Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Paskirtas 'farmacininkų' direktorius

Marko_Escobar

Rekomenduojamas pranešimas

Rinkimų rezultatai,
Direktoriumi tampa Dimitri_Russia!

Direktoriaus atrankos apibendrinimas,
Kandidatūromis mano dėmesį atkreipė Dimitri_Russia, Saulius_Tuneriss, Kenshin_Yona, Belenkoks_Chuligans ir Jason_White.
Tada pradėjus gilintis į detales, dėl ankstesnių anketų plagijavimo, kas nesimbolizuoja noro tapti direktoriumi, atkrito Tuneris. Jason_White - rašyti tu moki, ir jau vieną kartą savo motyvaciniais laiškais buvai nustebinęs, tačiau rezultatai pareigose buvo apgailėtini, todėl linkiu rasti projekte vietą kur galėtum įrodyti, kad esi pasiruošęs pareigoms.
Kenshin_Yona ir Belenkoks_Chuligans turi šį tą bendro - panašus aktyvumas, panašaus svorio anketos, nepasistengėt labiau išdirbti savo būsimos firmos koncepcijos.
Kurie nepaminėti - turite kur tobulėti. 
Eziukas_Rusky ir Saulius_Tuneriss kopijavo ankstesnes savo praeitų kandidatūrų anketas, tik pastarasis dar bent vidurius perrašė, bet ne medikų atrankoje reikia rašyti apie lagaminėlių vežiojimus arba pd firmą. Bili, kaip nepastebėjai?
Dimitri_Russia irgi abejojau dėl ankstesnių laikų, tačiau detalesnis pasiruošimas direktoriavimui, rodomas noras ir aktyvumas serveryje paperka šiuos rinkimus. Tikiuosi bus gera kadencija, o mano baimės nepasiteisins, pagaliau šios firmos vadovybė pakeista.
Taip pat į mano stebėjimo radarus pateko porą asmenų, o tai reiškia jog pavargusių direktoriauti ilgai laikyti neverta.

giphy.gif

 


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikinu su pacanų kurie bėga nuo pd ir slepiasi garaže direktoriumi, geros kadencijos, gerų bajerių vip chate apie rusus, sovietus ir kitą propogadišką jovalą

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.