Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Pristatau Tamsos_Tvardarys

Tamsos_Tvarkdarys

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tamsos_Tvardarys
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Rytis-Rokas
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 2001-03-30
 Jūsų gyvenamasis miestas: Kauno apskitis.
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): -
 Apibūdinkite savo charakterį: Linksmas, bendraujantis, kartais būnu supykęs, bet dažniausiai gera nuotaiką mėgstu. Juoda Humorą kurio beveik niekas nesuprantą.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?:  Irklavimas.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Tiesiog aš beveik visada esu linksmas.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  Laisvalaiki praleidžiu su draugais, kartais nueinam pažvejoti.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?:  Tiesiog ėjau per serverius ir pamačiau geros sistemos tai likau čia žaisti.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?:  Sieksiu pareigų serveryje, @Marko_Escobar @Karolis_Sudoku @Egidijus_Keza
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?:  Realiai sieksiu būti geriausias Lietuvos irkluotojas. 
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Turiu 1 sese 1 brolį Bei 3 šunis mėgstamiausias Karališkas pekinas.
 Ar turite merginą(vaikiną)?:  Turiu mergina.
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save:  Mane ir taip visi jau pažįsta, tai nereikia čia man rašyt.
 Jūsų nuotrauka (privaloma):  

Spoiler

30180010_2019625404915732_37488114_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8ae5c5c7b8a94372808a73fd5060bb15&oe=5AD882B2

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.