bratva užsidarė vėl c-leader atsirado :D marijančikas 

Tai čia ne aš kaltas , ten jau lyderis toks buvo pas mus geras :D Marjančikas* o ką daryt ? reikia veiksmo ieškoti :DD

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na sakei turėsi stipria gaują kurie tikrai gerai pašaudo.Sėkmės tiek tau tiek visai gaujai.Tikėkimes jog nepradėsit farširuot žmonių...

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

va vakar į zoną atlėkiau tai nespėjau nei sureaguot, akyse sužaibavo ir miriau...

inb4 bilis ar benetka prašo roko patikrint ar neturiu acc

Redaguota Dainius Callidi
Ko čia editini agi be-NETO???

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
1 hour ago, Eho_San said:

Pastebėjau jūsų veikla serveri judat šaunuoliai jeigu taip ir toliau toliau draskysit “Nico ir Draugai”

Ačiū tau labai! Draskom ir draskysim ;D

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gaują uždaromą!! Priežastys apačioje

Visu pirmą noriu visu atsiprašyti kad tenką taip daryti, tiek Marjancik tiek Lukaz ir kitu gaujos nariu kuria buvo iki galo palaikė stengėsi, ir nepasidavė. Vakar vakare praradome oficialumą. Kodėl? Praradome dėl mano durno poelgio kurio tikrai neslėpsiu buvau perspėtas Matthew_B netgi 5 kartus kad mes ateitume visi į TeamSpeak bet mes to nedarėme. Kodėl? Nes taisyklės tokios nėra bet taip gaujų prižiūrėtojo žodis yra auksčiau nei taisyklės to dėl jei pasako mes turime tai vykdyti bet mes to nepadarėme to dėl buvome priversti prarasti oficialumo. Kitas dalykas kodėl pvz nesiekiam toliau oficialios gaujos. To dėl,nes dabar tikrai būtų sunkiau gauti oficialumą, nes gaujų prižiūrėtojas dabar labiau atsižvelgtu į mūsų veiklą serveryje, bei į mano poelgi. To dėl visiems linkiu sėkmes su gaujomis tiek Nico ir Draugai, tiek 12 O CLOCK BOYZ. Sėkmes ir gaujos nariams kuria buvo ištikimi. Gero žaidimo.

@Lukaz'Workout @Aurimas_Popa @Marjancik_Buffer. @Mazvydas_Miksenis @Skirmantas_Montvila na ir kitiems kuria liko sėkmes korišai. 

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Buvo mldc gauja daužėm, grobėm, gynemės. Nu, bet kad taip išeina reikia atsisveikinti tai sėkmės ir tau ir gaujiniams ;) .

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

oj seni pasiduodi tu labai net lengvai , per lengvai , turi kovoti tai ką turi , negalima taip .. su gauja tai tikrai buvo gerai , linksma , ačiū jums kad neejot į ts dėl manęs :D mes aš esu gavęs ten banana , tai vat , o tu Hardai tai obuolis nes pasiduodi labai gretai tikrai .

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Marjancik_Buffer. rašė:

oj seni pasiduodi tu labai net lengvai , per lengvai , turi kovoti tai ką turi , negalima taip .. su gauja tai tikrai buvo gerai , linksma , ačiū jums kad neejot į ts dėl manęs :D mes aš esu gavęs ten banana , tai vat , o tu Hardai tai obuolis nes pasiduodi labai gretai tikrai .

Pasiduodu tikrai ne del spaudimo ar ko. Pasiduodu,nes apie oficialuma mums tik svajoti dabar ilgai ir ilgai. O jei tu toks kietas esi ir tiek daug sakai cia. Prasau ponas atidaryk savo gauja ir eik kariauk.

Dalintis šuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Atsakyti

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiuo metu peržiūri   0 narių

Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.