Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

[0.1.8.6] Antrankių nerf

Justas_Rozenas

Rekomenduojamas pranešimas

Serverio pasiūlymų skilties anketa:


– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Matas_Ltu
Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau nunerfinti antrankius. Pirmiausia tai išimti migtuką 6 su kuriuo galime uždėti antrankius labai lengvai, nes dabar gaunas taip, kad važiuoja su motociklu policininkas, krenta nuo jo ir šveičia antrankius ant gaudomo žmogaus. Kaip kokiame fantastiniame filme. Tada vietoje /ant padaryti /antrankiai, kad neužsidėtų taip lengvai. Dabar aišku ateis policininkai ir pradės verkti į komentarus. Turit tazerį ir naudokitės juo.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pagaliau būtų įmanoma kažkaip pabėgti nuo policijos, nes dabar jie iš mašinos šokdami antrankius uždeda. Tai yra netikroviška ir visiška nesamonė.
– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes ago, Tiesiog_Robertas said:

juokingas esi, tai čia bus neįmanoma niekada nieko pagaut gyvenime. Prieš

Nebus? tai aš nenoriu, kad nebūtų įmanoma pagaut. Turi tazerį, naudokis juo, o tada pribėgęs su komanda /ant uždėk antrankius.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Tiesiog_Robertas rašė:

juokingas esi, tai čia bus neįmanoma niekada nieko pagaut gyvenime. Prieš

Tazeri turi, nukratys, pribėgs ir surakins, kažkas nesuprantamo? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute ago, Andrius_Goo said:

yra skirta viela ir pabėgsi, tokių nesamonių tikrai nereikia, kaip tada pd pagaus tave? :D

Tam yra tazeris, o ne antrankius taip sakant mėtyti ant žmogaus. Čia freeroam ar grp? Visiškai nelogiška.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Justas_Rozenas rašė:

Tam yra tazeris, o ne antrankius taip sakant mėtyti ant žmogaus. Čia freeroam ar grp? Visiškai nelogiška.

kur tau čia nelogiška? kad pareigūnai antrankius deda? :DDD rimtas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Trumpai tariant shit ideja. Reidu metu is tolo atvaziuojanciam zmogui tikrai neuzmesi jeigu galesi naudot tik /antrankiai, kadangi is tolo nespeji pasirasyt to nicko. Butu per daug sunku gaudyti, o tavo atmazke kad turit tazeri mano nuomones nekeicia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Just now, Andrius_Goo said:

kur tau čia nelogiška? kad pareigūnai antrankius deda? :DDD rimtas

Kad antrankius deda pavyzdžiui šokdami iš motociklo, tu man parodyk kur reliame gyvenime žmogus gali per 0,1 sekundės uždėti antrankius? Todėl ir rašau kad išimtų tą migtuką su kurie antrankius uždėti yra per lengva. Kas tau čia neaišku
?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Just now, 'Cesar_Salvatore said:

Trumpai tariant shit ideja. Reidu metu is tolo atvaziuojanciam zmogui tikrai neuzmesi jeigu galesi naudot tik /antrankiai, kadangi is tolo nespeji pasirasyt to nicko. Butu per daug sunku gaudyti, o tavo atmazke kad turit tazeri mano nuomones nekeicia.

Tai va, sakau kad mentai pradės į komentarus rašyt ir verkt. Reidų metu galite pasiskirtstiti po du. Kai mašina atvažiuoja pilnai užkertate kelia su 2 blokadomis. Kai patikrini praleidi ją. Manau tau daugiau patirties pd reiktų. Kraštutiniais atvejais tas migtukas gali veikti tik reidų metu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Justas_Rozenas rašė:

Kad antrankius deda pavyzdžiui šokdami iš motociklo, tu man parodyk kur reliame gyvenime žmogus gali per 0,1 sekundės uždėti antrankius? Todėl ir rašau kad išimtų tą migtuką su kurie antrankius uždėti yra per lengva. Kas tau čia neaišku
?

tai kur čia tau realus gyvenimas? čia samp jei ką čia pusė veiksmų neatitinka realybės 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Justas_Rozenas rašė:

Tai va, sakau kad mentai pradės į komentarus rašyt ir verkt. Reidų metu galite pasiskirtstiti po du. Kai mašina atvažiuoja pilnai užkertate kelia su 2 blokadomis. Kai patikrini praleidi ją. Manau tau daugiau patirties pd reiktų. Kraštutiniais atvejais tas migtukas gali veikti tik reidų metu.

:D blokados visado būvo dedamos visuose projektuose dešimt metų, atėjo čia toks justas rozenas sukilimą padarė, jei esi naujokas samp'e geriau pasitark prieš rašydamas visokias nesamones

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Just now, Andrius_Goo said:

tai kur čia tau realus gyvenimas? čia samp jei ką čia pusė veiksmų neatitinka realybės 

Tai aš nieko nesakau, kur jie yra logiški. Bet čia tiesiog yra nesamonė. Policininkai turi ginklus, gali atsišaudyt. 3 gaujiniai nesugebam sušaudyt 1 mento, kodėl? nes jis antrankius turi ir viskas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaidimas lenkiasi su logika. Tegul žaidimas lieka žaidimu. Čia netikras gyvenimas ir ne RP serveris. Nemanau, kad bent vienam žmogui būtų įdomu serveryje žaisti, kai vienas prie vieno kaip realybėje. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Just now, Andrius_Goo said:

:D blokados visado būvo dedamos visuose projektuose dešimt metų, atėjo čia toks justas rozenas sukilimą padarė, jei esi naujokas samp'e geriau pasitark prieš rašydamas visokias nesamones

Ahem. SKAITYK ANKETĄ. aš Matas_Ltu tik mano biški forumo acc prabanintas... Sampe žaidžiu jau 8 metus. Tu galvoji iš vis ką čia rašai? Prie ko čia tos blokados dedamos? Aš parašiau kaip gali sustabdyti žmones per reidus o tu čia iš oro nesamones kažkokias pradedi rašyt. Jei esi Aprillia_Goo tikrai nenustebčiau kad taip rašai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute ago, 'Cesar_Salvatore said:

Žaidimas lenkiasi su logika. Tegul žaidimas lieka žaidimu. Čia netikras gyvenimas ir ne RP serveris. Nemanau, kad bent vienam žmogui būtų įdomu serveryje žaisti, kai vienas prie vieno kaip realybėje. 

Prašau išmokt skaityt komentarus. Aš nesakau kad čia turi būti realybė. Tiesiog noriu kad policija turėtų lygias jėgas su gaujiniais. Jūs turite armorus ir tazerius ir daug ginklų, mes turime deagle. Jau sakiau kad 3 gaujiniai nesugeba 1pd nušauti, nes jis tuos savo antrankius turi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu irgi prieš, kodėl? Imanoma. Yra tam tikras laikas /sekti komandos, pasibaigus galima teleportuotis legaliai. Štai tau ir būdas pabėgti. O tai kaip gaudant ? Su tazeriu pro langa šaudyti siūlai ? Bėgat į hudus, mes negalim ten važiuoti, jeigu turi star esi tas kuris nesilaiko taisyklių, o jie dažniausiai ir būna gaujiniai. Atsižvelgiant į kitų serverių policijos darbo komandas, važiuojant su mašina paspaudus knopke priekije važiuojančio variklis užgęsta automatiškai. Ir t.t.t.t Greenside yra ir taip viskas pasunkinta. Tad kaip sakiau aš prieš, nieko nereikia keisti ir pridėti :) Tad neverkšlenkit, ir eikit i freeroamus jeigu nepatinka tvarka,ir nedarykit savo pasiūlymais šito serverio freeroamu, nes tai vienintelis serveris likes kur yra nesugadinta ekonomika, ir idomiom sistemom, yra /viela vėl galimybė pabėgti, jau 3 būdus pasakiau kaip gali pabėgti nuo policijos, o manau jų yra dar ne vienas, tesiog dabar eksprontu neatsiminsiu. peace :rolleyes:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
47 minutes ago, 'Cesar_Salvatore said:

3v1 nenušaunat policajaus su antrankiais ? Tai vat priėjom situaciją, kai CBUG yra reikalingas. Nors....Ir be cbugo 3v1 paimti yra ez tik nežinau kokie kreivarankiai esat, kad nepajegiat....echhhhh

jei šiaip eitumėm 1v1, tai mes laisvai sudrožtumėm, bet aš tiesiog norįjau pasakyti pavizdį iš žadimo, kur tas 6 migtukas yra per daug op, todė nieko padaryt neišeina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai pagalvojus tą /atrankiai būtų galima įsirašyti į keybinder ir tada išvis 1 klavišo paspaudimu būtų galima surakinti žmogų,o keybinderio uždraudimas būtų absurdas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Matt Paʏne  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.