Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Dėl Gta-Samp

Akvile_Trap

Rekomenduojamas pranešimas

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Akvile_Trap

2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): Gta ir sampas

3. Problema (apibūdinkite problemą):  įsijungiu sampa ir einu į GS tik spėju ijungt pasirodo sampo vaizdas ir išmeta darbalaukį ,bandau įjungt vėl tas pats nepraeina 5 sek. jau vėl ta pati situacija ,bandžiau pasižiūrėt ar tik sampe šitaip ,bet pasirodo ir gta tas pats.

4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): Tikriausiai supratot :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Žemaitis_Žmogus rašė:

Man irgi buvo panaši problema, bet aš perrašiau gta ir man vėl viskas veikė normaliai. Tu irgi pabandyk perrašyt gta. gali būt kad tau modai pjaunasi jeigu jų turi. :)

Būtinai pamėginsiu , man modu nereik patinka paprastos grafikos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ištrink viską Gta san andreas, samp, GTA San Andreas User Files ir šitą failą, vienu žodžiu viską ištrini kad neliktu niekas su gta san andreas ir su samp ir kai siųsies tai tegul būna gta san andreas failas nustatyk kad siųstu į kitą vietą, jeigu nepavyksta mėgink anti crasherį atsisiųst. Jeigu padėjau tu man skolinga bučkį ;):D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas! Kai kurios „background“ programos turi tokią savybę, kurią aprašei savo problemoje. Neretai prie to prisideda ir tam tikros antivirusinės programos, kaip AVG 9, NOD32... Pabandyk įjungti „game mode/žaidimų režimą" savo antivirusinėje programoje. Jeigu problema tęsis toliau, parašyk man asmeninę žinutę, bandysim išspręsti...
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pabandyk samp žaidimą suderinti su savo naudojamais windowsais. 

Dešinys pelės mygtukas ant samp >>> Ypatybės >>> Suderinamumas ar kažkas panašaus ir ten nusistatyk, bei pasirink savo naudojamus windowsus. 

Arba pabandyk parsisiūsti GTA iš čia: http://www.mediafire.com/file/44rahr74w2yd4sr/Gta+San+Andreas+(Be+Modu).exe

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vienas iš sprendimų:

 

  1. Išjunk GTA.
  2. Pasijunk Task Managerį;
  3. Išjunk beveik visų programų procesus, skype, shadowplay ir kitų, tik neišjunk svarbių Windows procesų;

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 valandas prieš , Jimmy_West rašė:

Vienas iš sprendimų:

 

  1. Išjunk GTA.
  2. Pasijunk Task Managerį;
  3. Išjunk beveik visų programų procesus, skype, shadowplay ir kitų, tik neišjunk svarbių Windows procesų;

Nepadeda :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.