Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Administratorių sistema.

Tomukas Tomas

Rekomenduojamas pranešimas

Serverio pasiūlymų skilties anketa:


– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: James_Russell
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Vos tik pradėjęs žaisti šiame serveryje išgirdau daug kalbų "Tam dėjo free ban", "Gausi ppk už tai kad nemoki elgtis su administratoriaus komandomis" ir panašiai.

Kad visokie vaikai neprisipirktų adminų ir nedarytų nesąmonių, reikia padaryti kitokią administratorių sistemą. Kaip ir daugelį serverių mačiau kad norint gauti administratoriaus statusą reikia laukti atrankos ir užpildyti anketą. Tai siūlau padaryti čia tą patį, administratorių rinkimus.

– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Visi administratoriai daug labiau prižiūrėtų serverį ir sumažėtų free ban'ų, bei žaidėjai nebėgtų iš serverio.
– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): Žinau jei pasiūlymą įgyvendintų, tai savininkas mažiau pinigų uždirbtų iš projekto :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu prieš tavo idėja todėl kad kaip sakei nebūs serveriui kaip užsidirbti pinigų ir tada gali būti kad kiti dalykai žaidime pradės kainuot tikrais pinigais nes serveriui reikia kažkaip užsidirbt. Jeigu tie vaikai free banina  tai jie patys baną gaus ir jiems atims adminus ir visados yra įmanoma atbanint žmones :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Esu prieš. Todėl, kad tam būtų reikalingas papildomas prižiūrėtojas ir dar kitas vargas. Yra ir gerų administratorių, kurie tikrai palaiko serveryje darbą, bet nėra pajėgūs užpildyti geros anketos. Tavo išvardintoms problemoms yra išeitys - Administratorių draudimai, užblokavimai dėl piknaudžiavimo privilegijomis, galų gale statuso atėmimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
7 valandas prieš , Žemaitis_Žmogus rašė:

Aš esu prieš tavo idėja todėl kad kaip sakei nebūs serveriui kaip užsidirbti pinigų ir tada gali būti kad kiti dalykai žaidime pradės kainuot tikrais pinigais nes serveriui reikia kažkaip užsidirbt. Jeigu tie vaikai free banina  tai jie patys baną gaus ir jiems atims adminus ir visados yra įmanoma atbanint žmones :)

 

prieš 1 valandą, Cesar Salvatore rašė:

Esu prieš. Todėl, kad tam būtų reikalingas papildomas prižiūrėtojas ir dar kitas vargas. Yra ir gerų administratorių, kurie tikrai palaiko serveryje darbą, bet nėra pajėgūs užpildyti geros anketos. Tavo išvardintoms problemoms yra išeitys - Administratorių draudimai, užblokavimai dėl piknaudžiavimo privilegijomis, galų gale statuso atėmimas.

GreenSide projekte gerų administratorių nebūna, nebent serverio pagalbininkai, bet kiek girdėjau daug kas yra pabėgę iš serverio dėl blogų administratorių, nes jie visiškai nieko nesistengia dėl projekto.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes prieš, David'Harden rašė:

Prieš, bus taip, kad Aivaras nebegaus šaibu, ir nebus hosto už ką prasitest, arba po kiek laiko uzsidarys serveris. @Ganja_Wayne

Jums visiems rūpi tik pinigai..... Pagalvokit apie tai kaip serveris nukenti nuo tokių administratorių.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Baisi čia problema tie vaikai. Užpildai unbaną, parašai papeikimą, vaikas gauna draudimą iki naujų metų ir viskas. Tam ir turim ne vieną admin prižiūrėtoją, kad šiuo reikalu apsiimtų.

Taip pat dar nepritarčiau teiginiui : "GreenSide projekte gerų administratorių nebūna, nebent serverio pagalbininkai"

Atsidarę užblokavimo apeliacijas pamatome, kad ne visi čyteriūgos yra užblokuoti kezos, rebekos ar vyckos. Prie baninimų prisideda ir nemaža dalis serverio žaidėjų.

Prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, na visiškai nesamoninga būtu, nes Aivaras neuždirbtu, o vaikų būvo ir būs, toks jau tas lietuviškas SA-MP'as ;) 

Taigi gryžtam prie Aivaro, na jei nebūs prasistesimo, nebūs hosto, nebūs hosto nebūs @GreenSide 

:) 

Sekmės ;) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.