Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Naujas darbas be pakvietimo

Cesar Salvatore

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Cesar_Salvatore
Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Autobusų vairuotojai. Tai darbas nereikalaujantis pakvietimo. Jie nevežios tikrų serverio žaidėjų, nes tam skirtas TAXI. Ką turiu omenyje nevežios tikrų ? Jie turės važinėti į CP pažymėtas stoteles ir vežioti NPC botus. Viskas atrodytų taip : Atsisėdi į autobusą, parašai komandą /stotele ir tau atsiranda CP mini-mape. Tada nuvažiuoji į stotelę ir lauki kol įlips tie botai. Galiausiai juos nuveži į kitą stotelę ir gauni pinigus į rankas. Uždarbis priklauso nuo paros meto ir kiek toje stotelėje žmonių.
– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Dar papildomas darbas, kur galėtų žaidėjai užsidirbti ir rinkti medalius. Kažkas naujesnio ties vaikščiojančiais botais ir pnš.

                                                                                 1f962aa732b0bc133773e63371f0d470290.jpg                                  7b7b81a339812404aea246a8ca54d645559.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

prieš šia idėja nes tie darbuotojai gali ir nedirbt bet kaimeliuose trukdyt kitiems ir trankytis. Plius autobusai yra dideli ir jie kaip sukasi lietai tai daug avarijų padarytu nes kaip visi žinome, greenside vairuotojai tikrai važiuoja pagal eisma :DD (sarkazmas) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
13 minutes prieš, Eco_Dirt rašė:

Labuka, kartais ne iš kito projekto darbas. Projektas žinomas kai 'ryžynas'  nes labai panašu ;D Aš prieš.

Ne tikrai ne. aš asmeniškai ten nežaidęs, tad nekopijuoju.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, tavo pasiūlymas yra visiška nesąmonė. Ir be to šis darbas kopijuotas iš kitų projektų, nes aprašei labai tiksliai kaip ir ten. Aš Prieš šį pasiūlymą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, aš manau, kad tavo pasiūlymas yra visiškai nereikalingas nes užtenka ir gaisrininkų kurie daužo pravažiuojančius žaidėjus. Darbas būtų tik šiaip sau, todėl aš Prieš 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai manau būtų daug problemų pvz naktį sau sėdžiu adminų dažnai nebūna nei veino tai kzn ir taip trankosi o kas bus jei dar ,,Kautra" atsidarys plius taksistams darbo ir taip maza o jei dar autobusai vps nebus ka veikt xd PRIEŠ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.