Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Mechanikų bazė by Laukinis

Марихуана

Rekomenduojamas pranešimas

Sv,krč sugalvojau pamappinti kąnors, tai va pirmas mano darbas▼

                                                                                                      ▼

                                                                                                      ▼

                                                                                                      ▼

                                                                                                      ▼ 

                                                                                                  http://imgur.com/TXdoMxr,u8wT65b,lo9UL18,9wg2Yzi,RRW3Mq6,69axfCe,gFgJnJj,JQAWMIK,qVDmsUv,HZACpHf,IS14AdX,zZ6xpYT,PcdRE2R,IrL7B9G,MJtfq5A,YFbSvmF,7dW2OvU,NAUNwVV,Qan2p92

 

 

 

 

 

Vaizdas matomas iš editorio : http://imgur.com/8d067q8,FGYFBAV,2sVbDUx,y2aBSCq,o8199kP,Dweac8q#4

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunu, kad domiesi ir užsiemineji mappinimu. Darbai kolkas nelabai verti didelių vertinimų, bet jeigu su laiku ir toliau mappinsi ir tobulėsi manau, kad išeis neblogas mapperis.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai esi MLDC jog stengiesi labai padaryti tų mapp darbų bet yra ir klaidų kurios tikrai ryškii matosi aišku nesakau kad aš geriau padaryčiau aš dar daugiau klaidų padaryčiau bet šaunu sėkmės tau kurent toliau mapp kaip sakoma kuo toliau aisi prie savo tikslo tuo greičiau ir jo pasieksi :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Slėpkis po lapais su tokiais darbais , geriau tobulėk ir kelk po to , nieko čia išviso gero nematau . Nu prikėliai tu sienu / tvoru foto nu beveik lygiai .. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.