Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.6] /pzu grobimo metu, ir rr bevykstant į kaleima

Lacanta_Noname

Rekomenduojamas pranešimas


– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Aure_Makajoz
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Grobimo metu yra piktnaudžiaujama /pzu, tarkim, gauja užgrobia kad ir kokia meno galerija, ir /pzu daro viena iš pd darbuotoju, ir mato kada bus, kada ieis, kiek mūsu bus nu žodžiu čia manau klaida serverio, ir reikia ją ištaisyti. Relog bevežant kalinį į jail, jeigu jis turi 80star, jis turėtu būti pasodintas apie 1val 20min. Bet Jeigu kada jis surakintas, ir būna įsodintas į LSPD bevykstant į jail'ą atsijunge, jis gauna 1val tik sedėti, nelabai matau čia logikos. Tad siūlau kad atsijungus jam tada jau butu +1val ir reiktu sedėti po relogo 2val 20min.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tvarka, ir sažiningas žaidimas. Manau tai naudinga, nes mažiau bus sukčiavimu sistemos spragom aš taip pavadinčiau.
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už idėją dėl /pzu esu visiškai prieš, niekas nedaro to /pzu, tiesiog pasimappina žaidėjus ir viskas ir kas iš to jei darys pzu ir sužinos kiek jų yra, juk dėl to pranašumo neįgausi, getinti į grobimą negali tai čia darant pzu nieko blogo neatsitiks. Ir tavo nuomone jei iš kurios nors pusės bus žaidėjas, kuris naudoja neleistimas programas tai kaip pagal tave jį reikės prigaut?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
15 valandas prieš , Ganja_Wayne rašė:

Aš už idėją dėl /pzu esu visiškai prieš, niekas nedaro to /pzu, tiesiog pasimappina žaidėjus ir viskas ir kas iš to jei darys pzu ir sužinos kiek jų yra, juk dėl to pranašumo neįgausi, getinti į grobimą negali tai čia darant pzu nieko blogo neatsitiks. Ir tavo nuomone jei iš kurios nors pusės bus žaidėjas, kuris naudoja neleistimas programas tai kaip pagal tave jį reikės prigaut?

Nu nes ne viena karta yra taip buve, ir žinai gali sakyt atsitiktinumas, gal adminas žiūri koki nors pzu čyteri bet nu logikos irgi nelabai yra grobimas ir pzu žiūri čyteri koki. Nee, ne syki važiuojam į grobimą, ir prigaut bandom, koki nors gaujini ir kai jam pzu, neleidžia nes jis kažkam daro, ir kai jau būnam prie durų tada sugrįžta tai manau logiška. Tai toks irp ranašumas, jie pasiruošia ir gal žiūri ką mes per t kalbam, gal teamspeak neveikia tuo metu, ir rašom taktika, tai čia ne pranašumas ? visokiu situaciju būna. Ir jų pusei pranašumas bus, nes žinos mūsu taktika pd. Nu čia tik viena iš situaciju galimų. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.