Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

AJ7` (Pacano) Gallery

Michael_Pacano

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, taigi sugrįžau prie Cinema 4D ir Photoshopo. Papiešiau naujų darbelių ir noriu įvertinimo, žinau, kad čia yra tikrai nemažai žmonių, kurie užsiima GFX ir galėtų kažką patarti, pakritikuoti. Galeriją galimai teko matyti ir kitur, bet visi darbai yra mano, psd failai taip pat yra pas mane. Darbai daryti beveik visi remiantis youtube tutorialais. Taigi, laukiu nuomonių :)

a8cfa2099216b8efcb5e9b3b7f96b98a426.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

93b3236e564a32ce6a44ba7cfd994ba047.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

90a5ade83d5ba7713bbfe1bf0de30703847.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0d0a1c3c636a67abf21cbf1496f7cfb1573.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

b4f6297561c158a26629523b3ad33d88988.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

D4hKjjH.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

54bf45b88e7f414b4f0979b3e7b34c4a373.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7a99ae3e01f99212d5c66cf7f0282075668.png

P.S Darbai praranda kokybę šiek tiek, nes forumas juos suspaudžia. :( Pilno formato darbus galit pamatyti čia - https://imgur.com/a/IZoqnc5

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas sugrįžęs!
Visada vertinau tų „menininkų“ darbus, kurie sugeba pasiskolinti idėją ir ją perteikti savaip (o ne plagijuoti). Šaunu, kad ir šiame forume atsiranda asmenų, kurie pradeda užsiimti saviraiška - kažką bando, lipdo ir, galiu pasakyti, gana neblogai sekasi. 
Toliau norėčiau šiek tiek "prikibti" - http://prntscr.com/ji41j1 - asmeniškai man, šioje vietoje matomas kažkoks "defektas" tavo darbe, vis bandžiau suvokti, ką ta dėmė reiškia - nes man neprimena nei šešėlio, nei kažkokios pridėtinės vertės turinčios detalės (pašmaikštausiu ir pasakysiu, kad atrodo lyg su paintu nutrintas kažkoks kampuotas gabalas). O šiaip, jeigu esi pradžiamokslis - super. Keep it up!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 valandas prieš , Rebeka_Sander rašė:

Sveikas sugrįžęs!
Visada vertinau tų „menininkų“ darbus, kurie sugeba pasiskolinti idėją ir ją perteikti savaip (o ne plagijuoti). Šaunu, kad ir šiame forume atsiranda asmenų, kurie pradeda užsiimti saviraiška - kažką bando, lipdo ir, galiu pasakyti, gana neblogai sekasi. 
Toliau norėčiau šiek tiek "prikibti" - http://prntscr.com/ji41j1 - asmeniškai man, šioje vietoje matomas kažkoks "defektas" tavo darbe, vis bandžiau suvokti, ką ta dėmė reiškia - nes man neprimena nei šešėlio, nei kažkokios pridėtinės vertės turinčios detalės (pašmaikštausiu ir pasakysiu, kad atrodo lyg su paintu nutrintas kažkoks kampuotas gabalas). O šiaip, jeigu esi pradžiamokslis - super. Keep it up!

Edit: Ten yra tekstūra einanti po logo (kairėje pusėje ji gerai matosi), žiūrėjau postą per telefoną dėl to nesimatė kai pats peržiūrėjau, bet toje vietoje ji mažai labai apšviesta, pašviesinau šiek tiek. :

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.