Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Apgavo Fender_Creep/Blake_Jefferson

Justas_Rozenas

Rekomenduojamas pranešimas

Anketos šablonas, apgavystės atveju:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:  Matas_Ltu

2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė:  Fender_Creep, bei Blake_Jefferson, abu acc buvo pajungti su sandbox.

3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę):  Paskelbiau kad parduodu sultaną į sk. Man į sms parašė toks Fender_Creep, sakė kad nori keisti mano sultaną į nrg su 2 retom spalvom ir 1200km rida. Man pasirodė viskas tvarkinga. Kai atėjo laikas keistis, jis sako kad infernus sprogęs, todėl negali paimti mano mašinos (2 max išvarytos),todėl pasijungs kitą acc Blake_Jefferson. Jis jį pasijungė ir man sako, duok jį ant šito o aš tau nrg atiduosiu. Atidaviau aš jam sultaną, o jis priėjo prie nrg, sako duosiu. ir tada atsijungė. Sultan praradau, nrg negavau. Galite tikrinti logus. Sultanas mano pas Blake_Jefferson arba atiduotas jau Fender_Creeps. taip pat galite matyti, kad Blake_Jefferson atsijungė tuo pat metu kaip ir Fender_Creeps.

4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): Balandžio 11, apie 19:30

5. Įrodymai (būtina)https://imgur.com/gallery/WnuCG

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai yra zmogus (Blake_Jefferson) kurio as net nepazystu o taip pirmiau parasiau sutinku tik pries tai rikejo man nuvaziuoti ivesti kita masina i salona bet kai jau vaziavau ir tau rasiaus sms nieko neatrasiai o dabar pasiuliai kazkokiam savo draugeliui ir ikeliai irodymus Rokas patikrins ipus prisijugimus ir pamatys kad prie acc buvo prisijunge skirtingi asmenys o ne "as".

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 hours ago, Izzy Isadore said:

Tai jau nebe pirmas jo pasirodymas šitam serverį, tai čytina tai dar kas. Nebe naujiena čia. RCON ir vsio.

Kaip ir sakei, žmogus jau pasižymėjęs panašiose situoacijose, štai viena :

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Puse sumos už tr. priemone pervedėme į banką. Apgavikas neteko visų registruotų vartotojų serveryje ir buvo užblokuotas.
Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.