Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Jeff_Bistro užblokavo Green_Hunter

Jeff_Bistro

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Jeff_Bistro
• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje :Green_Hunter
• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:Blogas nick"as x3
• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :https://imgur.com/a/pA1bUat

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano administratoriaus vartoti veiksmai baudžiant mūsų projekto/bendruomenės žaidėją Green_Hunter buvo naudojami nesvaria priežastimi. Šio žaidėjo vardas ir pavardė yra unikalus, nepažeidžiantis serverio taisyklių. Aš suprantu, kad administratorius Jeff_Bistro suvokė kaip svarią priežastį nubausti žaidėją, dėl mano darytų administratoriaus dviejų baudžiamų veiksmų. Pripažįstu projekto žaidėją, turintį administratoriaus privilegijas Jeff_Bistro - nekaltu, tai nuo manęs įvyko šis retai sutinkamas incidentas. 

*Tuo metu su mūsų projekto žaidėju Green_Hunter palaikiau diskusijų pokalbį kalbėjimo programoje. 
- Niekada neskubėk bausti vartotojo prieš neapsvarstant ar tikrai pažeidžia projekto taisyklėms, nes gali būti, kad pats administratorius klysta baudžiant žaidėją nenusižengusį taisyklėms.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Jeff_Bistro rašė:

Tu pradėjai kickinti žaidėja x2 kart 3kartas lygus BAN. Manau pats supranti...

 

 

Buvo tai buvo bet kita karta pries banindamas pasiziurek kiek XP turi zaidejas ar tai yra naujokas bet del bano man nera skirtumo nei as pykstu nei ka tik kaip sakau kita karta pasizek ar zaidejas naujokas yra

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Green_Hunter rašė:

Buvo tai buvo bet kita karta pries banindamas pasiziurek kiek XP turi zaidejas ar tai yra naujokas bet del bano man nera skirtumo nei as pykstu nei ka tik kaip sakau kita karta pasizek ar zaidejas naujokas yra

 

2 minutes prieš, Green_Hunter rašė:

Buvo tai buvo bet kita karta pries banindamas pasiziurek kiek XP turi zaidejas ar tai yra naujokas bet del bano man nera skirtumo nei as pykstu nei ka tik kaip sakau kita karta pasizek ar zaidejas naujokas yra

Taip,buvau neteisus .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeff_Bistro, yra įvairių žaidėjų kurie piktnaudžiaujantys privilegijomis baudžia žaidėjus. Tad šiai situacijai esu kaip piktnaudžiaujantis privilegijomis žaidėjas. Apsvąrstant apie šią įvykusią situaciją baudimas už blogą vartotojo vardą: visada verta pasitikrinti pagal žaidimo patirtį, taip pat vardas Green_Hunter - nėra tokio žodžio, kuris būtų necenzūrinis, šmeižiantis ir panašiai. Išsivertus į lietuvių kalbą - Žalias_Medžiotojas. Šiam įvykusiai situacijai, reikėjo ne tau bausti, o tam administratoriui kuris tai pradėjo. Tuo dalyku, kad prisidėjai kaip pagalba nubausti žaidėją, buvo kaip kojos pakišimas tau nežinant situacijos ir tikint, kad tikrai "blogas" vardas. Taip, tikrai suprantu dėl to, buvo mano vaikiški veiksmai. Paaiškinu situaciją dėl ko vartotojas buvo "baudžiamas": kaip minėjau pirmoje pastraipoje, mes bendraudami pokalbyje "prikolinome". Netęskime pokalbio šioje temoje, tai jau pateikti svarūs įrodymai, kad vartotojas buvo nubaustas per klaidą ir tai nuo mano kaltės tai įvyko, nes pripažįstu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaidėjo Vardas_Pavardė nepažeidė jokių serverio taisyklių, todėl užblokavimas nebuvo galimas.

Pildydami užblokavimo  apeliacijas, žinokite jog jas, privaloma pateikti šioje skiltyje: SPAUSKITE

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.